Как се облекчават хемороиди?

  • 168 762
  • 96
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 406
9) А аналният секс наистина помагал Simple Smile Поне така пишат Wink В смисъл - при хомо-тата много по-рядко се наблюдавали хемороиди Thinking
Само се опитвам да си го представя с тия болки ooooh!

# 91
  • Мнения: 14
Извинявайте, че се забавих с отговора Embarassed
Аз съм от Стара Загора и я направих тук в един частен кабинет.
http://www.hemoroidi.bg/
Намерих го в интернет, след като бях опитала да се лекувам с лекарства и се бях отчаяла напълно. Плачех от болка всеки път като отида до тоалетна. Направо не искам да си спомням.
Наистина операцията е безкръвна и безболезнена, раничката после е като от изгорено. Правят се няколко дни промивки със смрадлика и това е всичко.
Трябваше да отида на специалист в самото начало, но вместо това аз се доверих на лекаря, който ми следеше бременността. Мислех, че тя ще знае какво е най-доброто за мен и бебето, защото и преди мен е имала пациентки с такъв проблем. Изписа ми долопрокт-гел. Докато се мъчех да се лекувам с него се влоших още повече. Накрая се принудих да започна да търся в Гугъл как да си помогна. Изчетох всичко. Така научих че се правят безкръвни операции. После намерих къде в Ст. Загора мога да си я направя.
Д-р Матев ми обясни, че плодът притиска кръвоносните съдове и затова са се появили.

# 92
  • Мнения: 245
      Операцията не е желателна, изобщо! За аналния секс изобщо не съм съгласна( при чести анални сношения сфинктерът се разхлабжа, а и не сме арабки, че да го правип поради забрана за предната зона преди сключване на брак).

     Обливаме си дупетата с хладка към студена вода колкото се може по- често, особено след голяма нужда. С храната не внимаваме чак толкова, но не ядем суперлюто. Или ако ядем, да изпием прясно изцеден портокалов сок да разхлаби преди да идем до тоалетна. Бельото да е памучно. И не се притеснявайте толкова  Peace

# 93
  • Тука, под липите стари...
  • Мнения: 287
Веднъж само съм имала ужасни болки. Тогава едно момиче от форума ме посъветва да намажа обилно с Гентамицин крем (може и някакъв друг антибиотичен крем). Приложих го и наистина болката отмина. Не е за вярване, но наистина от тогава не съм имала проблеми. Опитайте!

# 94
Здравейте, може ли някой да ми каже, колко време е нормално да продължава болката, защото аз вече два месеца търпя и започвам да си мисля, че може да е нещо по сериозно?

# 95
  • Тука, под липите стари...
  • Мнения: 287
Здравейте, може ли някой да ми каже, колко време е нормално да продължава болката, защото аз вече два месеца търпя и започвам да си мисля, че може да е нещо по сериозно?


Не е нормално да търпиш два месеца. Трябва да отидеш на лекар.

# 96
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Хм, зависи колко те боли. Аз съм с проблеми от раждането насам. 4 месеца...Ма се надявам да мине, щото хич не ми се гъзи на доктори. Твърде ми е пресна "магарето"в спомените. Аз се мазвам с Ихтиолова мас. Пробвах и Пайлекс-има мехлем и таблетки. Ефект нямаше. Помага ми диета с повечко овесени ядки на закуска.

Общи условия

Активация на акаунт