Какво ще ме посъвтвате (27 г.с. и пътуване 260 км)?

  • 2 456
  • 38
  •   1
Отговори
Mili,mami az sam studentka 4-ti kurs  ! I daze sega sam na o4ni--- v Svi6tov!Za sega bremenosta mi varvi kato po u4ebnik, 27 g.s sam i se 4uvstvam otli4no !
Tova za koeto ste vi pomolia za savet e - Re6ila sam na 5noemvri da se iava na izpit , a termina mi e na 19-21 noemvri, ziveia v Zlatica na 260 km. ot Svi6tov, mislia da patuvam s kola.
Molia vi , kazete mi da li da go napravia ! Estestveno ako triabva me i razubedete!
Blagodaria vi!

Последна редакция: вт, 05 сеп 2006, 18:25 от Reza

# 1
Аз на твое място вих била особено внимателна, все пак разстоянието не е малко, а бебчето винаги е приоритетно, нали?
Изпити ще има и по-нататък.
Успех

# 2
  • Мнения: 2 047
   Зависи как се чувстваш през последния месец от бременността ти. На мен ми беше леко общо взето и си пътувах без проблем. Ако си добре тогава - пътувай, все пак след раждането няма да ти е до изпити.

# 3
  • Мнения: 924
Както са те посъветвали вече ако се чувстваш добре иди  Grinning Мисля, че в България много хора приемат състоянието "бременна" като "болна" и преувеличават с ограниченията.
Каквото и да решиш успех и леко раждане!!!  Praynig

# 4
  • Мнения: 1 264
Ако се чустваш добре, отивай, но не сама, разбира се. Ще си в деветия месец и това значи, че бебчо може да се появи всеки момент. Не забравяй да вземеш и сака за родилното, документите и т.н. за всеки случай! В крайна сметка в Свищов също има родилно  smile3521

# 5
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
ако се чувстваш добре, няма  сняг и т.. върви, вземи съпруга с теб и например чантата си за болница ако нещо стане да ес теб.

# 6
  • Мнения: 742
Ако мислиш, че ще ти е до изпит-отивай, защото след това определено няма да имаш "време" smile3521. Относно пътуването - стига да е добро времето и ти да се чувстваш добре, не мисля, че е проблем. Но задължително си носи здравния картон и всички документи в случай на нужда.
Всъщност аз не разбрах в кой град ще раждаш???

Успех на изпита!
Леко раждане! newsm51

# 7
  • Мнения: 15 619
Бях в деветия месец и имах изпити. Съпругът ми пътуваше с мен за всеки случай. Два дни след последния изпит родих. Но като гледам колко разстояние трябва да минаваш  newsm78 Що не опиташ да си изтеглиш изпитите за по-рано или да ги отложиш за след раждането? Според мен си струва да опиташ.
Хайде късмет и с двете дини!

# 8
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
В деветия месец трябва да си нащтрек всеки ден и всяка нощ  Crazy
Бебчо може да реши да се появи, след това време много, аз лично не бих рискувала, разстоянието е голямо и си е риск!   bouquet
Ще имаш възможност после да се явиш и да почерпиш колегите за хубавото събитие!  Hug

# 9
  • Мнения: 2 274
   С баткото терминът ми беше на 28.12, а последният ми изпит беше на 14.12! Говорих с преподавателя да ме изпита по рано! Човекът беше много разбран и един ден остана след лекции и ме изпита! По-добре не рискувай да биеш толкова път и да родиш в Свищов накрая, освен ако не искаш да родиш там де  Wink! Една позната ми разказва за нейна колежка от университета, която едва дочакала да я изпитат и влязла в болницата  Joy! Родила в деня на изпита  Mr. Green!
   Заповядай при нас ноемврийките:
   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=124276.0
     Леко бременеене   bouquet

Последна редакция: вт, 05 сеп 2006, 18:51 от benighted

# 10
  • Мнения: 4 621
Ако се чувстваш добре и всичко е наред с бременността нямаш проблем да пътуваш.
Аз пътувах в деветия месец и всичко беше наред Peace

# 11
  • Мнения: 2 897
Аз родих десет дена след последния си изпит,но и три седмици преди термина си ,така че внимавай!Бебето може да те изненада Simple SmileЗа всеки случай си вземи всичко необходимо с теб и ако се чувстваш добре се явяай на изпита,нали има кой да те придружава,защото сама да пътуваш е направо лудост в такъв етап от бременността ти no
Хайде стискам палци,най-вече, леко раждане Peace

# 12
  • Мнения: 256
Аз не бих рискувала  Naughty. В крайна сметка най-важно е бебето сега, нали  Peace

# 13
  • Мнения: 1 448
Решението е изцяло твое, най-добре се допитай до лекаря, който ти наблюдава бремеността, каквото и да решиш - успех! И леко раждане  Hug

# 14
  • Мнения: 299
В 9-и месец ходих до Чудните мостове, така че...
Вярно че все пак всичко е индивидуално и зависи от това как се чувстваш, но ако си ОК-пътувай си.  Просто направете 1-2 почивки по пътя и...карайте внимателно!
И успех на изпитите!

Общи условия

Активация на акаунт