Цикъл след секцио?

  • 912
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 423
За втори път ми идва цикъла след раждането и е много обилин, първия път ходих на лекар, прегледа ме на УЗ и не намери нищо обезпокойтелно, би ми някаква инжекция и кървенето спря.
Сега ми дойде за втори път ( през 30 дни), но е все така обилен и много, притеснявам се вече, дали да не търся второ мнение или е нормално да е по - обилен и продължителен? Confused
Пия вит. С, но няма особен ефект.

# 1
  • Мнения: 992
и на мен първите два пъти ми беше много обилен и болезнен, но витамин С имаше ефект при мен . Ами ако ще си по спокойна потърси и второ мнение, въпреки че ти си раждала секцио и би трябвало нищо да не е останало.

# 2
  • Мнения: 239
малеее, близо 7 ;8 месеца след секциото такова кръвотечение не бях виждала  Shocked ще се нормализира ама ще трябва да го изтраеш, не се притеснявай Hug

# 3
  • Мнения: 4 621
На мен ми дойде около 40 ден след секциото и беше доста обилен и болезнен Confused Е в последствие се нормализира Peace

# 4
  • софия
  • Мнения: 495
На мене ми дойде 4 месеца след секциото и мислех ,че ще умра от кръвозагуба.Такова чудо не ми се беше случвало.Вторият път беше същото,но после ми се нормализира Peace

# 5
  • Мнения: 8 917
Дойде ми на 2-я месец. Първият път бе по-болезнено сякаш. Сега след нормализирането е по-обилен в сравнение с преди /но не се оплаквам,тъй като преди не бе силно и сега е просто нормално/, но за сметка на това - по-краткотраен Peace

# 6
  • Мнения: 2 237
Мисля че при всеки е индивидуално .На мен лично си ми е както преди,проблеми нямам.Може би е леекинко по-обилен.Но ти не се притеснявай,вероятнво ще се нормализира.Ако ще си по-спокойна потърси второ мнение. Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 3 389
Буболинка, при мен първите няколко пъти беше много обилен и продължителен. Бих посъветвала да изчакаш, според мен е нормално.  Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря ви много момичета  - успокоих се  bouquet Hug Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 1 448
На мен ми дойде на третия месец без дори да усетя, безболезнен, но обилен и продължителен  Confused

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И моят беше много обилен първите 4-5 пъти и постепенно взе да се нормализира.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Моя цикъл си е както преди, след секциото ми дойде на 53 ден за 3-4 дни, след 10ина дни пак ми дойде, при мен винаги е било силно, така че не се притеснявам, но ако се притесняваш, добре е да чуеш и второ мнение от специаист.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 271
Цикъл ми дойде на 3-тия месец след раждането (секциото), да и при мен беше по-обилен, но с времето се нормализира и сега ми е като преди.
Спокойно, ще се оправиш  Simple Smile

# 13
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Дойде ми 2 мес. след секциото, но беше доста слабо кръвотечение. И до днес е така. А преди да родя имах много обилен цикъл Rolling Eyes. Явно при всеки е различно.

Общи условия

Активация на акаунт