как се казва това цвете?

  • 3 737
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 924
подариха ми го ,а аз забравих да питам какво е. Сега не знам как да се грижа за него. Ще съм благодарна ,ако някой ми каже как се казва.

# 1
  • Мнения: 7 106
Така като гледам снимката ми прилича на Cordyline, но не съм 100% убедена. Аз имах въпросното Cordyline, но беше по-малко и не можах да го очувам  Confused.

# 2
  • Мнения: 9 583
http://www.zadoma.com/index.php?APP_ACTION=FLOWERS_INFO&FLOWER_ID=108

тук пише накратко как се отглежда   bouquet


http://www.zadoma.com/index.php?APP_ACTION=FLOWERS_INFO&FLOWER_ID=33
това е за Строманте, дано да го познаем най-накрая  Joy

Последна редакция: пн, 04 сеп 2006, 23:23 от zori gb

# 3
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Не е корделине Naughty, това е вид строманте мултиколор(stromanthe multicolor). Ще потърся нещо за отглеждането и ще ти го пусна Peace.

# 4
# 5
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Снимката не е много ясна, но трябва да е това Peace 

# 6
  • Мнения: 2 924
много,много благодаря за отговорите:)
Сериозна работа ме чака значи. Толкова чувствително цвете е. А аз си мислех на балкона да го сложа,че вътре ще ми развали интериора- големичко е Simple Smile

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Имам такова цвете, не се гледа трудно!
НА сянка вирее чудесно, към водата не е капризно (забравям го понякога  Embarassed)
Вечер листата му се събират, сутрин се отварят.

# 8
  • Мнения: 2 924
Имам такова цвете, не се гледа трудно!
НА сянка вирее чудесно, към водата не е капризно (забравям го понякога  Embarassed)
Вечер листата му се събират, сутрин се отварят.
Я, да отида да го проверя....
Листата му са се облещили точно както и очичките на дъщеричката ми в момента. Явно и цветето ми не знае ,че е вечер и е време за спане:)

# 9
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Карен е права, и да забравиш да го полееш, нищо му няма, по-лошо е ако го поливаш често. Характерно за тях е това събиране на листата, но след време сякаш "забравят " и спират да ги събират вечер. Ама защо така се получава Thinking?

Общи условия

Активация на акаунт