Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора
Здравейте момичета Smile
Моля споделете, правите ли секс по време на бременност и в кой месец спряхте?

Благодаря ви!
Цитирай

Сливен

Ако не ти е проблемна бременността може до края ,но по лекичко,аз например нямах проблеми,но  незнам какво стана с хормоните ми и последните 2 месеца нямах никакво желание за секс.
Цитирай
На мен ми  е препоръчително от самото начало, така че с мъжа ми не правим. Свиква се, не е толкова страшно, а и вече нямам и желание, предполагам че се дължи на хопрмоналните промени.
Ако при теб всичко е наред няма причина да се въздържаш
Цитирай

Питай гинеколога си.
Цитирай

В полите на Пирин планина

Ако нямаш проблеми не е нужно да се въздържаш от секс. Ние със съпруга ми правихме секс до последно, но по-внимателно.  Laughing
Цитирай

София

Това е относително.Ние спряхме 3 месеца преди термина по мед. показания  Rolling Eyes
Но ако нямаш проблеми и намериш удобна поза за големия тумбак - може и до края  Laughing  Hug
Цитирай

у дома с любимите си хора

аз пък имах изключителен сексуален апетит./ура за мъжа ми Mr. Green/правих секс до последно- ден преди да родя.
Цитирай
Аз съм в петия месец, но с мъжът ми го правим често. Сега аз имам по - голямо желание от него за секс.
Ако не ти пречи и ти го прави. Embarassed
Цитирай

ако няма6 проблемна бременност може6 да прави6 ,но по-леки4ко
Цитирай

London, Sofia

Относително е - ние прекъснахме в 9-я Peace
Цитирай

Аз съм в петия месец и не сме спирали да правим секс, но вече по-внимателно и по-редичко, защото просто на мен не ми се иска, пък и коремчето вече пречи и трудно намираме подходящата поза. Мисля, че ако ти се чувстваш добре и че ако лекаря не е казал друго няма основание да не правиш секс.
Цитирай
здравей,
както са ти написали другите мами много е относително... при нас се получава така, че от редовен сексуален живот преди да забременея сега сме направо гола вода
аз съм в края на втория месец, но нямам никакво желание за секс...или ако имам то ще е веднъж на 2-3 седмици ... даже понякога ми става доста криво от това ... но какво да се прави...иначе, ако при вас всичко е наред и имаш наистина лека бременност, както са ти казало другите мами - по-полекичка  Wink
Цитирай

София

Правихме секс до последно - не съм имала никакви проблеми Peace
Цитирай

софия

Zdravei , az sam v kraq na 4 ti mesec i do sega imame redoven seksualen givot - az ne sam imala problemi dosega s bolki ili karvene -ginekologa me predupredi o6te v na4aloto imam li bolki ili karvene da spirame na miga . Eto sega naprimer az sam ponastinala i hi4 nqmam nikakvo gelanie , koga 6te sprem 6te vidim  Big Grin
Цитирай

София

Моят мъж пък го хвана шубето Thinking Последният път беше преди почти два месеца Crying or Very sad.  Иначе, аз напоследък наистина нямам особено желание, но преди си имах, не ни е и забранявано.

В интерес на истината последният път не беше кой знае какво - плахи ли бяхме, що ли, та не съм напирала повече. Май ще наваксваме нататък (ако има време Confused)

Това е индивидуално нещо, като всичко останало - ако имаш желание и нищо не пречи (кървене, контракции и т.н.) няма никакъв проблем. Ако нямаш желание не се насилвай - мъжът ти би трябвало да те разбере!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора