Помпа Бертони?

  • 744
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 941
Мами, сега си купих помпа Бертони. Още не съм родила, но реших просто да я пробвам какъв вакуум прави. Оказа се, че никакъв. Има ли някакъв чалъм. Моля тези, които са я ползвали да ми дадат съвет.

# 1
  • Мнения: 8 447
С повече тренировки ще стане.Да не си обърнала някоя част наобратно?
Не съм ползвала Бертони,а Авент,но докато свикна мина един месец.Изобщо не можех да уцеля точната техника.После вече беше лесно.На Авента бях обърнала едно вътрешно уплътнение и затова не се получаваше вакуум.

Последна редакция: сб, 02 сеп 2006, 17:24 от Емия

# 2
  • София
  • Мнения: 1 941
Нищо не съм обръщала, тя си беше сглобена фабрично.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 390
Моята имаше вакуум, но ме боляха зърната като се цедя с нея и започнах на ръка да се цедя.

# 4
  • Мнения: 8 242
Пробвай да я намокриш. И аз не съм експерт по помпите, но така става по-добър вакуум.

# 5
  • Мнения: 619
незнам какво да ти кажа,освен,че съм много доволна от помпата-имам я същата.в началото не правеше абсолютно никакъв вакуум,но мъжът ми пробва и стана.явно трябва да внимаваш как я слагаш или нещо такова...аз си придържах гърдата отдолу с длан и леееееко я повдигах нагоре,но същевременно придържам и помпата с пръсти-незнам дали ти става ясно...т.е. не повдигам цялата гърда,а само долната част.пробвай и ще стане.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 750
И аз съм ползвала тази помпа, още в родилното се цедях с нея и си правеше вакум. Но в началото трябва малко време докато засмуче. Поне при мен беше така. Имам и на Авент и да ти кажа, почти няма разлика между двете (е, в цената разбира се има огромна разлика).

# 7
  • София
  • Мнения: 1 941
Благодаря ви за съветите.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт