Ст. Загора - Пием, пеем, пушим, и французки учим - 11

  • 12 150
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
.........................Ами че то сержи требе да става генерал и да не излиза от поделението а аз от нивата Mr. Green........

 rotfImbo Херче, направо ме заболя устата да се смея!!! Но си права де! Е, сигурно ще има и някой да пазарува, но аз няма да съм от тези - при такива цени! Вчера минах от там, но още не беше отворено - направи ми неприятно впечатление, че отново бебешки магазин - със стълби, тоест пак да се катерим с количка - то и тесничко ми се види.....

# 16
  • Мнения: 619
Ами че то сержи требе да става генерал и да не излиза от поделението а аз от нивата Mr. Green


П.П сори Ивка ама пак забравих...дано утре вече не забравя Blush

За нивата сме двете,нъл знайш  Mr. Green
А за компа не се кахъри,не е спешно все още...

# 17
  • Мнения: 270
Ивка незнам какви са тези бодита,но аз ползвам на fuar baby и те са по 5-6лв.така,че 8лв за боди не ми се вижда много.Но всеки си преценя според джоба.Единсрвеното нещо,което не ми хареса е че всички модели колички ги продават с кош за новородено и столче за кола.
Вен не е много тясно аз нахълтах с Cruiser-a. 1stroller

# 18
  • Мнения: 280
6 лв.,ак ое някакво джиджано и е лято и го носи като връхна дрешка,съгласна съм.Ама да го ползвам за бельо под дрехите,множко ми се види.
Ох,спи ми се и утре съм на работа,ама докато изчета всичко,вижте колко стана часът.Развалихте ме,ейййй

# 19
  • Мнения: 6 243
...аз ползвам на fuar baby ...
каква е тази марка? Не съм ги чувала даже? Къде ги продават?

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Да ви се похваля...
Нашето бъдещо отроче... От неизвестен пол... Wink (може би само аз се опъвам да повярвам)
Било вече порастнало до 51 см и до цели 3,300 кг...
На мама и тати слончето... А дали ще си има и хоботче... Загадка...
Кака ви Цонева е прогнозирала раждане до 10-15 дни...
Имало и цели 2 см разкритие...
А сме само в началото на деветия месец...

# 21
  • Мнения: 270
...аз ползвам на fuar baby ...
каква е тази марка? Не съм ги чувала даже? Къде ги продават?
турски са и съм много доволна от тях  ЕТО   В м-н"Престиж" има,но аз съм ги купивала от Пловдив,сега поръчах на една позната от Турция да ми донесе на по-ниска цена за пакет.Има и подобни на други фирми

Последна редакция: ср, 06 сеп 2006, 00:44 от iveta76

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Най-накрая...
Да ви ги покажа...

МОРСКИ СНИМКИ...

Понеже към настоящия момент БГ Фотото се ебава нещо със ситуацията... Не мога да сложа точния линк... Ако сте нетърпеливи и искате да гледате преди да сложа точната връзка... Потърсете потребител Ekcnpec...

# 23
  • Мнения: 619
Ивка незнам какви са тези бодита,но аз ползвам на fuar baby и те са по 5-6лв.така,че 8лв за боди не ми се вижда много.Но всеки си преценя според джоба.Единсрвеното нещо,което не ми хареса е че всички модели колички ги продават с кош за новородено и столче за кола.
Вен не е много тясно аз нахълтах с Cruiser-a. 1stroller
мдааааа-не се уточних,че говоря за долно боди...
а на мен ми харесва точно това в количките:коша за новородено и стола за кола(аз нали съм фен и на двете)
и аз влязох вътре с 'танка'

# 24
  • Мнения: 449
За да не ме обявите пак за мишора-да обявя: не успявам да свършва писанията за вестника и 10 ч. ми идва рано. Не ме чакайте, ние сме с тати, ако решим да дойдем ще се търсим комуникационно. Айде, приятна ви разходка  Heart Eyes

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
За да не ме обявите пак за мишора-да обявя: не успявам да свършва писанията за вестника и 10 ч. ми идва рано. Не ме чакайте, ние сме с тати, ако решим да дойдем ще се търсим комуникационно. Айде, приятна ви разходка  Heart Eyes
И все пак си оставаш мишора smile3560 И аз няма да дойда, че отивам на педикюр...да остържа петите та поне като виркам краката в родилното да ми видят червените петички 4470
На тати Експрес честито слонче /дори и да е без хубатче/ smile3522 Значи не сме единствените моржчета #Silly

# 26
  • Мнения: 449
Херчеееееее... Close приятен педикюр Laughing
Експресчо, много се радвам на хубавите новини. Очаквам с нетърпение да видя новото ви прекрасно творение/а ако може и да го гушна/

# 27
  • Мнения: 11 313
Aйде да се разпиша и аз,че да ви чета глупостите сутрин за разбуждане.
Аз при нас открих страхотен магазин с детски стоки, ще им пусна мухата да се открехнат към България. Цените им са по-евтини даже от на тези в България  Shocked
http://www.takko-fashion.com/de/kids/index.php Вижте за какво ви говоря

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Прекрасни цени наистина, особено ако е качествена стоката. Обаче много им е беден асортимента, поне на сайта...

# 29
  • Мнения: 11 313
Прекрасни цени наистина, особено ако е качествена стоката. Обаче много им е беден асортимента, поне на сайта...
Това, което е качено на сайта са само предложенията за седмицата. Днес ми се зави свят в магазина от блузки с дълъг ръкав, сукманчета, полички, жилетки, якета, джинси, кадифени панталони, анцузи и всички добре комбинирани цветово. Направо се олях да купувям и избирам ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт