Имуностимулатор?

  • 20 166
  • 92
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 242
Прочетох цялата тема с голям интерес  Peace– по принцип съм против добавките, но Зори е с варицела и сезона е такъв че се притесних да не й се срине имунната система. Чудех се .... за кратко да дам някакъв имуностимулатор.... да но след всичко изчетено и в тази тема май се отказах. Последно се спрях на Зелената енергия, но и там не е ясно до колко  е полезно, а се срещат доста отрицателни отзиви http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=163801.0
За меда и лимона лоша дума няма да намеря, та ще карам с имуностимулатора на баба (и аз съм го пила като малка) – сок лимон, смлени орехи, мед, жълтък . Ще увелича и дозата на прополиса.

# 91
  • София
  • Мнения: 4 575
За меда и лимона лоша дума няма да намеря, та ще карам с имуностимулатора на баба (и аз съм го пила като малка) – сок лимон, смлени орехи, мед, жълтък . Ще увелича и дозата на прополиса.

Това за суров жълтък ли става въпрос?

# 92
  • Мнения: 2 242
За меда и лимона лоша дума няма да намеря, та ще карам с имуностимулатора на баба (и аз съм го пила като малка) – сок лимон, смлени орехи, мед, жълтък . Ще увелича и дозата на прополиса.

Това за суров жълтък ли става въпрос?
на мен са ми го давали суров, но аз не искам да рискувам и го давам сварен

Общи условия

Активация на акаунт