Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 107 отговора
Здравейте момичета,
Много ми се иска да споделя с Вас това, което ми се случи днес.
Вървя си значи нищо не подозираща по улицата /до паметника Левски - бившето кино Сердика/ и изведнъж изскача Волен Сидеров / Атака имат клуб на близо/ и към него се втурват 3 нечовекоподовни добичета /вертоятно охраната му/ блъснаха ме и ме събориха на земята. А аз съм бременна в седмия месец и те много добре ме видяха при това, както и лидера им. И дори не ми се извиниха, никой не ми подаде ръка да ми помогне да стана.
То добре, че нищо ми няма, защото ако не дай си боже се беше случило нещо с детенцето ми сигурно щях да ги убия.
Чувствам се ужасно, как е възможно такова нещо вкарваме в Парламента подобни говеда и изобщо нямам думи.
Сега като разказах случката малко ми олекна, само ми е много обидно и мъчно
Цитирай

Abu Dhabi

тъкмо навреме идва тази тема - нали утре Волен ще си подаде документите за изборите Smile
Ти овика ли ги? Събра ли минувачите?
Цитирай

Германия

Знаеш ли колко телевизии ще изслушат с интерес разказа ти за случката?  Twisted Evil
Цитирай

София

Знаеш ли колко телевизии ще изслушат с интерес разказа ти за случката?  Twisted Evil

Най-вероятно ще има такива, но аз не бих насърчила жената да ангажира и медиите с тази случка - никак няма да й е полезно, като се има предвид самата случка и евентуалните последици от разгласяване
Цитирай

София, точно под звездите

Ужас и безумие  #Shocked
Уплашили са се да не си скрила бомба под блузата, за да ги гърмиш  Mr. Green
Ама те си го заслужават  newsm61 newsm11
Цитирай

Бу-у-урга-а-ас

Леле, мале. Трябваше да ги овикаш на улицата още докато беше.  #Cussing out Радвам се, че физически си добре.
Цитирай

Варна

Ей, думи нямам!  #2gunfire
Тоя добитък, охраната, не знам какво заслужава /сещам се за някой неща.../
Радвам се, че въпреки случката си добре.
Цитирай

Варна

Сама ли беше? Свидетели имаш ли?  Може ли някой да потвърди случката?

Мисълта ми е, че можеш да огласиш в медиите този инцидент, но ще трябва още някой да разкаже какво се е случило. Добре ще сториш, ако разгласиш!
Цитирай

Варна

Ужас  newsm61 добре че ти и малкото човече сте добре.   bouquet
Цитирай

София

Миличка, непременно отиди на лекар. Ти може да се чувстваш добре, но трябва да видят и бебето/ разбира се без да те плаша/. ЛОшото е че не сме се научили как да реагираме при такива случаи - примиряваме се със всичко. Ужасена съм!!!
Цитирай

в мъжки прегръдки

Ебаси говедата. Начело с говедаря. Защо не направи една сцена пред хората да ги видят що за боклуци са. Много ме е яд че такива човекоНЕподобни ни управляват. Дано поне ти няма нищо че иначе ще са хептен за разстрел. А това сега ако нямаш какво да правиш вземи го разгласи по форумите на телевизиите и вестниците.
Цитирай

Ботевград

#2gunfire  #2gunfire  #2gunfire
Егати тиквеника!  #Cussing out
Цитирай

Мелбърн, Австралия

Вече не знам какво да кажа  #Cussing out

Пълни идиоти ни управляват и това си е !!!

Надявам се да здрави сте бебчето и всичко да е наред и наистина дано хубаво си се навикала на улицата  smile3515

А този малоумник Сидеров, дано скоро да го осъдят, че идиотите да станат с един по-малко !

P.S. Атака имат ли сайт междудругото  Whistling
Цитирай

София

Ужас! Както един познат казва в подобни случаи "Не ора, свинье!". А този Волен е наистина Болен.  #2gunfire ИМат сайт Атака да. С гугъл трябва да излезе.
Цитирай

ooooh! Ненормална работа ...

Хубавото е, че си добре  Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 107 отговора