ЗА 5-то КЛАСНИЦИТЕ

  • 11 705
  • 322
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Искам да ви попитам знаете ли някаква цена за учебниците и дали вече ги има на пазара ? ooooh!

# 1
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Искам да ви попитам знаете ли някаква цена за учебниците и дали вече ги има на пазара ? ooooh!

Само разбрах, че тази година ще си ги плащаме, ако науча нещо ще пиша

# 2
  • Мнения: 581
Плащат се и не са евтини. Чак след 2007 година та 2008 ли щели да станат безплатни...Така чух от позната майка на петокласник.

# 3
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Този випуск, който сега ще е пети клас - направо си е престъпление спрямо тях.

Първи клас - в последния момент учебниците.

Втори клас - учебниците се получиха между 15 октомври и 1 ноември

Трети клас - половината навреме останалите в рамките на две три седмици.

Четвърти пак не на време, някои имаха други не.

Пети - на нас ни казаха - на 15 само децата ще се видят, а чак след 18 ще ни кажат.

Да карат без учебници - хем ще са им леки чантите




# 4
  • Мнения: 83
За съжаление точно този випуск са едни от опитните зайчета на просветното министерство! Close
Днес разбрах ,че ще учат предмети като-география и икономика #Crazy Ще завършват основното си образование в 7 клас, а средното в 10  #Crazy Само тези които ще кандидатстват за висше ще учат още newsm78

# 5
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
мога да ви кажа цените на учебниците по английски, ако знаете по кой точно ще учат.
 напълно съм съгласна , че са като опитни мишки и ми идва да стрелям по някого #2gunfire #2gunfire

# 6
  • Мнения: 83
Списъците са излезнали но още не съм ходила и не знам какъв ще е английския newsm78

# 7
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145

 на longman - energy - е 16лв.
 macmilan - smash / май беше newsm78 newsm78/- 19 лв.
 а на просвета- hello! - не помня Embarassed Embarassed

# 8
  • Мнения: 3 537
За съжаление точно този випуск са едни от опитните зайчета на просветното министерство! Close
Днес разбрах ,че ще учат предмети като-география и икономика #Crazy Ще завършват основното си образование в 7 клас, а средното в 10  #Crazy Само тези които ще кандидатстват за висше ще учат още newsm78
Това прието ли е със сигурност? newsm78

# 9
  • Мнения: 83
За съжаление точно този випуск са едни от опитните зайчета на просветното министерство! Close
Днес разбрах ,че ще учат предмети като-география и икономика #Crazy Ще завършват основното си образование в 7 клас, а средното в 10  #Crazy Само тези които ще кандидатстват за висше ще учат още newsm78
Това прието ли е със сигурност? newsm78
Ами четох го в 24 часа Thinking

# 10
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145

 мисля, че това за 7 и 10 клас още е в проект Thinking Thinking.
 най-вероятно ще го оформят докато тазгодишните 5-токласници стигнат седми клас.   #Crazy #Crazy #2gunfire

# 11
  • Мнения: 83
Статията беше за 5 класниците .Четох я даже 2 пъти. Може и да греша не знам Peace

# 12
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145

 
Цитат
Статията беше за 5 класниците
и аз за тях говоря- но понякога нещата ги променят или доуточняват и приемат в последната минута , както стана и сега - в последния момент махнаха втория чужд език

# 13
  • Мнения: 83
 Grinning Дано да си права ,че ошашавиха децата а и нас! newsm10

# 14
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Нека ако някой разбере или види дали са излезли списъците с учебниците пред училищата за 5 кл да пише

Общи условия

Активация на акаунт