За политиката на МЕТРО

  • 3 735
  • 66
  •   1
Отговори
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Значи направо съм бясна. В нашия град няма МЕТРО и ходим до Варна да пазаруваме.
Да, обаче...
Синът ни е на 3 години и не ни пускат с него в магазина, а на входа няма осигурен аниматор, който да се занимава с децата.
Като попитах охраната какво да правя, той ми отговори, ами оставете го до входа, но няма човек, който да се грижи за децата.
Та как да се оправя с тези ГАДОВЕ - искам да разходя детето си, но и да съчетая разходката с пазаруване. Но не става.
Има ли някакво решение този проблем? Вие как процедирате?

# 1
  • Мнения: 9 902
ти сериозно ли? Почти всеки ден се пуска нова тема за Метро.
Политиката на един магазин трябва да се спазва.
Тоест - разхождайте се с придружител, който да пази малкото, докато пазаруваш.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Някой приятелка не можеш ли да вземеш с теб, да го наглежда человечецът, докато пазаруваш? Не може да няма!

# 3
  • Мнения: 408
И мен ме дразни тая политика. Юлия беше на шест години/достатъчно голямо и осъзнато дете/-харесах й едни сандали в Метро. Пет пъти се разкарвах от щанда до входа докато избера номера и модела Sick Тая година бяхме и с малката-видях, че други хора с дете на нейната възраст влязоха като сложиха детете о в количката.

# 4
  • Мнения: 17 407

Та как да се оправя с тези ГАДОВЕ - искам да разходя детето си, но и да съчетая разходката с пазаруване. Но не става.


 Смърт за ГАДОВЕТЕ, дето не пускат деца!!! Хора, не ви ли омръзна да го плюете това Метро?
 Тези дни отваря Кауфленд, пазарувайте си от там Peace

# 5
  • все тук
  • Мнения: 1 716

 Смърт за ГАДОВЕТЕ, дето не пускат деца!!! Хора, не ви ли омръзна да го плюете това Метро?
 Тези дни отваря Кауфленд, пазарувайте си от там Peace
Не, не ми е омръзнало да ги плюя тези от МЕТРО. А ако на теб не ти харесва темата, защо се включваш в нея?
Просто исках да се оплача и да разбера другите майки как процедират.

# 6
  • Мнения: 8 917
Има ли някакво решение този проблем? Вие как процедирате?

Ами никак - просто не ходим там. Даваме си парите на други -   не по-лоши места. За момента любим ни е Кауфланд Peace Колкото до политиката им - ами те губят Thinking

# 7
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
последния път като бяхме там, се редувахме с половинката  #Crazy #Crazy #Crazy да пазим малкия на входа / мишо-5г./. не одобрявам тази политика  #Cussing out #Cussing out #Cussing out - всеки родител носи отговорност за детето си, аз така го разбирам иначе е дискриминация на възрастов принцип

# 8
  • Мнения: 4 546
за мен би било достатъчна причина просто да не ходя повече в метро.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 271
Заради МЕТРО, по-точно заради въпросната им политика си купихме самар - в него слагаме малкия и така влизме.
Мъжът ми се кара с тях един еден, ама...файда никаква. И понеже кенгурото ни е малко вече та си взехме самар.

# 10
  • Мнения: 17 407
doraan, включих се , за да ти предложа вариант- предполагам, че си прочела целия ми постинг...

# 11
  • Мнения: 8 917
последния път като бяхме там, се редувахме с половинката  #Crazy #Crazy #Crazy да пазим малкия на входа / мишо-5г./. не одобрявам тази политика  #Cussing out #Cussing out #Cussing out - всеки родител носи отговорност за детето си, аз така го разбирам иначе е дискриминация на възрастов принцип

Е, преди беше дискриминация по друга причина - сметката ти трябваше да е не по-малко от 50 лв. Wink Като установиха, че така те са губещите го промениха. Не се впрягай - някой ден сами ще установят Peace

# 12
  • все тук
  • Мнения: 1 716
doraan, включих се , за да ти предложа вариант- предполагам, че си прочела целия ми постинг...
Да, прочетох го, благодаря ти, но при нас все още няма и Кауфланд (ще го отворят ноември), та затова не ме устройва засега вариантът.
ОФФ: кажете повече за Кауфланд - цени, стоки, разнообразие.
Може ли да се сравнява с Метро?

# 13
  • Мнения: 8 917
doraan, включих се , за да ти предложа вариант- предполагам, че си прочела целия ми постинг...
Да, прочетох го, благодаря ти, но при нас все още няма и Кауфланд (ще го отворят ноември), та затова не ме устройва засега вариантът.
ОФФ: кажете повече за Кауфланд - цени, стоки, разнообразие.
Може ли да се сравнява с Метро?

Като асортимент е доста беден - но в сравнение с Метро. Иначе ние си го използваме като "квартален магазин" и сме безкрайно доволни. Вчера ходихме в Била - заради количките Embarassed които Гери обожава да гара Mr. Green - ами забележимо по-скъпи са нещата. Peace

Последна редакция: вт, 05 сеп 2006, 15:28 от The Sun

# 14
  • Мнения: 891
 И мен адски ме дразни тази политика на МЕТРО  #2gunfire След като веднъж ме върнаха, защото съм с детето, кракът ми не е  стъпил повече в този магазин /дори и когато съм без детето/

Общи условия

Активация на акаунт