Свърши лятото сега идва вече есента - 4.09 - 11.09

  • 5 970
  • 124
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 585
                   Честита годишнина, kune!
        Пожелавам Ви и на 70 годишнината да ни напомниш. Винаги се радвам, когато видя съпрузи да се обичат.

# 31
  • Мнения: 1 271
Благодаря Ви!
Wolf ще се постарая! Joy  bouquet

# 32
  • Мнения: 3 537
Аз освен да се оплаквам,друго не знам! CrazyОт днес започваме с антибиотици и яслата ще почака малко. Rolling Eyes
Честита годишнина,Куне!  bouquet
Още дълги години съпружески живот,пълен с любов и щастие ти желая!  bouquet  bouquet  bouquet Hug

# 33
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
..........От днес започваме с антибиотици и яслата ще почака малко. Rolling Eyes

  Ама това наистина не мога да го проумея - детето болно, пък да те карат да го водиш на ясла. Не само за него не е добре, а и за всички останали деца. К`ви са тея моля другарки, пардон, медицински сестри са в яслите. И защо трябваше да се стига до антибиотик?  Rolling Eyes
  Освен бързо оправяне да ви пожелая!  Peace И по - малко подобни патови ситуации.

# 34
  • Мнения: 3 537
Лошото е ,че и другите деца чувам да кашлят,особено едно момченце.И сега ,като оздравее и се върне в яслата,колко ли време ще е здрава,не знам! Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 2 327
Светле, честита ви годишнина! Още много годишнини все така влюбени да посрещнете Simple Smile

Силве, на теб ти честит любимец! Той ще си е твой като отговорност поне. Кучетата искат доста грижи, но пък дават много любов и то безрезервно. Марти сигурно много му се радва Simple Smile

Краси, бързо ви оздравяване! И на Ния също!

# 36
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Здравейте милички! Hug
 Тук съм вече и ви чета,много пъти ми се иска да пиша и все не започвам.В скоро време се надявам да съм отново себе си и да съм на линия.В момента се развеждаме Confused.Твърдо го решихме,но въпреки това ми е пообъркано и ме плаши малко въпроса А сега накъде и как?Лошото е че съм плътно до Калоян и не мога да започна работа,таткото обещава да помага,както и досега и аз разчитам на неговата добронамереност,поне за сега. Иска ми се да мога да махна с вълшебната пръчица и всичко да е минало вече Tired.

Калоянчо е добре,скоро ще пусна снимки.

 Светленце мила,честита годишнина и така да се обичате още много,много години Heart Eyes.Това е най-важното в този гаден свят,да имаш човек до себе си,които да ти дава топлинка,в когото да можеш да се сгушиш след тежък ден или да избърше сълзите ти с целувка.Разцелувай мъжа си и пазете това,което имате,защото то е истинското богатство. Simple Smile
 

Прегръдки от мен и Калоян за всички майчици и дечица.   bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 4 412
Светле, честита годишнина! Много здраве и дълги години заедно!!!!

# 38
  • Мнения: 4 585
                    ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, БЪЛГАРИ!
             ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЕДИН ДЕН ДА СМЕ ОБЕДИНЕНИ - ЕДИН НАРОД, В ЕДНА КАУЗА.

# 39
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Искричка, мила, много пъти исках да ти пиша какво ли не... и все не намирах точните думи. Така е трябвало явно. Сега пак не мога да намеря начин да кажа всичко, което изпитах, като прочетох последните събития около теб...
  Само да знаеш, че през каквото и да минеш, каквото и да ти се случва, знай, че сме до теб!  Heart Eyes В мислите и сърцата си!
  Това, което ти се стовари е още едно голямо изпитание, в което да покажеш силата и твърдостта си. Знам, че ще се справиш! Нали помниш историята за стъпките на Бога?
  Обичаме ви и много ни липсвате - ти и Калоянчо  Hug така че, когато си готова - просто бъди сред нас. Ние имаме нужда от теб!
 

# 40
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Куне честита годишнина, да сте живи и здрави много, много щастливи luvbed dancing

Весело прекарване и все така да се обичате.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 333
Честита годишнина Светле и Краси!!!   cheersПродължавайте да се Обичате все така силно и искренно и нека вашата Любов Ви дава сили да посрещате заедно и лошите и хубавите дни в съвместният Ви живот!!!

Бъдете ни за пример мило семейство!!!

Искрице, толкова съжалявам за новината която споделяш с нас... но щом сте взели решението заедно значи е най-доброто в момента за вас.  Пожелавам ти да си силна и спокойна и да си сигурна че ще продължава и занапред таткото да ти помага за децата. Сега е Прекрасно че Калоянчо е добре. Нека е здравичък и веселичък и само да радва мама, да сгрява сърцето й с усмивките си и прекрасните говорещи очички. Очаквам с нетърпение да Ви видя на снимки.
Целувам Ви и Ви прегръщам горещо!!!

Светле, честито за бебето .. кученце засега, а сигурно си спомняш че сме си говорели за втора твоя рожба Simple Smile Толкова внимателна и грижовна майка си и толкова много ти ходи да гушкаш момиченце (С моята Мими сте неотразими на снимките). Сигурна съм, че и Марти ще ти помага в грижите за кучето и ще ви е много приятно на разходките му..... А може и в парка да идвате да се разхождаме заедно. Аз все още очаквам обявяване на дата за СРЕЩА...

# 42
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Привет и от мен  bouquet Две седмици бях без компютър Confused
 
Аз не знам дали да се похваля или оплача, но от 10 дни си имаме куче-бебе Rolling Eyes, което е подарък на Марти, но нали се сещате кой ще го гледа и разхожда най-много Crazy.

А кученцето каква порода е

# 43
  • Мнения: 997
Здравейте! На нашия фронт е тихо...като пред голяма битка.....но за това по-нататък.... Cry
Работата върви добре, децата за момента са здрави.....като изключим, че на Боби му растат зъбчета, отново Rolling Eyes ......
Успях да си намеря идеалната детегледачка.....моята сладка сестричка.  Тя така или иначе изпълнява тази функция последните две години....но сега вече официално. Толкова се е ентусиазирала, че се е твърдо решена да работи именно в тази сфера. И докато се обърна успяла да си намери още едно детенце в квартала. Ще се занимава с него от обяд до 17,00 часа. След това поема моите юнаци, докато се върна от работа. И явно и се е сторило малко, защото сега си търси и ангажимент за събота, а по възможност и за през седмицата сутрин...направо не мога да разбера от къде намира тази енергия newsm78. Няма да бъда много далече от истината да си ако си кажа, че понякога вечер съм като премазана от товарен влак.
Светле, честита годишнина. Желая ви дълъг и щастлив брачен живот.
Наде как мина в Тетевен, успя ли да си починеш.

# 44
  • Мнения: 3 743
А кученцето каква порода е

Голдън ретривър, много е сладък, като плюшена играчка е, която прави само бели Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт