Ще дават "Синьо лято" !

  • 17 651
  • 138
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
От 16.09 по Евроком ще дават "Синьо лято". Всяка събота и неделя от 15.00 ч.  Много се радвам, защото това е любимият ми детски филм и едно мило ми стана Crazy. Дано и на децата им хареса  newsm44 newsm44


Последна редакция: вт, 05 сеп 2006, 20:08 от Lео

# 1
  • Мнения: 3 089
помня, че беше голям хит. не съм сигурна, обаче, че сега ще се въодушевя особено.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ех, спомени посинели, младини отлетели...


Направих пожар едно лято (то всъщност не бях виновен). Включих талавизора да гледам въпросното филмче, бях на 6г, оставена сама вкъщи, родителите на работа. ooooh! Уж били оставили ключ, ама  не знаех къде е... И запуши таз хапаратура, замириса на изгоряло... Добре, че има бдителни съседи, извикаха пожарната, извадиха ме през спалнята (бяхме на 1 етаж), иначе щях да загина от задушаване, щото всичко бе почерняло в сажди и пушеци... Та, не си оставяйте децата сами с телевизора вкъщи.  Crazy

# 3
  • Мнения: 200
СУПЕР  newsm10 и на мен това ми е един от най-любимите филми  Peace Мерси за Инфото  Peace Децата трябва да го гледат - мисля, че и на тях ще им е интересен - това са си " вечни" взаимоотношения и чувства -   bouquet

# 4
  • Мнения: 7 474
А Хави беше първата ми любоФ!  Crazy Joy

# 5
  • Мнения: 102
Ей, супер! Дано да ми остава време и да се сещам да го гледам... С брат ми още си свирукаме мелодията от филма и си спомняме.... Ех, детство мое... Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 139
Страхотно! Отново бих го гледала с удоволствие ( ако имам свободно време ). Надявам се, че и на детето ще му е интересно.  Nature Sunny

# 7
  • Мнения: 2 274
   Еййй, точно преди няколко дни казвах на мъж ми колко хубаво би било да го дават отново! И на мен ми е любимото филмче от детството  Heart Eyes! Жалко само че нямаме Евроком, щото сме към конкурентен кабелен оператор  #Cussing out!

# 8
  • Мнения: 2 567
Лео, страшно мерси за инфото   bouquet
Знаеш как го издирвах този сериал за да го покажа на малката  Simple Smile
Тогава успяхме да свалим 6 серии, които аз изгледах на един дъх. Радвам се, че и на щерката хареса това сладурско филмче и че сега ще може да види и останалите серии.

Като почне рекламата с музиката към филма и тя се кефи, че вече знае за какво става дума.
Нейният любимец е Тито. Разбираемо предвид възрастта ́и  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 274
А Хави беше първата ми любоФ!  Crazy Joy
     hahaha А на мене Панчо  Mr. Green! От малка подсъзнателно съм си падала по дългокоси, ама по-късно го осъзнах  Joy!

# 10
  • Мнения: 253
  Благодаря   bouquet  На дъщеря ми мого ще й хареса (надявам се де)  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 5 828
Супер, аз съм ги свалила сериите на малката, обаче нямат субтитри, в субс.юнакса ги правят вече една година  ooooh!

# 12
  • Мнения: 1 512
Благодаря съм на Лео, като идем на гости у нашите, ще гледкам Simple Smile
А точно днес в работата си свируках мелодията на филма и колегите ми се смяха Laughing
Любим филм, сега ако пуснат и "Войната на таралежите" или "Васко да Гама", още повече ще се радвам Grinning

# 13
  • Мнения: 4 733
Верно ли?! Crazy Пираня май имаше едно дебеличко момченце Laughing Искам "Арабела"  Praynig
Ако пиша до телевизията с молба дали ще я пуснат newsm78

# 14
  • Мнения: 1 512
Ако пиша до телевизията с молба дали ще я пуснат newsm78

Едно време, като бяхме млади Mr. Green, даваха "Милион и едно желания"- тогава точно така ставаше- пишеш на бате Влади и кака Лили какво искаш да гледаш и ти го пускат Grinning

# 15
  • Мнения: 4 733
Абе сетих се аз ама ме досрамя да го отправя директно питането, че на за резил станах Sad

# 16
  • Мнения: 1 114
Много се радвам.  Grinning  Един от най-любимите ми детски филми. Какво ли е станало с децата-актьори? Някой знае ли всъщност от коя година е  филма? Имаше някакви хипита, една самотна майка, а Пираня все дъвчеше сандвичи с мортадела Laughing.
Непременно ще си запиша сериите.

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 5 828
А този познайте кой е  Laughing


# 19
  • Мнения: 328
Страхотна новина!Мерси,Лео Hug!
Това е един от любимите ми детски филми.Мило ми става като си помисля,че сега дъщеря ми ще го гледа на годините,на които съм го гледала аз някога.

# 20
  • Мнения: 5 140
А този познайте кой е  Laughing





Е това си е Хави.

Лео мерси за полезното ИНФОООООО и все хубави новини ще ни кажеш. Hug
Голям кеф ще го гледам с голямо удоволствие.
 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Абе сетих се аз ама ме досрамя да го отправя директно питането, че на за резил станах Sad
Изтекли са им правата и нямат право да ги излъчват. Да не мислите, че не съм питала?  Mr. Green
А една от "моите" режисьорки беше и режисьор на "Милион и едно желания".

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ей, че хубав мъжага!! Party

# 23
  • Мнения: 4 187
Нямам търпение  Hug!

# 24
  • София
  • Мнения: 718
Супер филм.  newsm10 newsm44

# 25
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Един от най-най-любимите ми детски филми. Съмнявам се обаче че ще се хареса на днешните деца. Те са свикнали на съвсем друго.

# 26
  • Мнения: 1 517
Един от най-най-любимите ми детски филми. Съмнявам се обаче че ще се хареса на днешните деца. Те са свикнали на съвсем друго.
Искрено се надявам да им хареса. Щото филмчто е един път..
Тоя Хави хубавец станал - тц-тц-тц Интересно как ли изглеждат другите?

# 27
  • Мнения: 198
Пираня, дъвче паяк в компания Joy

Васко да Гама ,  вече го повтаряха по канал1

P.S. Тимуровската ни команда се казваше "Синьо ЛЯТО "  Embarassed Simple Smile,  а познайте какъв ни беше сигнала Wink 

# 28
  • Мнения: 4 629
Като видqх снимките на артистите си спомних мелодиqта към филма. Мило ми стана Heart Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 5 828
Ето още Хави:

# 30
  • Мнения: 2 274
Ето ви малко инфо какво става с актьорите тук! За който знае испански разбира се  Wink! За другите има снимки  Joy!

# 31
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И на мен ми беше любимо. И сега като пуснат някакви реклами с музичката от филма ми навява спомени, спомени...

# 32
  • Мнения: 429
И на мен ми беше любимо филмче.
Дори сега по канал 1 гледах "Войната на таралежите" И "Фильо и Макензен">
Дано упсея да се организирам, за да не го пропусна и него.

# 33
  • Мнения: 3 405
Ще го гледам, навява ми прекрасни спомени, тогава с тези герои бяхме на една и съща вълна.
 Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 817
Ей, страхотно! И аз бях влюбена в Панчо Mr. Greenхаха сега като го гледам и се чудя какво толкова съм му харесвала hahaha

# 35
  • Мнения: 147
Супер! Нямаше по-хубав филм за мен като дете. Чаках всяка година Милион и едно желания, защото винаги даваха по една серия от Синьо лято. /особено с писмата в бутилките/

# 36
  • София
  • Мнения: 3 421
 Точно снощи си говорехме с мъжът ми, че ще го гледаме заедно с децата/ама ние май с по-голямо желание Grinning/.
Сестра ми си е сложила мелодията на телефона и е супер готино и "лятно" като чуеш да й звъни телефона.

# 37
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
От 16.09 по Евроком ще дават "Синьо лято". Всяка събота и неделя от 15.00 ч.  Много се радвам, защото това е любимият ми детски филм и едно мило ми стана Crazy. Дано и на децата им хареса  newsm44 newsm44





Благодаря за хубавата новина!
Откога си бях наумила да го тегля, за да го гледа дъщеря ми.

# 38
  • Мнения: 338
Много хубаво филмче.Гледах го на скоро имаме го на диск.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 043
Леле най-любимото ми детско филмче. Ще го гледам с удоволствие. От известно време и GSM-a ми звънка с мелодията.

Благодаря за инфото.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Да чудесни спомени и чудесно филмче.
Това, което ме притеснява е че е възможно сега от тази ми гледна точка да не ми харесва толкова колкото навремето.
А любовното стихотворение помните ли?
Аз си го бях записала, но после се изгуби. Sad
Не трябва вятърът да я докосва, защото тя е моята любима
или нещо подобно, но уви не мога да си го спомня как беше цялото.

# 41
  • Мнения: 693
и аз благодаря за информацията  Hug ще го гледам пак с удоволствие  Laughing

# 42
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
А култовата реплика за посредника?Помните я, нали?

# 43
  • Мнения: 1 072
Панчо :
 - И кажи на Хави, че посредникът ни е ла`но

 Joy  Joy  Joy

# 44
  • Мнения: 2 407
Супер, напремено ще го гледам, най любимия ми детски филм.

# 45
  • Мнения: 583
Благодаря на Лео Hug! Мислех си, че е крайно време да го излъчат. По този повод се сетих и за един друг страхотен филм от старо време/той май не беше толкова детски/-''Чоки''. Ако знам къде и аз бих писала Crossing Arms.

# 46
  • Мнения: 281
Любим филм, сега ако пуснат и "Войната на таралежите" или "Васко да Гама", още повече ще се радвам Grinning
И двата филма ги даваха преди около месец по Канал1. Peace

# 47
  • Мнения: 7 106
Умирам си от кеф за това филмче. Издърпала съм си 6-те преведени серии от нета и до сега съм ги гледала по 2-3 пъти.
Е няма да ми омръзне и не ми е безинтересно, напротив, връща ме в детските години и ми разпалва спомените  Hug.
С удоволствие ще го гледам, пък и съм сигурна че ще бъде качен и на торенти и ще си попълня цялата колекция от серийки, като се надявам един ден и дъщеря ми да го гледа.

# 48
  • Мнения: 7 106
Ето и още малко "новини" от актьорите :

http://foro.loquo.com/viewtopic.php?t=34106

# 49
  • Мнения: 1 399
Супер!
С удоволствие ще си го припомня  Simple Smile
Някой от вас знае ли испански? Защо и на двете места /линковете, които са дали Зори и benighted/ няма осъвременена снимка на Беа?  Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 2 567
Супер!
С удоволствие ще си го припомня  Simple Smile
Някой от вас знае ли испански? Защо и на двете места /линковете, които са дали Зори и benighted/ няма осъвременена снимка на Беа?  Rolling Eyes

И мене страшно ме гризе любопитство за Беа.
С моят никакъв испански успях да схвана май, че след Синьо лято не искала да има нищо общо с киното и сега е медицинска сестра.
Ама може и да си го съчинявам  Embarassed Ако някой наистина знае езика, много ще е радвам да каже по две думи за старите ни любимци  Heart Eyes

За Панчо ми стана мъчно, че не изглеждаше много добре и май нещо наркоман бил  Sad

# 51
  • Мнения: 22 865
Един от най-най-любимите ми детски филми. Съмнявам се обаче че ще се хареса на днешните деца. Те са свикнали на съвсем друго.
PeaceАз и сестра ми ще го гледаме със сигурност,детето още е малко,но ще го курдисам и него пред телевизора.Не знам дали е съвпадения,но от 1 седмица съм сложила да ми зъни мелодията от Синьо лято на gsm-a.

# 52
  • Мнения: 616
Страхотна новинка , но за съжаление и аз нямам този канал #Cussing out.А какво ще кажете за "Хайди"- сещате ли се за този вилм също беше страхотен.

# 53
  • Мнения: 353
не само, че ще го гледам, ами и ще си го запиша този път!!!!!!!!!!!!
аз така наскоро и давания отново васко дагама от село рупча си изгледах с кеф, само не го записах, н следващия път  Mr. Green

# 54
  • София
  • Мнения: 2 381
Един от любимите ми детски филми. Когато го даваха по "Милион и едно желания" винаги се залепях пред телевизора. Когато не съм на бачкане през уикенда сигурно пак ще го гледам. Не знам обаче дали на съвременните деца ще им хареса. Филмът е старичък, а и сега те са повече пред компютрите, отколкото пред телевизорите, за разлика от нас на времето.

# 55
  • Мнения: 4 621
Имам страхотни спомени от този филм Grinning. С удоволствие ще го гледам отново Hug

# 56
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Умирах да го гледам. Падах си по Хави Joy

# 57
  • София
  • Мнения: 1 043

За Панчо ми стана мъчно, че не изглеждаше много добре и май нещо наркоман бил  Sad


Преди доста време майка ми беше изровила от някакъв български вестник инфо за актьорите и наистина за Панчо пишеше, че станал наркоман  Sad За другите хич не си спомням какво прочетох. Хави май си е артист. Ех, що не учех съвестно испански едно време  smile3516

# 58
  • Мнения: 22 865




Ето го ТИТО/Мигел Ховен/


В момента работи в хотел в Нерха,където бе сниман филма Синьо лято

Беа/Пилар Торес/


Оженла се е за един от екипа на филма по онова време,имат дете и работи като санитар в една мадридска болница.

Деси/Кристина Торес/


Има роли в други филми,но не много успешни.В момента работи в същата болница, в която и сестра и Пилар.Има дъщеря на 16 г.

Пираня/Мигел Анхел Валеро/


Има няколко участия във филми.Завършил е телекомуникации и в момента е преподавател-доцент.Женен има с една дъщеря.

Панчо/Хосе Луис Фернандес/


Имал е проблеми с наркотиците.После е отворил малък бизнес.В момета е безработен и живее с родителите си.

Кике/Херардо Гаридо/


Участвал в реклами.Имал е обущарница.В момента се занимава с фотография.

Хави/Хуан Хосе Артеро/


Актьор.

Хулия/Мария Гаралон/


Актриса,на 52г в момента.

Чанкете/Антонио Ферандис/


Нека почива в мир.


Последна редакция: чт, 07 сеп 2006, 13:58 от Деси-мама х2

# 59
  • София
  • Мнения: 5 828
Аууууу, Панчо  Sick

# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Може ли някой да ми даде линк към субтитрите на преведените епизоди да ги изтегля, да зарадвам половинката Simple Smile

# 61
  • Мнения: 510
Постарах се да преведа статията, да извиняват всички за стилистични и други грешки.  Mr. Green

Синьо лято 25 години по-късно.

Пираня
Професор и глава на семейство.
Прекарваше деня в ядене на сандвичи сладоледи, но в момента Мигел Анхел е на 35 години, завършил е Телекомуникации и преподава в Мадридския университет. Неговите ученици имат навика да му свирукат музиката от сериала и  той може да каже само добри думи за този етап от живота си:"Взаимоотношенията с колегите ми бяха чудесни." От Пираня е запазил единствено любопитството и в момента дъщеря му "е голям фен на сериала".

Панчо
Се бори със зависимости.
След сериала Панчо опита късмета си в музиката, но дуета Панчо и Хави нямаше успех. Актьорът имаше проблеми с наркотиците и е бил настаняван в различни центрове. В момента, на 42 години, е в недобро състояние, без работа и живее с родителите си в Мадрид.

