Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора

UK

Здравейте момичета и момчета, позволих си да направя тази темичка провокирана от собствения си МЪЖ  Crazy !!!  Незнам вече дали е нормално това неговото  newsm78. Не пие никакъв алкохол, не гледа мачове а аз съм фенка, не пуши цигари а на мен ми се пуши точно в момента но съм обещала  #Cussing out, спортува непрекъснато, а да не ви говоря, че чисти по добре и от мен  Blush. Направо незнам, понякога ми се иска да е поне малко като типичните мъже  Whistling
Цитирай

София

В смисъл, да се уригва, да псува националната гарнитура по време на мач...и да разхвърля мръсни чорапи из цялата къща ли... 35
Тцъ, тцъ...няма угодия...
Я, си нацелувай мъжлето едно хубаво и не му мисли толкова... Mr. Green
Цитирай
ти пък откъде го намери този...те вече не изчезнаха ли тоз модел? newsm78
Цитирай

UK

ти пък откъде го намери този...те вече не изчезнаха ли тоз модел? newsm78

е на сватбата ни DJ-я каза, че е последния в червения списък  35
Цитирай

London, Sofia

Здравейте момичета и момчета, позволих си да направя тази темичка провокирана от собствения си МЪЖ  Crazy !!!  Незнам вече дали е нормално това неговото  newsm78. Не пие никакъв алкохол, не гледа мачове а аз съм фенка, не пуши цигари а на мен ми се пуши точно в момента но съм обещала  #Cussing out, спортува непрекъснато, а да не ви говоря, че чисти по добре и от мен  Blush. Направо незнам, понякога ми се иска да е поне малко като типичните мъже  Whistling

Не дърпай дявола за опашката Mr. Green
Цитирай

Русе

Внимавай какво си пожелаваш ... Laughing
Цитирай

in the boulevard of broken dreams

Оооо, много скучно, бе  Mr. Green
Сменявай го веднагически!!!
P.S. Да ти е жив и здрав и все тъй да я кара   bouquet
Цитирай

Варна

Ти май искаш, да се изфукаш! smile3521
Цитирай

София

Я да почнем сега едно фукане...
Моя мъж е нестандартен пък. Спи на въглавница от семена Crazy(а колко е удобна няма да казвам, само гледам да му я отмъкна)
Цитирай

UK

Ако мислиш, че е много лесно  Crazy то нашето е от най- крайното, хем ми е добре но понякога ми се иска да вземе една бира и да седне да гледа мач и поне веднъж да го чуя да псува  Confused
Цитирай

in the boulevard of broken dreams

Ако мислиш, че е много лесно  Crazy то нашето е от най- крайното, хем ми е добре но понякога ми се иска да вземе една бира и да седне да гледа мач и поне веднъж да го чуя да псува  Confused
Прекален светец и Богу не е драг!  bowuu
Цитирай

Ииии ,ай си ги менкаме ,моя мач не гледа ,ама пийва биричка пък и как псува. newsm53
Цитирай

Sofia

Peace

Радвай се, че то след време не се знае... Шегувам се, ами браво, много хубаво, все така да те радва Smile
Цитирай

София

Внимавай какво си пожелаваш ... Laughing

И моят е такъв, ама нали съм го избирала да е уж най-добрия...не че е съвършен, ама ти твоя как го избира като тия неща не ти харесват newsm78
Цитирай

Popovo

Радвай му се  Very Happy, че са на свършване такива мъже  Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора