Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора

София

Да ви се оплача от съседите ми  #Cussing out
Живеем в стара кооперация на 3 етажа.Всеки от съседите си има етаж.Ние сме в средата.Та за съседите от 7,30 всеки ден не спират да викат и блъскат врати.Правихме им забележка,но това не са хора,а животни.Жалко че имат две деца,който следват примера им.В три стаи живеят две деца(6 и 8 год.),майка(шизофреничка),баба(самата вещица,,командва всичко живо),дядо и син(на 37-38 г.ерген,по вина на майка си)Децата обиждат дядо си,крещят на майка си,абе без никакво възпитание.
Тъкмо реших да си почина и се започна едно блъскане и викане.Е, тоя път няма да стане.Аз няма да спя,но и вие няма да спите.Пуснала съм много силно музиката(всичко се тресе)и няма да я спра до вечерта.Откакто имаме този съббуфер не сме го пускали на макс.Е,сега работи на макс.,но аз съм в другата стая,че не се издържа
Ама много съм гадна,нали?
Цитирай

Пуснала съм много силно музиката(всичко се тресе)и няма да я спра до вечерта.Откакто имаме този съббуфер не сме го пускали на макс.Е,сега работи на макс.,но аз съм в другата стая,че не се издържа
Ама много съм гадна,нали?
   Аз този номер съм го ползвала два пъти иииииииииии през ум не ми е минало,че съм ГАДНА. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Бяха ме подлудили бабите на пейката под прозореца / 2 етаж сме/ и щом седнат след 16 ч пускам музика ,а ма не каква да е а хард. Twisted Evil и втория път молих едни съседи 100 пъти да не чукат и блъскат,когато децата спят и неееееее,никой не ме чува.Тогава пуснах от 8.00 до 14.00 и от 16.00 до 22.00 без прекъсване на мах и въпроса ми се реши.Дано и ти успееш. hahaha 35 35 35
Цитирай

Mediterraneo

О, прилагала съм го това, не съм изпитвала угризения никакви  Mr. Green Обръщам колоните на земята, да дънят към пода, волумето на макс, а аз излизам до магазина  bowuu 15 минутки са им достатъчни  35
Цитирай
Не сме го прилагали целенасочено - само те на нас.
На народа не му пукаше - правим си дискотека. Даже като я спрат чукахме на вратата и питахме дали ще я пуснат пак. Велика картинка бяхме, но вече сме на къща.
Цитирай

София-България, Израел - където си поискам

Hug въобще не си гадна
Цитирай

край морето

И аз имам такива съседи, имам чувството че всеки ден местят мебели, но нищо не помага. Аз пускам силна музика, а пък те си блъскат вратите и май взаимно се тормозим 35
Цитирай
Изобщо не си гадна.
има хора, които не разбират от дума, так че като няма друг начин
Цитирай

между два живота

Има едни програми, които са подобен вид отмъщение към съседи. Най-различни са - кучешки лай, скандали, кукуригане на петли и какво ли още не. Най-интересното беше, че преди да ги видя в нета, от съседния блок като се започне от 5 сутринта, се чуваше кукуригане на петел и аз се чудех кой ще си вземе петел вкъщи да отглежда. После ми стана ясно 35 явно хората си бяха отишли на почивка и си възпитаваха съседите.
Цитирай

София

Каво става...живи ли са още съседите  35 35 35
Цитирай

София

Има едни програми, които са подобен вид отмъщение към съседи. Най-различни са - кучешки лай, скандали, кукуригане на петли и какво ли още не. Най-интересното беше, че преди да ги видя в нета, от съседния блок като се започне от 5 сутринта, се чуваше кукуригане на петел и аз се чудех кой ще си вземе петел вкъщи да отглежда. После ми стана ясно 35 явно хората си бяха отишли на почивка и си възпитаваха съседите.

Я, ги дай насам  smile3508
Цитирай

София

Днешния "тормоз" продължи до 16,30 (от 15.00).Утре пак.В момента пак се блъскат врати и се вика,но то си е нормално за тях.Мъжа ми каза че не е това начина но те не разбирад от дума.
А за тези програмки ако някой знае от куде да си ги сваля ще съм много благодарна
И благодаря ви накарахте ме да не се чуствам като пълна идиотка и вандалка.  bouquet
Цитирай

София

Днешния "тормоз" продължи до 16,30 (от 15.00).Утре пак.В момента пак се блъскат врати и се вика,но то си е нормално за тях.Мъжа ми каза че не е това начина но те не разбирад от дума.
А за тези програмки ако някой знае от куде да си ги сваля ще съм много благодарна
И благодаря ви накарахте ме да не се чуствам като пълна идиотка и вандалка.  bouquet

Ами щом е по такова време - викай полиция  Peace
Цитирай

А,гадна...що ? Много си си добра даже,продължавай в същия дух ! Peace
Цитирай

Италия

Peace успех!
Цитирай

София

изобщо не си гадна..
аз с моите съседи нямам чак такива проблеми, но ако имах като твоите изобщо няма да се чувствам гузна или гадна  Peace като не разбират от човешка дума милион пъти
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора