Прането-поотделно до кога?

  • 2 246
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 354
Привет мами кажете до кога да пера дрехите на бебо отделно. newsm78

# 1
Привет,
На моя дребчо дрешките все още ги пера отделно и смятам така да си продължава.
Поздрави

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 241
И аз все още пера дрешките поотделно. Мисля, че поне до годинка е препоръчително.   Sunglasses

# 3
  • Мнения: 8 917
Аз едва сега понякога слагам на Гери дрешките й с нашите Peace

# 4
  • Мнения: 1 559
Ot rojdenieto na Elise pera drehite i s nashite,ne vijdam smisxl da gi pera po otdelno....

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Досега си ги пера отделно...Много рядко ако нещо ми трябва спешно или ще пътуваме ги смесвам с нашите...В общи линии са ми казвали до 1 годинка...

# 6
  • Варна
  • Мнения: 407
Здравей  Simple Smile Аз все още пера дрешките на сина ми отделно от нашите, мисля да правя така докато малкия навърши две години.

# 7
  • Мнения: 2 171
И аз си ги пера още отделно. Не съм се замисляла докога, но някак не мога да си представя да ги пера заедно с нашите. Сигурно винаги така ще си ги деля.

# 8
  • Мнения: 1 910
До когато си пожелаеш.
Аз ги перях до към петия месец отделно, защото ползвах по-малко количество перилен препарат и не слагах омекотител да не дразнят кожата на бебето. Като видях, че няма кожни проблеми започнах да му ги пера с нашите дрехи. Но всеки си има своите разбирания. Някои мислят, че перейки отделно проявяват по-голяма грижовност и чувстват удовлетворение от това. Което разбира се не е лошо. Но аз намирам, че само се харчи допълнително ток и вода без ефекта да е по-различен.

# 9
  • Мнения: 409
До когато решиш. Peace

# 10
  • Мнения: 3 042
До скоро перях дрехите на Злати /скоро ще стане на 2г/ отделно. Сега ги пера с тези на каката.
Пък на времето на каката ги перях с нашите, newsm78 но не помня от кога.

# 11
  • Мнения: 1 555
Аз продължавам да пера неговите дрехи отделно от нашите и не мисля скоро да спирам !!!!!!!

# 12
  • София
  • Мнения: 2 356
Аз продължавам да пера неговите дрехи отделно от нашите и не мисля скоро да спирам !!!!!!!

И аз така. Бързо се събират достатъчно за цяла пералня. Но отдавна пера с нашия прах.

# 13
  • Мнения: 2 910
Все още пера дрешките на Марти отделно.

# 14
  • варна
  • Мнения: 193
около седмият месец, когато започнахме да пълзим. мисля, че щом пълзи и обира мръсотията по пода мога да ги пера заедно. само пусках двоино плакнене за да не остане от праха за пране. не смятам, че ние сме кирливи. в момента той ходи на ясла, въргаля се в пясъчника. бих казала, че неговите дрехи са по-мръсни от нашите

Общи условия

Активация на акаунт