Страхотна гимнастика

  • 7 184
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 339
Просто не можех да не го споделя с вас... Нали сте ми другарчета Hug

Ето от тук:

http://torrents.linkos.bg/details.php?id=55269

може да свалите две страхотни ДВД-та с гимнастики на сп."Self", при това озвучени на български език. Вчера бях изненадана повече от приятно от съпруга ми, който със сладка усмивка ми ги предостави вече свалени и записани. Как да не го обича човек Heart Eyes
Признавам, че все още не съм намерила време да потренирам, но ги разгледах и изглеждат идеално.
Успех на всички спортуващи!  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 339
Но, моля ви, не ме питайте за технически подробности относно свалянето - торентите не са от моите компетенции. Аз само тренирам на готово Blush

# 2
  • Мнения: 321
Обаче аз нещо не успях да вляза,и щом и ти не можеш да дадеш инфо как да стане ще чакам някой по-вещт да сподели! Wink

# 3
  • Мнения: 3 339
Обаче аз нещо не успях да вляза,и щом и ти не можеш да дадеш инфо как да стане ще чакам някой по-вещт да сподели! Wink

В какъв смисъл не успя да влезеш?
Не ти отваря линка ли?

И се пише вещ, а не вещт

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 610
а аз вече свалям и двете части
в какъв смисъл не можа да влезеш?
нямаше никакъв проблем отвориха се от раз

# 5
  • София
  • Мнения: 185
много мерси за линка Peace

# 6
  • Мнения: 1 241
Обаче аз нещо не успях да вляза,и щом и ти не можеш да дадеш инфо как да стане ще чакам някой по-вещт да сподели! Wink
нали знаеш че трябва да имаш някакъв торент клиент за да можеш да ги сваляш?

# 7
  • Мнения: 321
Ми незнам какъв е този торент клиент.Искат ми регистрация и когато се регистрирам ми дава грешка newsm78Явно този торент ме бърка нещо Thinking Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 321

И се пише вещ, а не вещт
[/quote]

 Embarassed Embarassed Embarassed Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 152
Еееееееее, страхотна си.  Hug Heart EyesЩе го пробвам. А искате ли да спортуваме заедно и всяка ще си каже резултата? newsm47

# 10
  • Мнения: 152

И се пише вещ, а не вещт

 Embarassed Embarassed Embarassed Rolling Eyes
[/quote]


Еееее, споко бе. Всички правим грешки  Laughing

# 11
  • Мнения: 1 241
А искате ли да спортуваме заедно и всяка ще си каже резултата? newsm47

идеята е ценна,но трябва поне месец да мине сигурно,за да се забележи,при това ако я правиш често
аз още я дърпам и не съм я разглеждала

# 12
  • Мнения: 152
А искате ли да спортуваме заедно и всяка ще си каже резултата? newsm47

идеята е ценна,но трябва поне месец да мине сигурно,за да се забележи,при това ако я правиш често
аз още я дърпам и не съм я разглеждала
Аз също не съм я започнала. Пиши като я свалиш, за да си дадем старт. За теб незнам, обаче аз не съм супер стриктна, но сега си обещавам да бъда newsm10

# 13
  • Sf
  • Мнения: 808
Момичета,
Това е сайт с торенти и като такъв изисква да имате регистрация! Ако досега не сте ползвали http://torrents.linkos.bg то сега е моментът да се регистрирате, безплатно е Simple Smile Ако нямате торент програма, с която да сваляте нещата, които Ви харесат, Ви препоръчвам BitComet - http://www.bitcomet.com/doc/download.htm и после като си харесате някой торент, кликвате върху него и програмата ще ви го разпознае и ще започне да го сваля Simple Smile След като го свали на 100 %, можете да си го намерите в папката на BitComet в Program Files в Downloads
Ако имате въпроси по торентите, аз съм насреща Simple Smile Не съм на среща, а насреща да помагам  Joy

# 14
  • Мнения: 1 241
Аз също не съм я започнала. Пиши като я свалиш, за да си дадем старт. За теб незнам, обаче аз не съм супер стриктна, но сега си обещавам да бъда newsm10

по-добре не си обещавай-и аз все тази грешка правя и една седмица тренирам като луда всеки ден и после ми омръзва,но разбрах че е по-добре да тренираш когато ти се тренира и постепенно като свикнеш да си нагаждаш режима.то във филма трябва да се казва колко често да се прави,иначе обещават след 4 седмици да сме нови хора
аз ще започна още тази вечер(до 5 съм на работа)утре ще кажа дали е било яко Simple Smile

# 15
  • Мнения: 152
ОК. Ще чакам. И аз като се прибера довечера ще я прегледам.  Grinning

# 16
  • Мнения: 321
Еееееееееее,вече взех да се нервя!Защо не ме регистрират в този сайт?Инсталирах си програмата  BitComet и като вляза да се регистрирам ми искат някакви бисквитки Shocked
Какво е пък това? Thinking
Май само аз имам проблеми.
до сега като съм теглела от Датата не е ставало така....

# 17
  • Мнения: 1 241
пробвали в torrents.bol.bg да се регистрираш
и там ги има
а за бисквитките-те са от настройките на компютъра

# 18
  • Мнения: 321
Ще направя последен опит за днес и се отказвам,че вече се ядосах!
Тези пък бисквитки къде да търся, CloseЩе се гръмна,умирам от любопитство да видя гимнастиката! smile3515

# 19
  • Мнения: 1 241
Ще направя последен опит за днес и се отказвам,че вече се ядосах!
Тези пък бисквитки къде да търся, CloseЩе се гръмна,умирам от любопитство да видя гимнастиката! smile3515
доколкото ми е известно бисквитките са вид безопасен вирус
ако има по-просветлени  и греша -моля поправете ме,не ме оставяйте да си живея в заблуда Simple Smile

# 20
  • Мнения: 431
А как точно се казва тази гимнастика, че нещо не я намирам  Embarassed  newsm78

# 21
  • Мнения: 3 339
А как точно се казва тази гимнастика, че нещо не я намирам  Embarassed  newsm78

Копирам:



Фитнес у дома: Идеален ханш

ИДЕАЛЕН ХАНШ

Вижте резултатите само след 4 седмици !



Популярното списание SELF, посветено на здравето и доброто физическо състояние на жената, представя една тренировка, специално създадена, за да се чувствате и изглеждате изпълнени със сила, уверени и секси.

Със забавни , лесни за изпълнение движения, Вие ще се стегнете и тонизирате изцяло, и ще постигнете това, което сте искали за по-малко от 4 седмици, независимо от настоящото Ви фитнес ниво. Тази разработена от експерти програма ще Ви мотивира да постигнете Вашите цели във фитнеса и то бързо! Най-добрата тренировка "Идеален ханш" е насочена предимно към ханша и бедрата със серии от упражнения в изправен стоеж, на пода и чрез противодействие, за да се постигне желания резултат - твърд и стегнат ханш, в който Вие ще се влюбите!



НЕОБХОДИМО ОБОРУДВАНЕ: комплект гири с приблизително тегло между 1 и 2 кг и постелка.



ЗА ИНСТРУКТОРКАТА: Вайълет Заки е съветник и сертифициран фитнес инструктор, има черен колан по Сейдo карате.

и другата:



СТРОЙНИ И КРАСИВИ

Вижте резултатите само след 4 седмици !



Популярното списание SELF, посветено на здравето и доброто физическо състояние на жената, представя една тренировка, специално създадена, за да се чувствате и изглеждате изпълнени със сила, уверени и секси.

Със забавни , лесни за изпълнение движения, Вие ще се стегнете и тонизирате изцяло, и ще постигнете това, което сте искали за по-малко от 4 седмици, независимо от настоящото Ви фитнес ниво. Тази разработена от експерти програма ще Ви мотивира да постигнете Вашите цели във фитнеса и то бързо! С тренировката СТРОЙНИ И КРАСИВИ Вие ще успеете да изгорите повече калории, благодарение на перфектната комбинация от специални кардио и съпротивителни упражнения. Подгответе се за резултата – едно по-стройно и стегнато тяло !



НЕОБХОДИМО ОБОРУДВАНЕ: комплект гири с приблизително тегло между 1 и 2 кг и постелка.



ЗА ИНСТРУКТОРКАТА: Елън Барет е професионален консултант в САЩ, член на Американската Аеробик и Фитнес Асоциация, сертифициран инструктор с над 14 години опит.

# 22
  • Мнения: 321
Не е чеснооооооооооооооо newsm45 newsm45 newsm45
Не мога да я сваляяяяя!Искам и аззззззз............. smile3518 smile3518

# 23
  • Мнения: 152
Не е чеснооооооооооооооо newsm45 newsm45 newsm45
Не мога да я сваляяяяя!Искам и аззззззз............. smile3518 smile3518

Отиди в Data.bg и от там си свали Bitcomet. С него ще можеш да си я свалиш. Хайде, чакаме те да тренираме.  newsm10

# 24
  • Мнения: 321
Аз Bitcomet си го свалих,но до там.Не ми дава да се регистрирам,моля ви кажете какви са тези бисквитки дето ми трябват,че точно те спъват работата!Къде да ги търся защото ми изписва,че трябва да ги имам? newsm78

# 25
  • Sf
  • Мнения: 808
http://torrents.bol.bg/details.php?search=Your+Best+Butt&key … D%F8&id=21582
Ето го торентът и в бол.бг Simple Smile Бисквитките или така наречените Cookies трябва да ви бъдат разрешени в настройките на интернет експлоръра.
А иначе в подобни торент сайтове е препоръчително да се прави регистрация през деня, защото вечер винаги изписва съобщение, че квотата по регистрация е вече запълнена...  newsm78

Ето как да си разрешите бисквитките:
http://www.google.com/cookies.html
Иначе казано:
Microsoft Internet Explorer 6.0+ 
Select "Internet Options" from the Tools menu. 
Click on the "Privacy" tab. 
Click the "Default" button (or manually slide the bar down to "Medium") under "Settings". 
Click "OK". 

Последна редакция: вт, 05 сеп 2006, 22:18 от кросамая

# 26
  • Мнения: 321
Кросамая ти направо си супер утре през деня ще пробвам Hug

# 27
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И аз се включвам към спортуващите. В момента ги свалям, но да видим кога ще започва с тренировките. Желани имам винаги, но все "от утре"

# 28
  • Мнения: 3 339
Аз май първа се подложих на изпитанието  newsm57
Нормално - по принцип съм от ранобудните, а и не бих могла да намеря време по-късно през деня.
Току що направих тренировката за ханша jump. В момента краката ми треперят, цялата съм мокра и, ако не изнамеря бързо поне два аспирина, утре ще съм със страхотна мускулна треска newsm27. Наистина програмата е натоварваща, един-два пъти просто спирах/но проблемът може да е в мен, не съм тренирала сериозно от година и половина/ и съм абсолютно убедена, че, ако действително издържа един месец на темпото, ще има видими резултати smile3521

# 29
  • Мнения: 332
Най-сетне и аз я свалям.Бре то сложна работа било. Twisted Evil

# 30
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
И аз свалям в момента първото   Hands Clap  261uu  Mr. Green

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Благодаря ти много,че сподели с нас тези тренировки.   bouquetДнес направих само част от първата и мисля, че е много добра. Хвърлих поглед и на другата, също изглежда обещаваща, накрая има съвети как да тренираме и да се храним, за да отслабнем. Е, не е нещо, което да не знaем, но е хубаво, че го има като напомняне.
 Който ги прави тези тренировки, може да разчита на успех. На мен лично тае-бото доста ми омръзна, така че тези тренировки ще са ми чудесно разнообразие.

Последна редакция: ср, 06 сеп 2006, 22:55 от Margi

# 32
  • Мнения: 152
Днес направих първата тренировка. СУПЕР Е!!! Hug Hug

# 33
  • Мнения: 3 216
ей зарибихте ме Wink сега го свалям и почвам

нещо стана и не ми се сваля както трябва.От 5 минути пише ,че свалянето ще започне всеки момент и нищо.

# 34
  • Мнения: 152
Споко, ще започне.

# 35
  • Мнения: 120
Малко помощ може ли да изпрося  Embarassed
Първото филмче го дръпнах, но второто не го намирам ако може линк към него  Praynig
Благодаря предварително

# 36
  • Мнения: 3 216
При мен не става. Медиа плеьра не го отваря. Сега какво да правя?

# 37
  • Мнения: 120
Явно нямаш кодек

# 38
  • Мнения: 321
 Cry CryАз не успях да я сваля

# 39
  • Мнения: 321
Не може ли някоя от вас да ми  прати по някакъв начин чрез скайп или незнам? newsm78
Никъде из торентите не ме регистрират и не мога да си я сваля Crossing Arms
Вече много се ядосах от 3 дни опитвам  и нещо....

# 40
  • Мнения: 152
Пиши ми на лични скайп името ти и ще ти го пусна! Само че довечера, че сега съм на работа.  Grinning

# 41
  • Мнения: 686
Първият филм го свалих - супер е!

Имам само че един въпрос: защо след като се свали тръгна да се ъплоудва - дори не знам къде и го спрях?! Ако може някой да обясни повече за торентите или да даде линк, ще съм много благодарна!

# 42
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Тази гимнастика май не за ДВД , а за РС......... Sad.така ли е или се заблуждавам newsm78

# 43
  • Мнения: 3 211
може ли някой да ми каже какъв тип гимнастика е: аеробна, тае-бо, каланетика, пилатес. Че аз първите 2 вида въобще не мага да ги играя, става ми лошо. Да знам дали да си я качвам довечера вкъщи

# 44
  • Sf
  • Мнения: 808
Първият филм го свалих - супер е!

Имам само че един въпрос: защо след като се свали тръгна да се ъплоудва - дори не знам къде и го спрях?! Ако може някой да обясни повече за торентите или да даде линк, ще съм много благодарна!

Ето, заповядай:
http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=343954
Тук е обяснено доста добре Simple Smile
Тръгнало е да се ъплоудва, защото в торент системата е така - ти сваляш дадения файл от други потребители, които са си оставили РС отворени, за да можеш да го изтеглиш. Торент програмата е напълно безопасна и позволява лийчърите/свалящите да имат достъп само до този файл! Ти в този случай се явяваш сийдър/който дава Simple Smile Не е станало нищо, че си спряла файла от ъплоудване Simple Smile Просто не си искала да го сийдваш/да оставиш други да го свалят от теб. Но пък по този начин ще си качваш коефициента в дадения торент сайт, а по-голям коефциент предоставя по-големи права - като супер потребител, например Simple Smile
Но спокойно, сега има толкова много торент сайтове, че като те изгонят от някой такъв сайт, можеш да намериш търсения файл в друг торент сайт Simple Smile
Прочетете инфото в линка и ако имате още въпроси, аз съм насреща  Hug

# 45
  • София
  • Мнения: 3 816
Благодаря на {Тони} !  bouquet

# 46
  • Sf
  • Мнения: 808
Малко помощ може ли да изпрося  Embarassed
Първото филмче го дръпнах, но второто не го намирам ако може линк към него  Praynig
Благодаря предварително

http://torrents.bol.bg/details.php?search=Slim+and+Sleek&key … 2%E8&id=21502
Eто го линкът за второто филмче


Boby_smm , душко, ако не си успяла да се регистрираш, пиши ми на лс да ти пратя един юзър и пасс да си ги свалиш  Hug

# 47
  • Варна
  • Мнения: 617
Аз като най-невежа днес си купих диска Идеален ханш заедно с вестник Женски тайни. Доколкото разбирам е трети поред, но за мен и това е много. Сега остава само да преборя мързела ми...

# 48
  • Мнения: 686
кросамая, благодаря ти за информацията - вече долу-горе ми стана ясно, а също и за линка! newsm51

# 49
  • Мнения: 213
И аз благодаря сърдечно за линковете. Вчера я пробвах - много ми хареса, защото ме държа до край на границата на моята (скромна) издържливост.
Само да питам - на моменти ми се стори, че филмчето е орязано и липсват повторения, а и гласът върви преди стъпките. Не искам да се оплаквам, само питам дали при вас е така или аз съм изтеглила прецакано филмче.

# 50
  • Мнения: 504
Аз като най-невежа днес си купих диска Идеален ханш заедно с вестник Женски тайни. Доколкото разбирам е трети поред, но за мен и това е много. Сега остава само да преборя мързела ми...
Ооо, пусни го в някой тракер Praynig

# 51
  • Мнения: 321
УСПЯХ newsm19 newsm35 newsm44 wavey
Ако знаете как се радвам само,благодаря на всички за подкрепата в моето три дневно лутане и сега вече ще пишем за резултати Grinning

# 52
  • Мнения: 673
Чудя се в какъв вид магазини продават гирички  newsm78 От сравнително малък град съм и направо не мога да се сетя къде може да има  Thinking

# 53
  • Мнения: 3 216
Е не ще и не ще да се свали пустата гимнастика. Пьк така я искам.

Дали някой може да ми я пусне през скайпа?

# 54
  • Мнения: 321
Чудя се в какъв вид магазини продават гирички  newsm78 От сравнително малък град съм и направо не мога да се сетя къде може да има  Thinking
Наблизо няма ли Метро аз моите от там ги взех Peace

# 55
  • Мнения: 3 216
Вьв всеки спортен магазин ги има. Но ако наистина няма около вас можеш да ползваш две шишета от 1,5 л или 2л. пьлни до горе с вода.

# 56
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Добре де ще ми каже ли някой  все пак само за компютър ли е тази гимнастика/avi ли е/ или става и за ДВД Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 152
Мисля, че става и за ДВД. Ако ти е марково двд-то обаче май няма да върви. А на теб проблем ли ти е да си го пускаш на компютъра newsm78

# 58
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ами компютъра ми е в кухнята Rolling Eyes/ в процес на пренасяне сме/, а там нещо не си представям къде да се завра за да спортувам Laughing Laughing Laughing Laughing

# 59
  • Мнения: 152
Аааааааа, ясно. Ами, ако не тръгва на двд-то мога да ти предложа някоя програмка за конвертиране от един в друг формат. Ти пробва ли го на двд-то? Grinning

# 60
  • Мнения: 79
и аз я искам на скайп или на ай си кю-то ако може някой да ми я прати така?ще съм много ама много благодарна:)

# 61
  • Мнения: 3 339
Момичета, виждам, че питате разни неща, но тези дни поради разни субективни и обективни причини нямам никакво време за писане и компютър. Ако днес успея все пак да изнамеря свободно време, ще отговоря на въпросите, на които мога...

# 62
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз също не можах да я сваля но няма значение вече.Защото в сп."Женски тайни "от 4-10.09 има подарък точно "Идеален Ханш" за 2,50. PeaceА зълва ми си купила преди това пак от някакъв вестник" Плосък корем".Размножих ме си ги и проблема е решен.

# 63
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Аааааааа, ясно. Ами, ако не тръгва на двд-то мога да ти предложа някоя програмка за конвертиране от един в друг формат. Ти пробва ли го на двд-то? Grinning
Става само на РС-то #Cussing out.............ама ще ходя да търся тия Женски тайни , ако все още има тираж, да си купя диска
После ще ти пиша ако имам нужда от програмка  bouquet

# 64
  • Мнения: 1 241
Така два дена не бях на работа и нямах нет,но днес съм тук
Да докладвам:пробвах още във вторник "стройни и красиви",пих си карнетинчето,сложих си маска на косата(с дебела,дебела шапка) -ау толкова вода не беше текла от мен,мислех,че ще взема да се свия чак  newsm62
Иначе е страхотна,много ми хареса newsm10.
това за  ханша и корема са други "серии"така ли. Дано да не е в стотина епизода,че......

{Тони}  пращам ти много smile3525
smile3501
 

# 65
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Куих си вчера Женски тайни с ДВД-то............
Ем40   bouquet

# 66
  • Мнения: 120
Кросамая много ти благодаря. Отворих линка който ми даде и четири дена го дебна да си пуснат компютрите да почна да дърпам и днес най-накрая усилията ми бяха възнаградени.  Hug

# 67
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Момичета ,днес се сдобих и с останалите 2 филмчета . Звъннах в редакцията на вестника и оттам ми обясниха къде мога да си намеря ДВД -тата.
Сега вече имам и трите диска .
Много благодаря за информацията Hug Hug Hug Hug

# 68
  • Мнения: 79
и аз искааааааам:( #Cussing out

# 69
  • София
  • Мнения: 551
Къде от data.bg или някъде другаде освен торенти мога да изтегля тази гимнастика?

# 70
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
При мен проблeма беше ,че не е много удобно да се гледат на компютъра/филмчетата са в avi формат/ и затова държах да са на ДВД. Та затуй предпочетох да си ги купя и трите Mr. Green
Адски съм доволна bowuu

# 71
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Деата, всеки ави формат можеш да го превърнеш във VCD и да си го гледаш на ДВД-то. Проблем е, но не неразрешим, ако има субтитри. Аз така си прехвърлих Пилатес, сега и с тези ще постъпя така.

# 72
  • Мнения: 504
Ето още едни гимнастики - 8 минутки за коремче и дупе:

http://www.torrents.linkos.bg/details.php?returnto=%2Fmytorrents.php&id=55826

# 73
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Деата, всеки ави формат можеш да го превърнеш във VCD и да си го гледаш на ДВД-то. Проблем е, но не неразрешим, ако има субтитри. Аз така си прехвърлих Пилатес, сега и с тези ще постъпя така.
Да знам, ама аз исках да си е ДВД- качеството е различно Wink.....Пък и така като е в кутийка се води "оригинално" и ще мога да го изнеса от страната Joy

# 74
Здравейте на Всички

Гемнастиката е срахотна наистина. Ако искате да си купите оригиналните дискове за DVD или компютър можете да го направите при IP VIdeo - имат офис на Оборище, а телефонът им е
9442195 по 2 лева са май. Аз сега отивам там, че не ми се занимава с торенти и други подобни - казаха ми, че така си пъхаш лесно вируси по компютрите.
Може и да не е така, но.... така реших да се снабдя с гимнастиката
Чао

# 75
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Само ,че не са по 2 лв , а по 3.50 Wink
А това за вирусите  е много смешно Joy Joy Joy hahaha hahaha

# 76
И така .... ФИЛМЧЕТАТА СА ЧЕТИРИ!!! Явно ги прави екипа на един и същ център за красота и за това си приличат. 


1.Първо си купих Фитнес у дома : Идеален ханш
Има го като торент и във форума много се писа за това.
От IPVIDEO вчера ги изтормозих и ми дадоха 2. Те са излизали във вестниците товалято, кога не знам.
2. Плосък корем за минути
и
3. Влезте във форма за лятото
Тези двата не ги  видях във торент - вариант
4. Четвъртият си го свалихме със съседката по адреса, дето тук го беше дал някой. Благодаря му много. 
Тя докато отида даси ги взема от фирмата го източила и опекла 2 броя дискове - ех, а едно време баба ми баници печеше следобед. Жени и времена, нали ...
А да - казва се SLIM and Sleek
Момичета,  гимнастиката е супер. Смятам да си я правя всеки ден, различно филмче. То 40- минути къде ли не са отишли. И знаете ли, кое ми хареса най- много,  няма да повярвате, но най-ми става гот да слушам инструкторката как ме хвали.  Сериозно.
Аз, първо, реших, че това е много смешно, след като тази жена никога не е и чувала за мен, пък камо ли да ме вижда как стягам и клякам и т.н. Обаче, днес, след третото пускане се улових, че утре искам пак да ми е гот и да ме хвалят. Голям, човек съм, разумен, а ми действа. Замислих се за това как ние си възпитаваме децата. Щом мен ме кара да ставам сутрин в 6.00 и да се потя, за да ме хвалят непознати, какви ли чудеса се случват с детето ми когато го хвали майка му.... ще го правя по-често, обещавам.

Стига толкова.

PS наистина дисковете на IPVideo  са по-3.50 ама не е болка за умиране. От офиса им ми казаха, че ще я разпространят отново на пазара, но как и кога не разбрах.

# 77
А някой да знае някое видеоце ,в което има повече упражнения за коремните мускули Sunglasses за правене на плочки и такива разни  newsm78

# 78
  • Мнения: 504
А някой да знае някое видеоце ,в което има повече упражнения за коремните мускули Sunglasses за правене на плочки и такива разни  newsm78
http://www.torrents.linkos.bg/details.php?returnto=%2Fmytorrents.php&id=55826

# 79
кажете ми моля ви , как по точно да сваля тази гимнастика.регистрирах се в тонер.но след това изобщо не сам на ясно как да продължа и какво да направя.

# 80
  • Мнения: 554
Момичета, я кажете има ли вече резултат?
А за гиманстиката "Плосък корем за минути" имате ли топка? Аз днес я започнах, но си мисля че без топка няма да стане.

# 81
  • Мнения: 3 216
И това чудо топката от кьде може да се зкупи,аз не сьм виждала. И някой знае ли колко струва?

# 82
  • Мнения: 2 924
жалко ,че  тези дето сме вън от България ще си останем дебели:)
Наистина яд ме хваща като някои хубави неща са качени в дата или линкос или други бг страници дето не се отварят от чужбина. Чувствам се като дете пред витрината на сладкарница Cry

Общи условия

Активация на акаунт