Мама с нетърпение очаква, през ДЕКЕМВРИ бебче ще я радва!

  • 16 889
  • 287
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 856


                                        Elichka` - 17г. - Пловдив - 1во бебе
                                        gerito  - 24г. - Варна - 2ро бебе     

                                        galu - 27г. - София - 1во бебе
   
                                    milaniko - 28г. - София - 2ро бебе    
                                    sessilgi - Пловдив - 1во бебе
                                    dimito - 27г. - Пловдив  1вo беб                                
                                     Veneziana - София - 1во бебе  
                                    VELLA  - 27г. - Пловдив - 2ро бебе                

 
                                   pebble - 23г. - Видин -1вo бебе   

         
                                   Jenito - 24г.- Варна - 1во бебе

 
                                     avives - 25г. - 1во бебе
                                     Dakota - 32г. - София - 1во бебе   
                                     kamyst - 1во бебе   
             
                                    elitza_elitza - 30г. - София   

                                   kara - 31г. - 2ро бебе
                                    iveto_p - 29г. - Варна - 2ро бебе    



                                      Kosana - 29г. - София - 1во бебе
                                      Vessito - 23г. - Германия - 1во бебе   
                                     Палечка_Малечка - София - 1во бебе   
                                     tini-mini -27г. - София - 1во бебе 

                                      lioni_el - 27г. - София - 1вo бебе
                                      selena6 - 30г.- София - 2ро бебе
                                      ajva - 25 г. - Троян - 1во бебе

                                      Virginity - 23г. - Варна - 1во бебе 
                                      jap4e - 19г. - София - 1во бебе   

                                 
                                    di - 26г. - Варна - 1о бебе                                   
                                    pontes - 31г. - София - 1во бебе                                      
                                    Freestyler - 31г. - София - 1во бебе
                                    dinka - 2ро бебе

                                    conka - 1во бебе   
                                    dideto - 1во бебе   
                                    zizzu - 25г. - София - 1во бебе

                                    Betty L. - 28г. - София - 2ро бебе
                                    maiche - 29г. - Русе - 2ро бебе   
                                    desidm - Хасково - 1во бебе   
                                    verolina - 27г. - София - 1во бебе   

                                    Елито - 23г. - София - 1во бебе
                                    Sisi_77 - 29г. - Варна - 1во  бебе
                                    macko - 27г. - София - 1во бебе

                                   moneta - 21г. - Пловдив - 1во бебе
                                   lladybird - 29г. - София - 1во бебе


                                    Didda - 29г. - Варна - 1о бебе
                                   emsski - 25г. - София - 1во бебе   
                                   Magenta - 33г. - Пловдив - 2о бебе
                                   Fiffi - 31г. - София - 1во бебе                                       
                                   Jinjer - 27г. - Варна - 1во бебе 
                                   мерри - 2ро бебе

                                    alex_shu - 31г. - София - 1во бебе  
                                    ClanG - 36г. - София - 3то бебе 

                                    mama-shushi - 31г. - София - 1во бебе 
                                    Net - 28г. - София - 1во бебе 

                                    Nikki_Ivanova - Бургас - 1во бебе

                                    Gillian - 25г. - Варна - 1во бебе
                                    bisa - 1во бебе 
                                    papagalka - 1во бебе
                                    1983_f - 1во бебе   
                                    magika - 24г. - Бургас - 1во бебе   

                                    Tania@ - 29г. - София - 1во бебе   
                                    bla_bla - 30г. - София - 2ро бебе   
                                    shemet_neveroiaten - 32г. - 1во бебе 
                                    mutsanka - 30г. - Варна - 2ро бебе 

                                    love_83 - 23г. - Горна Оряховица - 1во бебе
                                    squarefeet - 32г. - София - 2ро бебе

                                    EASpirit -24г. - Русе - 1во бебе                                      
                                    Rimini - 30г. - София - 1во бебе 

                                    soseress - 28г. - София - 1во бебе    
                                    Sarra - 33г. - София - 1во бебе
                                    ina_nk - 26г. - София - 1во бебе

                                    Jvd - 25г. - София - 1во бебе 
                                    detelini - 30г. - Кърджали - 1во бебе
                                    bybss - София - 4то бебе
                                    Екатерина85 - 20г. - Силистра - 1во бебе 

                                    shrew - 28г. - Гърция - 1во бебе  
                                    danielad - 29г. - София - 1во бебе
                                    fapua - 28г. - Добрич - 3то бебе   
                                    V. Kuleva - 33г. - Добрич 1во бебе  

                                    lia25 - 27г. - София - 1во бебе   
                                    13IrA - 25г. - София - 1во бебе

                                    zory5rova - 26г. - София - 1во бебе   
                                    Mama_Vlad - 26г. - Варна - 1во бебе  


                                    witcha - 27г. - София - 1во бебе
                                    РалиЛД - София - 2ро бебе

                                    iva-bebe - 29г. - Варна - 1во бебе   

                           
                                    Klemy - 23г. - София - 2ро бебе 

                                    moli_ili - 26г. - София - 1вo бебе
                                    Косе Босе - София - 1во бебе
                                    moonlady - 27г. - Бургас - 1во бебе
                                    Sesa - 1во бебе
                                    tedy_mishka - 28г. - София - първо бебе 
                                    sipirumi - 27г. - САЩ - 1во бебе 
                                    secretbg - 32г. - София - 1во бебе    


ОЧАКВАМЕ
 
и

НАШЕТО АЛБУМЧЕ
Потребител:decemvri
Парола:2006


Детски он-лайн магазини

Предишни теми
Декемврийчета 2006г. да се преброим!
Декемврийската ни мама е голяма сладурана!
КОЗИРОГ или СТРЕЛЕЦ - бебчо ще е хубавец! - ДЕКЕМВРИ 2006!
Зимните нощи за нас ще са топли, за слънце в Декември мама се готви!
През юли ДЕКЕМВРИЙЧЕТА се обаждат с ритничета!

Декемврийско бебче не се срами,покажи на мама момче или момиче си ти!
През ДЕКЕМВРИ мама все ще пее, свойто сладко бебе ще люлее!
Радостта е тук голяма, през ДЕКЕМВРИ бебенце ще радва мама!
Декември чакам с нетърпение да прегърна бебчо с умиление 

Предложения за заглавия на следващи теми
"За ДЕКЕМВРИ вече сме готови,имаме си легълца и дрешки нови" - Fiffi
"Декември: по дворове сняг ще трупа,в къщи бебчета ще гукат!" - Nikki_Ivanova
"Към ДЕКЕМВРИ крачим с усмивка да прегърнем бебчо вече ни се иска "  - 13IrA



 Кръстница на темата - EASpirit
 









Последна редакция: чт, 14 сеп 2006, 19:25 от maiche

# 1
  • Мнения: 146
Здравейте, много отдавна не съм ви писала защото нямахме интернет благодарение на размествания вкъщи и прокарване на нови кабели.

Не знам дали ще успея да прочета всичко защото съм изпуснала много темички.Погледнах ги оттук-оттам и видях, че имаме много нови мамита- ДОБРЕ ДОШЛИ!
 newsm51     newsm51       newsm51
Даже силите са изравнени броят на момченцата и момиченцата е равен. Много ме е яд, че съм изпуснала срещата, но ако се събирате отново ме пишете и мен.  smile3525

maiche темичката е страхотна и много красива, както винаги. Страшна си, дано да я изпишем само с хубави вести.

Започнали сте голямото пазаруване и ние обикаляме магазините, но все още нищо не сме
купили. Видях страхотна количка в старата тема, но не помня коя мама я е купила, ако прочете моля да ми каже от къде е взета и на каква цена. Аз се спирам за сега на MAG ENGLAND имат страхотни модели.
     Two Hearts Two Hearts newsm76  Kissing Heart

# 2
  • sofia
  • Мнения: 1 473
Здравейте коремчета!
  Sarra честито и от мен за годишнината, бъдете много щастливи и много бебета още(нали искаш Laughingbouquet запали ме за ресторанта да знаеш - ние нашата годишнина на 5.06. не я празнувахме понеже аз тогава общувах предимно с банята и тоалетната чиния и нищо не можех да хапна , та с мен никъде не можеше да се излезе Rolling Eyes
 
   Пък на мен на ЖК-то докторката много се загрижи много и за кръвно 120/90 ми даде хапчета за понижаване на кръвното, а аз все си ходя като гламава от ниско кръвно, тук таме го вдигам  като се развълнувам - е то може ли да си видиш детето на ехографа и да не се разчувстваш.. Crazy та аз не ги купих тези хапове понеже ми се видя пресилено #Crazy
  Мъжа ми много се ядоса и ми скри всички хапчета и вика нищо няма да пиеш да видим какво ще почувстваш - и да ви кажа два дена нищо не взимам и направо летя - през цялата бременност не съм се чувствала по-добре!....просто не разбирам...е,все пак магнерича мисля пак да си го почна...(само мъж ми да не разбере Laughing)
  И аз нищо не съм купила за малкото шуши, в събота ходихме до някои магазини само на оглед. Е, изкуших се за две бодита с дълго ръкавче - на едни самолетчета и с едни меченца, мекички, мънинки...приказка... Heart Eyes И моя юнак много ме рита, вече усилено и през нощта, ама вече не смея да кажа на ЖК-то, че много ме рита, да не ми дадат пак някои хапчета Laughing
   Екстрата с течението дето го имате го имам и аз - то може ли аз да нямам нещо! Laughing И аз като  pontes       си бях помислила разни неща за околоплодни води, но майка ми ме сряза и каза да оставя детето на мира в корема и да престана да се изслседвам под микроскоп всяка сутрин и вечер и малко да успокоя темпото , че то покрай мен не се стои вече - всички луднаха!!! Party
   

# 3
  • Мнения: 572
mama_shushi, тъкмо се питах за теб къде ли си. Много ме разсмя с това "под микроскоп сутрин и вечер"... Joy Добре е, че се оправяш. А за още бебета - искам, да! Още 2!

Благодаря ти maiche, че пак пое навреме нещата...то ако само вие със  Shrew правите темичките (аз не мога!!) като влезете да раждате кво ши правим без вас не знам! Но засега сме добре, благодарение на вас.

А старата темичка няма ли да я допишем, че така и тази няма да ни стигне до края на септември само!?

# 4
  • София
  • Мнения: 2 044
Maiche и тази темичка е много сладка  bouquetХайде,само хубави неща да се пишат в темичката  love001Pontes ,как бе мила ще ти изтичат водите? JoyВсички бременни имат течение,кой по-малко,кой по-обилно,не се притеснявай NaughtyА за болките и аз имам-в дясно,долу.Освен това и кръста ме боли,пусках урина уж всичко е ок newsm78ClanG гащичките за родилки са 5 бр. в опаковка и нали като родиш не дават гащи да обуваш,и за да не си стискаш превръзката Laughingтези са от някаква много тъничка ,странна материя и са еднократни-обуваш и после хвърляш Grinningчиста работа JoyИначе не съм ги отваряла да ги разглеждам,защото са стерилно опаковани-по един чифт,та това е което видях отвън.Пак ще ми се смеете,обаче,аз нали си нямам друга работа,освен бейбишопинга,та сега от два дни се чудя,след като си избрах леглото,какъв матрак да взема CrazySarra    пожелавам ви да сте много,много щастливи,да се обичате и поне още едно бебче newsm32

# 5
  • София
  • Мнения: 888
Sarra честита годинка , мн любов, щастливи мигове и най- сладурското бебче ви пожелавам  newsm51

# 6
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Здравейте, момичета! Пиша набързо че ме чакат на масата Crazy Пристигнахме вчера, всичко беше нормално - наливах се с вода непрекъснато и пак ми пресъхна гърлото и носа от климатиците в самолета. Бебо е добре, сега се чуди още какво става Laughing доста риткаше като се издигахме и кацахме, сигурно е усетил. Поздрави на всички!

# 7
  • Мнения: 69
Здравейте на всички и честита нова тема.Сара честита ти годишнина и ти желая много, много любов!
Алекс шу дано да се оправиш скоро и да се отървеш от гадните бактерий.

# 8
  • Мнения: 514
Сара, честита ви годишнина, нека цялото щастие на земята да ви се стовари върху главите!   Grinning


# 9
  • София
  • Мнения: 721
Ей, вие за мезе ме взехте с тея води  Laughing Аз това с изтичането не съм си го измислила, прочетох го и наистина е възможно, затова и попитах, защото се случва. Както и да е, поне коремът вече не твърдя, че ми се смалява (защото е очевидно, че расте Embarassed).

