Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

Atlanta ,USA

Някой знае ли ,колко време може да стои отворена кутия с каша ?Търсих да прочета на кутията и не виждам нищо конкретно .
Цитирай

Белгия/София

По принцип - 4 седмици.
Цитирай

пред компютъра

Peace
Цитирай

Atlanta ,USA

Много ви благодаря за отговора . Hug
Цитирай

На 7-мия етаж

На кутията на Зърнена каша с 4 плода пише; " Съдържанието на опаковката трябва да се употреби в рамките на 1 месец след отварянето."
Я да не отварям нова тема да попитам тук, как я разтваряте тази каша? Както и да я разбъркам винаги става на буци.
Цитирай

пред компютъра

Я да не отварям нова тема да попитам тук, как я разтваряте тази каша? Както и да я разбъркам винаги става на буци.

А спазваш ли точно инструкциите за приготвяне отбелязани на кутията? При кашите Фризокрем спазването им е ключът към приготвянето на гладка каша.

Сипваш в купичката необходимото количество вода. След това при непрекъснато бъркане с вилица прибавяш на тънка струйка сухото вещество. Водата трябва да е с телесна Т. Приготвена по този начин няма да стане на бучки. Peace
Цитирай

На 7-мия етаж

Загрявам водата повече от телесна температура, на кутията пише подгрейте до 50 градуса, може би тук е фала.
Цитирай

София

При мен се получава също на буци,а съм пробвала всякаква температура на водата.С другите каши нямам такъв проблем.
Цитирай

Atlanta ,USA

Пак да попитам за кашите ,ама не съм догледала тя била Милупа . Rolling EyesТа колко време може да стои отворена ?На Фризо вчера купих и си пише 4 седмици след отваряне ,а на Милупа не виждам да пише нещо . Rolling Eyes
Цитирай

пред компютъра

Пак да попитам за кашите ,ама не съм догледала тя била Милупа . Rolling EyesТа колко време може да стои отворена ?На Фризо вчера купих и си пише 4 седмици след отваряне ,а на Милупа не виждам да пише нещо . Rolling Eyes

Всички каши може да използваш в рамките на 4 седмици. Peace
Цитирай
Ползвам предимно каши на Фризокрем и за да не стават на буци винаги ги разтварям в топлар преварена вода и ги разбърквам с пасатора вместо с лъжица, примерно. Винаги стават гладки и хомогенни Thinking
Цитирай

пред компютъра

Ползвам предимно каши на Фризокрем и за да не стават на буци винаги ги разтварям в топлар преварена вода и ги разбърквам с пасатора вместо с лъжица, примерно. Винаги стават гладки и хомогенни Thinking

А не стават ли много течни след като ги пасираш?
Аз съм пасирала каши, но винаги след пасирането ставаха течни. Thinking Rolling Eyes
Цитирай
Абе, Фризокремите са доста гъсти. Дълго се мъчих да ги разбивам като хората, накрая си купих един малък пасатор и бъззззз-сега става бързо.
Цитирай

Atlanta ,USA

Rubi ,благодаря .  bouquet
Цитирай

пред компютъра

Моля!  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора