Страхотна гимнастика

  • 7 185
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 816
Благодаря на {Тони} !  bouquet

# 46
  • Sf
  • Мнения: 808
Малко помощ може ли да изпрося  Embarassed
Първото филмче го дръпнах, но второто не го намирам ако може линк към него  Praynig
Благодаря предварително

http://torrents.bol.bg/details.php?search=Slim+and+Sleek&key … 2%E8&id=21502
Eто го линкът за второто филмче


Boby_smm , душко, ако не си успяла да се регистрираш, пиши ми на лс да ти пратя един юзър и пасс да си ги свалиш  Hug

# 47
  • Варна
  • Мнения: 617
Аз като най-невежа днес си купих диска Идеален ханш заедно с вестник Женски тайни. Доколкото разбирам е трети поред, но за мен и това е много. Сега остава само да преборя мързела ми...

# 48
  • Мнения: 686
кросамая, благодаря ти за информацията - вече долу-горе ми стана ясно, а също и за линка! newsm51

# 49
  • Мнения: 213
И аз благодаря сърдечно за линковете. Вчера я пробвах - много ми хареса, защото ме държа до край на границата на моята (скромна) издържливост.
Само да питам - на моменти ми се стори, че филмчето е орязано и липсват повторения, а и гласът върви преди стъпките. Не искам да се оплаквам, само питам дали при вас е така или аз съм изтеглила прецакано филмче.

# 50
  • Мнения: 504
Аз като най-невежа днес си купих диска Идеален ханш заедно с вестник Женски тайни. Доколкото разбирам е трети поред, но за мен и това е много. Сега остава само да преборя мързела ми...
Ооо, пусни го в някой тракер Praynig

# 51
  • Мнения: 321
УСПЯХ newsm19 newsm35 newsm44 wavey
Ако знаете как се радвам само,благодаря на всички за подкрепата в моето три дневно лутане и сега вече ще пишем за резултати Grinning

# 52
  • Мнения: 673
Чудя се в какъв вид магазини продават гирички  newsm78 От сравнително малък град съм и направо не мога да се сетя къде може да има  Thinking

# 53
  • Мнения: 3 216
Е не ще и не ще да се свали пустата гимнастика. Пьк така я искам.

Дали някой може да ми я пусне през скайпа?

# 54
  • Мнения: 321
Чудя се в какъв вид магазини продават гирички  newsm78 От сравнително малък град съм и направо не мога да се сетя къде може да има  Thinking
Наблизо няма ли Метро аз моите от там ги взех Peace

# 55
  • Мнения: 3 216
Вьв всеки спортен магазин ги има. Но ако наистина няма около вас можеш да ползваш две шишета от 1,5 л или 2л. пьлни до горе с вода.

# 56
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Добре де ще ми каже ли някой  все пак само за компютър ли е тази гимнастика/avi ли е/ или става и за ДВД Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 152
Мисля, че става и за ДВД. Ако ти е марково двд-то обаче май няма да върви. А на теб проблем ли ти е да си го пускаш на компютъра newsm78

# 58
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ами компютъра ми е в кухнята Rolling Eyes/ в процес на пренасяне сме/, а там нещо не си представям къде да се завра за да спортувам Laughing Laughing Laughing Laughing

# 59
  • Мнения: 152
Аааааааа, ясно. Ами, ако не тръгва на двд-то мога да ти предложа някоя програмка за конвертиране от един в друг формат. Ти пробва ли го на двд-то? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт