Изпитвам страхотно неудобство,моля помогнете

  • 1 665
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 668
Здравейте момичета,

Сигурно на всяка от вас се е случвало,след като се събуди да забележи по лицето си следи от възглавницата,на койато сте спали.На мен ми се случва често,но от известно време забелязвам,че следите от ръбовете на възглавницата или гънките на чаршафа се задържат 3 часа на лицето ми.Изпитвам страхотно неудобство и забелязвам странните и учудени погледи на хората когато изляза навън.Аз все още см в майчинство и се съобразявам с този дефект и излизаме с малката,когато се заличат следите,но след време като започна работа..... Cry
Ако имате  някакви идеи защо се получава така и какво да направя за лицето си,моля дайте ми съвет.

# 1
  • Мнения: 1 531
явно ти липсва достатъчна хидратация и еластичност на кожата. обичайно при такива състояние следите се задържат по-дълго време. трябва да помислиш дали пиеш достатъчно вода, правилните кремове ли използуваш.

# 2
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Ами най-лесното е да си намериш по-удобна възглавница. И да си слагаш овлажняващ крем на лицето сутрин или да си го миеш с хладка вода.

# 3
  • Мнения: 1 052
Според мен задържаш вода, а не че кожата ти е дехидрирана. Посъветвай се Дж. П-то.

# 4
  • Мнения: 614
Според мен задържаш вода, а не че кожата ти е дехидрирана. Посъветвай се Дж. П-то.

Абсолютно! Яж по-малко сол, и не вечеряй много късно (казвам го от опит).

# 5
  • Мнения: 324
Ееее,necha, това си е от ЕГН-то, свиквай  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 668
Благодаря ви за съветите.Аз наистина пия много малко вода,прекалявам със солта и вечерям към 22 часа.Ще опитам да се поправя.

# 7
  • Мнения: 3 835
Провери си кръвното - най-вероятно е по-ниско!

# 8
  • Мнения: 668
Цитат
Провери си кръвното - най-вероятно е по-ниско!

Да,наистина съм с ниско кръвно.

# 9
  • София
  • Мнения: 478
Също така /освен това, което вече са ти казали момичетата/ ако се опиташ да спиш по гръб със сигурност няма да ти се отпечатват ръбовете. Успех!

# 10
  • Мнения: 668
Момичета,

Много съм впечатлена,прави сте във всяко едно отношение,вкючително и за ЕГН-то Wink

# 11
  • Мнения: 4 212
освен това си е заболяване на кожата, е, не то4но болест, но типи4но за някои, както и за мен, влизам на работа и се 4ува...."оооо, поспаланке, пак си дошла с възглавницата"  Mr. Green
анеми4на съм, ЕГНто ми е напреднало, спя по 12, 14 4аса, ако мога де.Взимай допълнително, по 1 драже на ден, витамин А. Поздрави.

# 12
  • Мнения: 1 014
Здравейте момичета,

Сигурно на всяка от вас се е случвало,след като се събуди да забележи по лицето си следи от възглавницата,на койато сте спали.На мен ми се случва често,но от известно време забелязвам,че следите от ръбовете на възглавницата или гънките на чаршафа се задържат 3 часа на лицето ми.
На мен пък ми изглежда много сладко, като видя някой с гънчици от спане. Винаги предизвиква усмивки в околните Grinning

# 13
  • София
  • Мнения: 3 421
 На сестра ми и се случва всеки ден. Така е от малка. Тя е много бяла(направо с прозрачна кожа). Кожата й е много мека и пухкава(като на бебе, без майтап).
Пие много вода, не яде солено, не вечеря късно(в това отношение е много принципна). Мацоти се редовно с не знам какви си кремове. Кръвното й си е в нормални граници.
С нея си говорехме наскоро точно за това, че сутрин като стане и по цялото й тяло са се отпечатали гънките на чаршафа и калъфката. Дори по корема има. Каза, че едната сутрин като се събудила имала едно ухо отпечатано на ръката(била легнала на ръката си). Приятеля й я бъзикал, че е като нарисувано, толкова хубаво се е отпечатило.

До тип кожа си е. По-характерно е за много светлите кожи.

# 14
  • Мнения: 1 254
вероятно задържаш вода, а и сама казваш, че кръвното е по-ниско. Но да задържаш вода далеч не значи, че кожата не е малко или много дехидратирана  Peace
А и след разждане обикновено се нуждае от малко ревитализиране.

Погрижи се за хидратацията, а тя ще доведе след себе си и повечко еластичност.  Simple Smile не е страшно.


  bouquet кожа!

Общи условия

Активация на акаунт