докога изкисвахте сиренцето?

  • 1 408
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 028
мамита,
докога изкисвахте сиренцето на бебоците в преварена вода. Ето, ние вече минахме годинката, на година и 1 месец сме, и се чудя дали още да продължава тази процедура, струва ми се безсмислена.
Е, кажете   bouquet

Последна редакция: пн, 04 сеп 2006, 16:41 от ray

# 1
  • Мнения: 3 042
Скоро Злати ще стане на 2г и все още му изкисвам сиренето. Смятам да продължавам и за напред, защото сиренето е доста солено, а не мисля, че тази сол му е много полезна.

# 2
  • Мнения: 14 654
аз изкисвам сиренето за цялото семейство, прекалено е солено за моя вкус, да не говорим за дете

# 3
  • Мнения: 7 803
zа това вzимам обеzсолено или моzарела

# 4
  • София
  • Мнения: 15 194
аз изкисвам сиренето за цялото семейство, прекалено е солено за моя вкус, да не говорим за дете

Аз също.

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Как  да е безсмислена Rolling EyesКазват да се избягва да се дава много сол на малките деца, а неизкиснатото сирене е точно една солена бомба.Аз не мога да го ям без да го обезсоля, камо ли така да го дам на детето.

# 6
  • софия
  • Мнения: 555
аз изкисвам сиренето за цялото семейство, прекалено е солено за моя вкус, да не говорим за дете
и аз така

# 7
  • Мнения: 5 299
Все още го обезсолявам, и не смятам да и давам солено сирене. Аз самата си го изкисвам за мен. Солта е мног, много вредна, дори и за възрастните.

# 8
  • софия
  • Мнения: 432
ние сме почти на 2 г. и мисля, че е полезно да бъде обезсолено. на големия до 5г. го обезсолявах

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 865
Обезсолено за всички вкъщи!

# 10
  • Мнения: 3 932
До година и половина обезсолявах...

# 11
  • Мнения: 5 790
И аз го изкисвам все още. Смятам и да продължавам, твърде солено ми се струва.

# 12
  • Мнения: 4 406
докато тръгна на ясла, там не им дават изкиснато сирене, и аз спрях

# 13
  • Мнения: 4 621
Все още го изкисвам.

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 37 913
Изкисвам сиренето за всички. Много рядко попадам на някое, което е доста безсолно и тогава не обезсолявам допълнително  Peace

Общи условия

Активация на акаунт