Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
preporachayte mi dobar ginekolog za rajdane v dobrich
Цитирай

Добрич

Кажи какви са ти изискванията, за да ти кажа.  В смисъл как искаш да родиш. Естествено, с епидурална, секцио?
Цитирай

Добрич

Д-р Михайлова   bouquet

Частен кабинет (работи и с касата): срещу у-ще Стефан Караджа.
Цитирай
iskam da rodja normalno bez epiduralna upojka
Цитирай

Добрич

Аз раждах при Йорданов, той е завеждащия на отделението, много съм доволна. Не съм чула да се оплакват от него.
Цитирай
Аз раждах при Йорданов, той е завеждащия на отделението, много съм доволна. Не съм чула да се оплакват от него.
благодаря.не взема ли много скьпо?
Цитирай

Добрич

Ами аз всъщност не съм му плащала, но утре мога да ти кажа за какви парички става дума. Доколкото знам, плащаш прегледите при него последните три месеца, или от когато отидеш и раждането. Ще ти кажа точна сума утре ако искаш.
Цитирай
Ами аз всъщност не съм му плащала, но утре мога да ти кажа за какви парички става дума. Доколкото знам, плащаш прегледите при него последните три месеца, или от когато отидеш и раждането. Ще ти кажа точна сума утре ако искаш.
искам да разбера за парите защото вак ме притесняват
Цитирай

Добрич

Имам предложение, защо не влезеш в отчетната тема на Добрич. Намира се в Отчетни, по градове. Темата е Добрич симпатичен град на деца богат! В нея има доста мами раждали при Йорданов с уговорка, както и при други лекари. Те могат да ти дадат точна информация за паричките. Сори че не се сетих по рано, но и аз тях щях да питам за финансовата страна на нещата.
Цитирай

Добрич

Имам предложение, защо не влезеш в отчетната тема на Добрич. Намира се в Отчетни, по градове. Темата е Добрич симпатичен град на деца богат! В нея има доста мами раждали при Йорданов с уговорка, както и при други лекари. Те могат да ти дадат точна информация за паричките. Сори че не се сетих по рано, но и аз тях щях да питам за финансовата страна на нещата.

Ето линк към темата:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=121266.0;topicseen
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.