Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте момичета,

Сутринта се събудих от пронизваща болка и стягане на корема като камък, придружено с болка в кръста. Продължи 10-15 секунди. От сутринта си ги засичам, но са на много различни интервали: от 10 мин. през 6 мин. до 30 мин. понякога, понякога затихват , понякога са кратки, други са много болезнени и дълги. Какво ме очаква близките часове!? Кога да се стягам за болницата?? Ще отмине ли, фалшива тревога ли е, или тези дни ще раждам??!

Благодаря ви, какво ли щях да правя без вас! #X-mas
Цитирай

Turku, Finland

Някой май ще ражда!!!  Very Happy

Сега спокойно само... Стегни си багажа, да може само да го грабнеш и тръгнеш като му дойде времето. И успех!
Цитирай

Миличка, най - добре е да се обадиш на гинеколога си първо. Иначе от собствен опит мога да ти кажа, че контракциите ти трябва да станат на равни интервали, като се редуват на 20 минути се отива в болница. Така или иначе, започнало се е Smile И това е прекрасен миг от живота ти! При всеки е индивидуално, така че наистина е добре да се консултираш със специалист. Аз например нямах болка и затова отидох в болницата със 7см разкритие и то само защото ми изтекоха водите както спях. Хубаво е да се знае какво е разкритието ти.
А най-важното е, да си спокойна и да очакваш вълшебния миг:) Ако знаеш само какво слънчево събитие те очаква...ти си щастливка - повярвай ми! Smile
Да гушнеш бебока от нас като се появи! Smile
Желаем ти леко раждане и много щастливи мигове! Smile
Цитирай

София-България, Израел - където си поискам

Леко раждане ти пожелавам! Мисля , 4е тие дни е възможно да родиш. При мен така беше 2 дни преди да родя.
Цитирай

Видин

Мдааа,мисля, че това е края на бременноста ти Very Happy !Момичетата са ти дали добри съвети, аз искам само да ти кажа, че ще стискам палци всичко да мине по най-лекия възможен начин и след няколко дни да се похвалиш тук с най-сладкото бебче.Кураж мила и ще видиш, че всичко ще бъде на ред!
Цитирай

София

Скоро ще да е раждането-леко и безпроблемно!
Стискам палци! newsm10
Цитирай

Все на втория етаж

Леко раждане! Wink
Цитирай

София

Айде и да се похвалиш Laughing
Цитирай

Varna/Burgas

Леко раждане, стискаме палци, да не забравиш да се похвалиш после на всички нас.
Цитирай

Вижда се краят  Wink
Желая ти леко и бързо раждане!  fingerscrossed
Цитирай

Sofia

Мисля,че тези дни да не казвам часове ще си имаш едно прекрасно създание до теб.Пожелавам ти успех и леко раждане.
Цитирай

София

Да, вече имаш родилни контракции. Но най-добре се обади на лекаря си, да ти каже какво да правиш. Леко раждане! newsm10
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.