Добре, че не кръстихте темичката по другия начин, защото аз не съм купила и едно копче за бебчо. Е, не че нямаше да пиша, но щях да пиша протестирайки  Laughing

# 10
  • Мнения: 3 322
Майче - браво! Страхотна си!
Даниелче, Ми като не дават гащи, каква е разликата дали тези които ще обуеш са еднократни или многократни ,бе сладурче? Освен това кой ти каза че не дават? На визитация само не може щото ако имаш шевове или операция искат да ги гледат. Иначе кво , ходиш си и след тебе редове от кървища и дамски превръзки ли? Даже на секциото изискват ластични гащи задължително. Декември като ме рязаха с извънматочна бременност и казаха да ми купят незабавно. Мъжът ми като не разбира отишъл в някакъв магазин и купил едни за 6 лева, ама те - нищо не пристягат, и доктора вика не за секс бе, за пристягане! Те черни едни такива с дантелки, разбираш ли? та го пратих мъжа в Триумф да купи, верно 35 лева ама стягат яко, даже доктора остана доволен. Аз как ходех със тях и сега ми е непонятно - щото много боли. Но така де! Имате желание като млади мамета да купувате ненужни работи - ваша воля! Сега като гледам и слушам толко работи са напускали за бременни и бебета че се чудя - как съм ги гледала мойте зайци. Ама като купите нещо моля пишете да се радвам и аз ( е, тайничко се смея също , но с добро чувство).
Спомням си като да раждам големия какви приготовления какво чудо беше.... А като ми го дадоха дори незнаех как да го хвана. Ама това са хубави емоции - радвам ви се най искрено.

# 11
  • Мнения: 572
Shrew, какво е това !  Grinning Прилича на сватбена торта - да знаете, че черпя всички с нея! Много благодаря, момичета... Party става ми все по-добро насторението, като ви чета, много мило. Съветвам всички ви така да правите - пишете и четете тук и ще ви се оправи настроението!  Joy
Ох, pontes, ще ме скъсаш от смях  Joy с този корем, дето можело да намалява - хихихихии... hahaha много си сладка, не се сърди.  Hug И за водите, аре стига бе, всичко ти е наред, просто нямаш търпение да си видиш човечето.

Мен напоследък ме скъсва от ритничета вътре, та чак ми привлича погледа да си се гледам как мърда корема. Какво пък толкова прави вътре, че така мърда...много забавно. Нямам търпение другия понеделник да си го видя на редовния преглед, много ми липсва.

Момичета, на мен нищо друго ми няма, освен това подуване на краката. И днес пак така, е гати плондерските глезени, дето съм направила...Като стъпвам имам чувството, че стъпвам на възглавнички, звучи добре, ама не е! И мозъкът ми му вика на крака "Иди отпред", а той - встрани, получава се едно ходене, ум да ти зайде. Казват, че задържам вода. Едни ми викат да пия повече течности, а други - да не пия много. Ха де. И сигурно 2 кг поне тежа повече, заради това задържане на водата. Сутринта кантара ме шашна с 63,2, не е нормално, защото не ям много, сладко въобще, а и 2 кг за една седмица...не може да съм нарастнала, ако не съм се ояждяла...

Даниелче, кажи откъде ги взе тези превръзко-гащи?

# 12
  • Мнения: 24
Здравейте на всички,

Пускам ви линк към една доста подробна статия за промените в КСО. Посочени са и различни примери. http://capital.bg/show.php?storyid=280266

Последна редакция: вт, 05 сеп 2006, 16:21 от Палечка_Малечка

# 13
  • Мнения: 143
Здравейте и от мен, sarra честито многго да се обичате и по много деца да тичате  bouquet
днес бях на ехограф бебо е застанал по диагонал и бая се хвърляше, сега пък ми казаха, че отговаряло на 25г.с. било се хранело добре. Плацентата ми била добра и това е даже ни махна.
pontesне се зачитай и заглежда по такива неща, че човек почва да си мисли какво ли не. Аз гледах снимки на нормално и секцио раждане и направо 100 пъти съжалявам много гадно ми стана.
Днес мисля да отида до пинокио един детск имагазин да разгледам, може пък даси харесам нещо.

# 14
  • Мнения: 514
Сватбена торта е....потекоха ми лигите и реших и вас да подразня....няма само аз да се облизвам я  Grinning

danielad, друг път да си държиш устата затворена.....има да ни бъзикат поне 1 месец за тия гащи  hahaha pontes, давай следващия бисер, че да им отклониш вниманието от пустите гащи  Mr. Green Sarra, от "Пакостник" са купени, продавачките ги предлагат на всички бременни.....а тези, които са гола вода като мен си ги купуват  Joy

maiche браво за красотите   bouquet


Общи условия

Активация на акаунт