mariquita

  • 1 144
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 014
Днес купих страхони дрешки от едно магазинче. На етикетчетата е изписан сайтът ето: http://www.intermax.pl/winter2006/oferta.php

# 1
  • София
  • Мнения: 3 814
А цените какви са?И къде се намира това магазинче?Може и на лични.

# 2
  • Мнения: 4 668
Mariquita ми е много любима марка . Имат магазин на Графа под колоните и на бул.Черни връх , точно до Кошарите . Дрешките са много качествени и имат интересни модели . Цените са прилични , има някой по - скъпи неща , примерно пуловерчета по 40 лв. но като цяло са нормални . Аз съм вземала дънки и гащеризони за около 30 - 35 лв. памучни жилетки - 25 - 28 лв. блузки с дълъг ръкав към 15 - 18 лв. Правят и доста добри намаления на старите си колекции . Аз много ги харесвам , Марти цяло лято носи разни дрешки от там .

# 3
# 4
  • Мнения: 1 014
Pipinka, страхотни са! Вече само от там ще пазарувам за малкия. Другото хубаво е, че в магазина в Ст. Загора продават и обувчици на К&К (предпочитани от мен) и няма да се налага да обикалям по други магазини. Всичко на едно място за малкия Ники. Grinning

# 5
  • Мнения: 1 014
daniela liubenova, благодаря за информацията!

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Mariquita ми е много любима марка . Имат магазин на Графа под колоните

От там купих якенцето на Йоан..........страхотно е......но не защото е марково, а защото отговаряше на всичките ми изисквания за пролетно- лятно -есенно якенце

# 7
Наистина много хубави изглеждат дрешките.  Peace

# 8
  • Мнения: 1 180
Аз също много харесвам дрешките им, но купих една жилетка на големия ми син и беше с изпуснати бримки - мислех да я връщам, но после си я позаших. Е, оплаках се.

# 9
  • Мнения: 46 434
София има гащеризонче, но още на първото пране се скапа едно гумено надписче, разтече се, като за 30-35 лв. не съм доволна  Tired

# 10
  • Мнения: 8 917
Доволна съм от дрешките им Peace

# 11
  • Мнения: 3 089
и аз съм купувала доста техни неща. все пак имам едно боди-рокля, което е кроено накриво и при закопчаването всичко стои на една страна. на една рокличка пък, копчетата паднаха на първото обличане. като цяло съм доволна, но не бих поръчвала повече от ел. магазин - от там ти носят нещата без да си ги прегледал. вече купувам само от магазин. хубавото е, че в магазините в плевен и русе цените са същите и очевидно няма различия в пазара. това говори за добра фирмена политика.

Общи условия

Активация на акаунт