Оскъден цикъл?

  • 3 840
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 011
Здравейте момичета, отдавна не съм писала при вас  Hug
Ето, 4е  пак съм на фронта с нови притеснение и дългото 4акане започна, тъй като идва зимата, а тогава ми е най-трудно да преодолявам разочарованието с лелката.
Искам да ви питам следното:
От няколко месеца насам съм забелязала, че цикъла ми е невероятно оскъден, на втори-трети ден само ми прекапва  newsm78 като подължава 4-5 дена и се чудя на какво може да се дължи. Далеч съм от мисълта, че е цветна бременност, но все си мисля от какво може да е? Гърдите също не ме болят така като преди, леко са чувствителни, но едно време страшно ме боляха. Моля ви само не ме пращайте на лекар, знам, че по принцип той само може да прецени, но от друга страна..............не се знае.........

Последна редакция: пн, 04 сеп 2006, 13:29 от Dendy

# 1
  • Варна
  • Мнения: 841
Правиш кръвен тест, изследваш хормони........отиваш на лекар Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 029
Денди, радвам се, че пишеш пак! Hug
Знаеш, че трябва да отидеш на лекар.
Аз при такъв цикъл имам кисти.Не искам да те плаша, просто казвам при мен как е.
Желая ти хубави новини!

   bouquet

# 3
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Dendy, аз не мога да ти помогна, но много се радвам че пак пишеш. Hug

# 4
  • Мнения: 7 718
Е, как така да не те пращаме на лекар?
Ами да ти хвърлим един боб тогава!
Може и да познаем.
Лекарят е този, който ще прецени здравословното ти състояние въз основа на преглед и изследвания.
Останалото са само догадки.

# 5
  • Мнения: 3 011
Оффф, така си и знаех...............Проблема е такъв, 4е в тая Варна няма на кой да се доверя.......... или ще трябва да 4акам месеци или пък нещо друго.............  Close

Тенкс все пак за топлото посрещане  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 213
При мен оскъден МЦ беше в месеците със стимулация.Сега след 3-месечен
застой от лекарства отново ми беше нормално .

УСПЕХ !!!

# 7
  • София
  • Мнения: 2 383
Отиди на лекар. Не отлагай като мен. Мензисът ми се промени от миналото лято - идваше ми 2 дни и то много по слабо и се проточваше 10. Отидох чак през май т.г. на преглед, след силни болки в левия яйчник и ... кистичка. После 3 А на цитонамазка, биопсия  и  - пред ракови клетки в шийката на матката. Тях ги оправих с лазер, но... трябва да махам и кистата. Така че - разпитай за добър лекар във Варна (май си написала, че си от там) и отивай, не се мотай като мен заради страхове. От май месец ходя по лекари и още няколко месеца няма да свърша, като гледам.
Отивай на лекар!!!

# 8
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
на мен М ми е оскден, когато лигавицата ми е била тънка.

# 9
  • Мнения: 1 008
По-добре да се посъветваш с лекар, след като изведнъж ти се е променил цикъла. Аз винаги съм била с оскъден цикъл, винаги съм се притеснявала... Но забременях безпроблемно 2 пъти.

# 10
  • Мнения: 3 011
на мен М ми е оскден, когато лигавицата ми е била тънка.

Ето това предположих, че става. От както бях 3 мес. на Клостилбегит, сякаш ми се промени цикъла. Зна4и сега 2 дена си ми беше нормален, на трети прикапване и днес нищо - зацапване. Това исках да разбера дали има момичета с подобен цикъл, защото при мен е така от около 4 месеца. 

# 11
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Добре дошла отново, миличка!
   Това с оскъдния цикъл и мен ме притеснява от време на време. От няколко месеца историята при мен е аналогична. Оскъден, самото кървене трае по-малко дни от обикновено, а изчистването още 6-7 дни.... Sick
   Дано няма серизона причина да е така и при двете ни. Стискам палци, а както момичетата са те посъветвали - скокни на един контролен преглед.

Общи условия

Активация на акаунт