Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 4 септ. 2006, 12:37 ч.
  • Преглеждания  796  Мнения  9  Онлайн  1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 434
Не знам дали въпроса ми е за тази тема но го задавам тук защото тук четат най-много мами!
Та въпроса е следния - родих на 25.05 със секцио, мензисът ми дойде  за първи път на 17,08 и от отгава ми тече. В момента съм на почивкаи няма как да отида на лекар но веднага като се върна отивам но до тогава за да не ми излезе акъла моля помагайте! Забравих да кажа че взимам противозачатъчни хапчета от първия ден на мензиса и течението е тъмно кафяво почти черно.

Реклама
# 1
  • София
  • Мнения: 3 538
Ще ти кажа от личен опит и от съвета на гинеколога ми: Първият мензис при мен продължи близо 30 дни (чувала съм за жени ,при които е продължавал и по 40), така че тази продължителност е нормална. Относно противозачатъчните - започват да се пият след като мине първият нормален цикъл, прави се цитонамазка и при положителни резултати се започват хапчетата от следващият цикъл. Мисля, че е добре да отидеш на лекар.

# 2
  • стара загора
  • Мнения: 409
Мисля че трябва да отидеш на лекар той най-добре ще ти каже. По принцип всеки е различен. Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 6 737
Смятам, че възможно най-скоро трябва да отидеш на гинеколког, а не да си играеш със здравето си  Peace

# 4
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 471
Ще ти кажа от личен опит и от съвета на гинеколога ми: Първият мензис при мен продължи близо 30 дни (чувала съм за жени ,при които е продължавал и по 40), така че тази продължителност е нормална. Относно противозачатъчните - започват да се пият след като мине първият нормален цикъл, прави се цитонамазка и при положителни резултати се започват хапчетата от следващият цикъл. Мисля, че е добре да отидеш на лекар.
абсолютно съм съгласна. Peace

# 5
  • В бара!!!!
  • Мнения: 412
въпреки, че при всеки е индивидуално мисля,че трябва да се прегледаш задължително

# 6
  • London, Sofia
  • Мнения: 8 914
Може и да е нормално, но вместо да  гадаеш по-добре отиди на преглед Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 098
Наистина отиди на лекар, но все пак да кажа какв мисля аз  Grinning
Ако е кафяво може да е от хапчетата. Аза когато пих за първи път ми течеше кафяво течени като последните дни цял месец и нещо, към 40 дни. В листовката пише, че е НЮОРМАЛНО, защото хормоните в тялото се настройват. В твоята лситовка какво пише? Ако не се споменава таквоа течение през първия месец на приемане, дай си зор и иди на лекар дори на частен кабинет! Наистина не си играй със здравето  Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 639
Може и да е нормално, но вместо да  гадаеш по-добре отиди на преглед Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 503
И аз съм чувала за майки на които им трае повече от месец, както и за  такива на които след това им идва пак след 10 дена. Най-добре отиди на лекар, но не мисля, че има за какво да се тревожиш  Grinning

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт