Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 септ. 2006, 23:07 ч.

кой "дава"повече във вашата връзка?

• 2 533
  • 69
  •   1
Отговори
  • Ю Ес енд Ей
абе уж се гради една връзка на компромиси,да правите едни такива дребни,но  НЕ  и маловажни неща един за друг...знаете. доста често имам чувството ,че май аз повечко се "раздавам" newsm78
при вас как е?

# 1
  • Springfield, VA
И аз имам такова чувство. Ако питате мъжът ми, обаче ще каже, че той дава повече  Wink

# 2
  • out of space
О, различно. Взаимно правим копромиси, кога с удоволствие, кога не... Трябва си.

# 3
  • Варна
Никой- компромисите са на кантар май...

# 4
  • София
Още от начало той дава повече - продължава да е така и аз се чувствам малко виновна.... Confused

# 5
  • На червеното диванче
При нас е май еднакво. По различен начин е но, но всеки прави каквото може, за да вървят нещата по най-добрия начин.

# 6
  • Sverige
Честно казано не искам да се замислям кой колко дава, почнем ли да теглим на везни аз колко, ти колко...явно нещо вече има друго като пролука в отношенията, разбира се изключвам случаите, в които очевидно само единия прави компромиси и дава...

# 7
  • Ю Ес енд Ей
И аз имам такова чувство. Ако питате мъжът ми, обаче ще каже, че той дава повече  Wink
хахаха то така де.аз сега мрънкам тук ,но ако  питат него... Joy

# 8
  • София
Не мога да преценя, но може би мъжът ми, защото аз давам доста, но сякаш все неща, които ми е приятно да давам, а той прави повечето компромиси.

# 9
  Не си ги мерим... компромисите  Laughing

# 10
Честно казано не искам да се замислям кой колко дава, почнем ли да теглим на везни аз колко, ти колко...явно нещо вече има друго като пролука в отношенията,

Романтично погледнато е така.  Grinning
Но в реалния живот се случва да му се струва на човек, че дава повече .

Даваме еднакво за сега .

# 11
  • UK
Ами аз като гледам- аз, той сигурно като гледа - той, факт е че той си остави семейството и приятелите за да дойде да живее тук с мен, защото не успях да вляза в университета, факт е, че ме търпи вечер като седна за един час на компютъра и виси край мене като мебел, но за ежедневните, дребни неща... Не мога да се съглася че той изобщо е направил компромис за нещо. Тея дни се бях оплаквала даже.

# 12
Както аз,така и хората около нас смятат че аз давам повече.И винаги е било така,ама като съм патка.... Sad

# 13
  • София
Той дава повече...

# 14
  • София
Ако питате мъжът ми, обаче ще каже, че той дава повече  Wink

Но аз поне за себе си вярвам, че се раздавам повече  Blush

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт