Капсули за отслабване ???

  • 41 190
  • 476
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 160
В София тези хапчета ги има в Китайския магазин на Пиротска. Струват 19-20лв.
Секърва ми ги пие и за една седмица отслабна 5кг. Една друга приятелка пие вече 2-а опаковка и вече е мнооого отслабнала smile3521. Няма странични ефекти при тях!  Наистина се губи апетит, но не ти става лошо, доколкото разбрах в тях има адреналин (май такова беше newsm78) за да не ти прилошава ако не ядеш. Това мога да ви кажа Peace

# 16
  • Мнения: 1 813
А дали и с тях е така,че колкото по-малко имаш да сваляш толкова по-малко действат  newsm78

# 17
  • Мнения: 1 290
Някой има ли си понятие къде в Пловдив могат да се купят?Предпочитам от обект,отколкото от сайта. Thinking
от кой сайт могат да се поръчат директно? newsm78

# 18
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Зарибихте ме и мен с тези капсули Rolling Eyes ooooh!

# 19
  • София
  • Мнения: 4 294
"В София тези хапчета ги има в Китайския магазин на Пиротска. Струват 19-20лв.
Секърва ми ги пие и за една седмица отслабна 5кг. Една друга приятелка пие вече 2-а опаковка и вече е мнооого отслабнала . Няма странични ефекти при тях!  Наистина се губи апетит, но не ти става лошо, доколкото разбрах в тях има адреналин (май такова беше ) за да не ти прилошава ако не ядеш. Това мога да ви кажа "

Къде точно на Пиротска има китайски магазин?

# 20
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
искам и аз такова чудо на чудесата.. Laughingкажете къде на Пиротска и още утре ще ида да проверя

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Моля,кажете и за Пловдив?Откъде да си ги купя?На сайта казват че доставката е до  2-седмици!Аз съм си наумила сега и не искам да губя време!

# 22
  • Мнения: 1 290
Моля,кажете и за Пловдив?Откъде да си ги купя?На сайта казват че доставката е до  2-седмици!Аз съм си наумила сега и не искам да губя време!
И мен ме интересува Praynig,но все пак кой е сайтът? newsm78

# 23
# 24
  • Мнения: 191
Аз поне не знам да ги продават в Бургас, носеха ми ги или от София или от Пловдив, но от посочения сайт бяха най-евтини. Знам, че ги продават и във Варна, но не съм имала път натам да проверя. Ако има момичета от Бургас с които да се организираме за по-голяма поръчка можем и намаление да си изпросим. Поне до сега ми даваха  Money
Аз със сигурност съм в групата на желаещите а почти сигурно и още 2-3 мои приятелки, така че ако имаш възможност да поръчаш ще осъществим връзка. Peace

# 25
  • Мнения: 79
И мен много ме заинтригувахте с тези капсули ще взема и аз да си ги купя.Днес приключих с диетата на Майкъл търман но отслабнах само с 2.200кг  макар да спазвах абсолютно стриктно диетата, но.....Така че търся друг начин и този ми допада.!

# 26
  • Мнения: 286
в една от пряките на пиротска към екзарх йосиф Peace

# 27
  • Мнения: 1 290
И мен много ме заинтригувахте с тези капсули ще взема и аз да си ги купя.Днес приключих с диетата на Майкъл търман но отслабнах само с 2.200кг  макар да спазвах абсолютно стриктно диетата, но.....Така че търся друг начин и този ми допада.!
Нали 6 дни е диетата на Майкъл? 2.200 е супер резултат.Аз свалих 3 кг за този период,но продължих още диетата седмица и нищо Close,нито грамче #Cussing out Тоя мой организъм ме дразни вече #Cussing outголям каприз Banghead

# 28
  • Мнения: 286
освен в китайския някой знае ли къде другаде в София ги има?

# 29
  • София
  • Мнения: 2 160
Магазина е : на ул. Самуил. Ето ви линк с карта. Заградено е с червено кръгче Peace
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=5fb275c760dfc3b110429e3b95b904 … ame=&size=4x3

Хапчетата ги продават на касата. Даже днес  ходих да купя пак за свеки, тъй че има още. Party

Последна редакция: нд, 17 дек 2006, 20:26 от MadGirl

Общи условия

Активация на акаунт