Camilia на Boiron?!?

  • 10 220
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 315
Препоръчаха ми хомеопатично лекарство, облекчаващо болката при никнене на зъбки: Camilia на производителя Boiron (Франция).
Някой знае ли къде в България може да се намери или трябва да се поръча по интернет  newsm78

# 1
  • Мнения: 2 657
Ами,в аптеките Wink

# 2
  • Мнения: 315
 Laughing
знам, ама го няма. Въпроса ми е дали има online магазин за лекарства или някакъв вариант подобен

# 3
  • Мнения: 2 657
Аха Wink
Аз слетобяд ще ходя до аптеката,защото трябва и аз да си взема едно хомеопати4но и ако искаш мога да питам за това което търсиш newsm78

# 4
# 5
  • Мнения: 2 657
До дове4ера ще имаш отговор Hug

# 6
  • Мнения: 315
Страшна си ей!
Благодаря!

# 7
  • Мнения: 5 539
Казва се Chamomilla!

# 8
  • Мнения: 2 657
А щом става въпрос за Хамомила,тук я има със сигурност.Цената бе между 4-5лв.

# 9
# 10
  • Мнения: 2 013
Сестра ми го дава на племенника, ще я питам дали оттук го е взела или от Щатите. Малки бонбонки са, вкусни, обича ги, даже иска още.

# 11
  • Мнения: 1 942
Как 4-5 лева бе! То с доставката ще ти излезе златно  Shocked #Crazy Ако искаш напиши как точно се казва и коя потенция е и утре ще го поръчам /тук би трябвало да струва 3 лв./ и ще ти го пратя като дойде по пощата.

# 12
  • Мнения: 2 013
Сестра ми го е купила от САЩ, но твърди, че и тук го е виждала, само дето не се сети къде. Не може да го няма, мисля, защото се предлагат много продукти на Боарон.

# 13
  • Мнения: 1 030
В аптеките, в които по принцип продават хомеопатични препарати. Аз купих от 1 аптека в Бургас - препоръчаха ми за коликите Хамомила 30, но не помогна...

# 14
  • Мнения: 494
Да, наистина се казва Хамомила и наистина струва до 3 лв. Ще го намериш във всяка аптека, в която продават хомеопатични монопрепарати. Просто питай в няколко аптеки в Благоевград. Със сигурност има поне в 5-6 аптеки. Хомеопатията се разпространява със страшна сила и все повече аптеки зареждат с продуктите на Боарон. Запознай се подробно с начина на съхранение и приемане на хомеопатичните лекарства.

Общи условия

Активация на акаунт