С кого бяхте, когато раждането започна?

  • 3 735
  • 106
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 249
В темата за смешното раждане, както и по други разкази за появата на бебчо чета и оставам с впечатлението, че повечето от вас не са били сами, когато раждането е започнало.  newsm78 Бихте ли споделили така ли беше това наистина и случайно ли се е случило или умишлено сте били с постоянна компания (майка, свекърва, татито).
Макар и още далеч, си мисля, че няма да мога да си осигуря постоянно присъствие, а и не мисля, че го искам.  Naughty За татито е изключено да си вземе отпуск предварително, предпочитам да го направи след като с беба ни изпишат. А майка ми и свекърва ми да стоят с мен - не, благодаря!

Та споделете - как беше при вас?

# 1
  • Мнения: 7 803
с таткото бяхме, zа6тото стана ве4ерта. уми6лено не съм търсила компания, zнае6е се 4е 6те се родят по рано, но никой не zнае6е кога. zа о6те по късметлииско бяхме в болницата, приемаха ме zа набл*дение, когато ми иzтекоха водите  Whistling

# 2
  • Мнения: 5 026
 Когато започна бях сама вкъщи. Обадих се на мъжа ми и на сестра ми. И двамата пристигнаха по едно и също време. Отидохме в родилното към 18ч. и после си останах сама-все пак щях да раждам през нощта, а в Плевенското родилно не пускат придружители  Sad

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Първият път бях с таткото . Ами с кого да съм като започнаха болките през ноща.  LaughingВторият път понеже лакарката каза че нямало да раждам скоро бяхме  на рожден ден на майка ми .  Laughing

# 4
  • Мнения: 9 990
Аз си бях вкъщи сама, кандидат-таткото  беше на работа. Laughing

# 5
  • Мнения: 2 897
Ами когато контракциите ми започваха да зачестяват всички отдавна се бяха прибрали от работа,така че и аз не съм си търсила умишлено компания.Мъжът ми до последно не можеше да повярва,тъй като имаше още три седмици до термина,но пък и не е изпадал в паника,но от всички аз бях най-спокойна Mr. GreenНа родителите ми се обадихме след като бебчо се роди,за да им спестя тревоги и направо да ги зарадвам с хубави новини Wink

# 6
  • Мнения: 1 910
С мъжа ми си бях разбира се.  
Той е най-близкия ми, най-разбиращия ме и въобще човека, който ми е истинска опора (когато имам нужда от такава). Въобще както е казал Висоцки в една яка песен за истинския приятел: "как на себя самого, положись на него".

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Първия път бях под наблюдение в болницата-Светлин закъсня с 5 дни. Вторият болките започнаха около 22часа и мъжът ми си беше у дома и кроеше планове за следващия ден ( които естествено не се осъществиха).  Joy

# 8
  • Мнения: 2 019
Ами когато контракциите ми започваха да зачестяват всички отдавна се бяха прибрали от работа,така че и аз не съм си търсила умишлено компания.Мъжът ми до последно не можеше да повярва,тъй като имаше още три седмици до термина,но пък и не е изпадал в паника,но от всички аз бях най-спокойна Mr. GreenНа родителите ми се обадихме след като бебчо се роди,за да им спестя тревоги и направо да ги зарадвам с хубави новини Wink
и при мен стана така Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 101
Аз бях с таткото, защото започна вечерта. Иначе през деня щях да съм сама. Изтекоха ми водите и отидохме в болницата, чак там ми започнаха контракциите.

# 10
  • Мнения: 695
Беше предизвикано раждане и затова бях сама,защото раждсането започна в болницата

# 11
  • Мнения: 6 155
С таткото.

Последна редакция: нд, 03 сеп 2006, 14:24 от Biby

# 12
  • София
  • Мнения: 4 966
Бях с мъжа ми пред кабинета на лекаря на контролен преглед и там ми изтекоха водите пред всички чакащи... Sick

# 13
  • Мнения: 683
Бях сама. Мажът ми беше на работа.На родителите казахме като се роди беба Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 284
сама, баща ми дойде по едно време но аз не муказах нищо и изчаках мъжо да си дойде от работа, за което баща ми ми беше малко сърдит Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт