ФЕВРУАРСКИЯТ ни бебчo сладък, за деня на влюбените ще да е подарък!

  • 12 212
  • 320
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 74
Благодаря ти Миленка,но проблема е ,че незнам как точно да стигна до Майчин дом! Ако имаш възможност да ми обясниш на ЛС ,ще съм ти още по благодарна!!  bouquet А ако си много заета аз ще поразпитам тук и там! Laughing А,би ли ми казала каква е цената нa тези процедури там???

# 16
Здравейте момичета!Включвам се за да се похваля, нашето бебе е момченце!Баткото ще е много щастлив!

# 17
  • Мнения: 341
kiselina, поне с това нямам проблеми  Mr. Green, свекърва ми се скара с мен още преди да забременея и изобщо не говорим, толкова е приятно. Дори не пита за мен и за детето, всъщност тя за собствения си син не пита, ама нейсе.
Вчера ми подариха една много странна (да не кажа грооозна) рокля, която горе е широка като парашут, а отдолу е тясна, толкова тясна, че едва я прекарвам през гърдите, за ходене и дума да не става. Реших да и отрежа долната част и да я подгъна.
Ето оплаках се за днес, наистина олеква  Laughing

# 18
  • Мнения: 1 516
И на мен не ми вярват като споделям , че усещам бебето . Майките споделят , че са усетили техните чак към 5 месец...

Колкото до изблиците на нерви и яд: вчера така се ядосах, че в яда си ощипах моето съкровище така жестоко, че като ми показа какво съм му направила, направо ми се доплака . После колкото и да се извинявам, все ми остава гузно .

Винаги като тръгна да се извинявам се сещам за един за разказ ( история). Накратко звучи така:

Един баща имал много лош син. Синът постоянно поваил бели и наранявал хората. татко един път му казал:

- Сине , искам всеки път , когато нараниш някого да забиваш в тази врата по един пирон, И всеки път като поправиш сторенето , да вадиш по един от забитите пирони. Когато не остане нито един пирон на врата , тогава искам да ми се обадиш.
Синтъ послушал баща си - забивал вадил , пак забивал, пак вадил, докато един ден на вратата не останал нито един пирон.
Синът гордо извикал баща си , за да се похвали. А бащата казал:
- Виздаш ли сине , вратата е заприличала на решето. И каквотъо и да правиш след направена злина, никога не можеш да излекуваш белезите!

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Стефани, честит ти мъж. stork-boy Еееее ще живееш в мъжко царство и ще си глезена мама  smile3521 Аз още незнам нашето бебче какво е, но в понеделник имам час за 3Д видеозон и се надявам да се види тогава. А да ви попитам , знаете ли каква е цената на преглед с триизмерен видеозон, на мен ми казаха 15лв и ми се струва много евтино  Thinking

# 20
  • София
  • Мнения: 3 558
Здравейте момичета и в новата тема,

Стана обяд, а аз след ден почивка още не мога да вляза в кондиция. Май и аз вече усещам бебето - една странно бълбукане, хи4 не е като къркорене на черва, както го описват някъде.
Записах си час за фетална морфология при д-р Димитрoва, но е чак за 5 октомври. Много съм доволна, че и половинка ще е с мен – той не че беше много ентусиазиран, но каза щом искаш идвам. Той продължава с неговата сугестия, че ще си имаме момиченце, не че моите усещания са различни, но той вече като ме пита дали искам нещо се обръща «Ая, иска ли сокче например?» Голям смях пада  Sunglasses. Направо нямам търпение да дойде 5-ти.

От мен лек ден на всички мами и бебоци  Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 888
Момичета,кажете какви витамини пиете. На мен ми изписаха Пренатал, но още не съм си ги купила. Искам да попитам къде в ВМА се ходи на 3D ехограф и някакви координати:)Аз вече си имам коремче и не ми стават панталонките:)Бебчето непрекъснато ме ритка и тати се кефи доста Party

# 22
  • Мнения: X
Здравейте момичета! Надявам се сте добре днес.
Бебчи си прави вълнички в корема ми, но още не усещам някакви отявлени ритници.
green_dawn, аз съм чак на 11.10- така, че ще чакам повече и аз нямам търпение.
Petrova, аз не пия никакви витамини. Питала съм няколко пъти да пия ли нещо- отговаряха ми, че витамините са на пазара.
Дадох 2 панталона за корекция- шивачката ще ми сложи парче разтеглив плат отпред на тумбака. Цената е 4лв. на панталон. Днес отивам да купя мат'риал и и го нося да твори. Стискайте палци да се получи добре.
До скоро!
 

# 23
  • Мнения: 666
Здравейте и от мен мили момичета, Grinning
Страхотна нова темичка си имаме. При мен времето става много хубаво и това ми оправи настроението тези дни. Аз да се включа към темата за нервността, защото и аз на моменти не мога да се позная. Горкия ми мъж само се успокоява с факта че е от хормоните и след бременността ще приключи. Понякога се ядосвам без причина или за най-малки и дребни поводи. #Cussing out Някой път дори си поплаквам по малко а после ме ядат угризения че съм навредила на бебчо с моите нервни изблици. ooooh! Аз съм на преглед на 12 този месец и само броя дните, нямам търпение да видя как се развива бебока. Стискайте палци всичко да е ок. Grinning Praynig

# 24
  • Мнения: 958
Здравейте момичета точно ида от лекар мойто бебе се оказа голиямо диваче след като вчера ме съсипа с ритници днес изтичах нз бързо на лекар да чукна на дърво всичко е наред но понеже правим ремонт и съм превъзбудена и явно се уморявам повече та затуй и бебчо е по активен иначе от две седмици усилено шава
но вчера беше ад и през ноща ме събуди не спят ли тия бебоци??
иначе има много силен и ясен сърдечен ритъм и си расте бързо, какъв корем съм отпрала направо се плаша ама дано всичко е наред. Таткото се кефи че бебето рита ама иска ми се и той да усети един шут да види силата на дъщеря си  Twisted Evil
Женя се другата седмица и се надявам след това да се успокоя и бебчо да  е по спокоен

Имам един въпрос към който се е женил може ли човек да се омъжи без було? Не искам було а майка и свекърва ми ме убеждават че ен можело ? Ч кажете някой бил ли е без було и ако да кво е имало на негово място ?

# 25
  • София
  • Мнения: 718

Имам един въпрос към който се е женил може ли човек да се омъжи без було? Не искам було а майка и свекърва ми ме убеждават че ен можело ? Ч кажете някой бил ли е без було и ако да кво е имало на негово място ?


Аз бях само с було в ритуалната зала и го пуснах пред лицето само за една целувка. След залата го махнахме да не пречи. Ако не можете да стигнете до консенсус - това е един вид компромисен вариант.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Е че как да не може без було, я не ги слушай.Аз бях така , виж сложила съм в албума снимка от сватбата, имах 7 фуркети с цветчета в косата си и нищо друго. Направи така както го искаш и си мислиш че ще е добре. Аз по принцип харесвам много було, но на дълга коса а моята е къса и затова бях така.

# 27
  • Мнения: 684
joya, разбира се, че може - даже е и по-оригинално  Wink Аз също бях без було и хич не ми е липсвало. Особено, ако искаш прическата ти все пак да се види и да не се развали от поставянето и махането на някакво си було - спокойно минаваш и без него. Ако държиш да имаш нещо в косата, то може да са цветя, венче, шнола, фиби, фуркети и др. Давай смело и безотговорно - не оставяй никой да ти казва как "трябва" да изглеждаш на собствената си сватба!
P.s. Ето снимков материал от нашата сватба  Simple Smile
http://community.webshots.com/album/461095242FSFCqk

# 28
  • Мнения: X
Хей joya, това за задължителното було го чувам за пръв път. Разбирам те, с майка и свеки да нареждат...ама няма как, ще мине, това са нормални неща. Само не се ядосвай и мисли колко хубав ще е сватбения ти ден. Аз се омъжих без воал- харесва ми на другите, но не исках да ми скрива прическата и затова предпочетох вдигната коса с розички. Беше семпло и изчистено. Така, че споко, ако не искаш просто не слагаш и не се разправяш много много. Wink
 

# 29
  • Мнения: 1 516
Разбира се , че не е задължително булото.  Щом не искаш - не слагай.  За това и булчинските рокли не се продават в комплект с було, за да си прецениш искаш ли го или не.
това ми напомня на твърдението на майката на една приятелка, че в хотелите не могат да се регистрират неомъжени двойки да спят в една стая  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт