Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Кацнала на едно дърво.

Сестра ми размахва една брошура на Ив Роше, в която сред козметичните услуги пише: почистване на лице, устни и очи.
Та се чудим - какво значи това? Тоест, какво трябва да им се почиства на устните и очите?  newsm78
А аз си ходя с непочистени, тцъ, тцъ. Laughing
Цитирай

Пловдив

Ами ако си гримирваш очите, ако слагаш сенки, спирала, молив, естествено, че трябва да ги почистиш.

А за устни- ами от червилото.
Цитирай

До хладилника, който обичам

Ексфолиране на устните, например.
Моите (че нямам други под ръка) ексфолирам с четката за зъби или с ексфолиращите кърпички за лице на Pon-Pon (или Pom-Pom ли бяха).
Цитирай

Да не би да означава, че ако отидеш гримирана за козметична процедура, плащаш, за да ти махнат грима? Малоумно, но на мен така ми звучи.   Rolling Eyes
Цитирай

гр. София

Ексфолиране на устните, например.
Моите (че нямам други под ръка) ексфолирам с четката за зъби или с ексфолиращите кърпички за лице на Pon-Pon (или Pom-Pom ли бяха).

Бу,ти направо ме съсипа.  Sad
А аз значи си мисля че си почиствам лицето,а то какво било.
Ще се поправя. Very Happy
Цитирай

София

Момичета, най-важното в грижата за кожата е почистването. Не се чудете, защото, ако не си почистите кожата от грим, прах и себума отделен от порите, все едно, че си нанасяте хранителния крем / повечето ползвате само крем -овлажнител/през вълнен чорапогащник.А много често използваме водоустойчиви червило. молив, ф.д.тен или спирала. Тогава ни трябват по-специални почистващи продукти....
Цитирай

До хладилника, който обичам

А много често използваме водоустойчиви червило. молив, ф.д.тен или спирала. Тогава ни трябват по-специални почистващи продукти....
Не, не ползваме водоустойчива козметика Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.