Деси
Кристина, свенливата Деси е на 41 години, работи като помощник в клиника, разведена е и е майка на дъщеря на 17. По-екстровертен тип от своя персонаж, твърди че: "би била очарована да снима отново сериала". При все това нейната сестра Пилар, която изпълняваше ролята на привлекателната Беа, не иска да има нищо общо с ролята. Девойката, която работи в същата болница, в която е сестра й, беше разнищена от медиите след романтична афера с един от операторите по време на снимките в Нерха.

Хави
На 41 години Хуанхо отново е на върха с героя си Чарли в "Комисаря", но признава:"Продължавам да съм Хави от "Синьо лято", но на 40". Отделно от своя телевизионен образ също така се е посветил на театъра, където е решил да сформира собствена трупа. Освен това е щастливо женен и има син и дъщеря.

Хулия
От телевизията към театъра
Нейното лице никога не напусна малкия екран и тя е участвала в популярни сериали като "Farmacias de guardia" u "Companeros". За своя период в Синьо лято, Мария на 53 години си спомня доброто отношение, с което са ги приели в Нерха. Славата не й е натежала, въпреки че признава:"Имаше моменти, в които не можеше да излезеш да напазаруваш, защото хората те спираха на улицата." В момента тя се е посветила на театъра и поддържа контакт с бившите си колеги. "Всички знаем къде сме, защото винаги има някой, който се обажда", обяснява тя.

Тито
Рецепционист в Нерха
Навършил 30, продължава да живее в Нерха, женен е и работи като рецепционист в един хотел. "Имам много добри спомени от серала, въпреки че не бях изцяло осъзнат", обяснява той. Това, което си спомня е как е бил избран. "Вече имаше един Тито, но не беше подходящ. Екипът се хранеше в бара, където работеше баща ми и шефът ги убеди да ми направят пробни снимки." Признава, че славата му е дотежала малко и въпреки че предпочита да не мисли за втори сезон на сериала уверява:"Винаги си оставям отворена вратичка да го направя."

Кике
Фотограф
След края на снимките на популярния сериал Херардо участва в няколко реклами, но в крайна сметка реши да замени ролите с биологията. Въпреки образованието, никога не е бил практикуващ биолог. За няколко години ръководи верига магазини за обувки, но в момента работи като фотограф. На 39 години е.

Липсва Чанкете, за чийто край всички знаем.

Това е от мен. Целувки на всички фенове на един от любимите ми сериали. Heart Eyes   bouquet   bouquet

# 62
  • в сбъднатите мечти
  • Мнения: 278
Страхотна новина!

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 70
Супер новина, ще се опитам да го проследя, ако малчо ми разреши.
И аз съм от фен-клуба - навремето гледах всички повторения (а те не бяха малко). Мерси за превода за актьорите, аз ги бях позабравила. Сега сигурно ще задам тъп въпрос, но какво всъщност е станало с Чанкете?

# 64
  • Мнения: 2 274
Супер новина, ще се опитам да го проследя, ако малчо ми разреши.
И аз съм от фен-клуба - навремето гледах всички повторения (а те не бяха малко). Мерси за превода за актьорите, аз ги бях позабравила. Сега сигурно ще задам тъп въпрос, но какво всъщност е станало с Чанкете?
  Почина в края на филма, но не само на екрана, а и в действителност !

# 65
  • Мнения: 239
 мойта зълва беше дръпнала от нета , няколко серий  Grinning и да ви кажа и племенницата (10г.) и дъщеря ми (5г.) са  силно впечатлени . и как няма да са;  то сега какви детски има чак да повърне човек .

# 66
  • Мнения: 7 106
Ето от 1 до 5 сериите с БГ аудио :

http://rack8.free.evro.net/NikiBG3/Verano.Azul.BG/

Има преведени още 3, обаче съм ги дръпнала някъде от торентите и не помня точно от къде  Confused.

# 67
  • Мнения: 7 106
 Май в http://torrents.bol.bg/ , ама не съм 100% сигурна, потърсете ги там.



п.п. Ето ги - от 1 до 8-ма серия с БГ аудио. Трябва да имате регистрация на сайта.

http://torrents.bol.bg/details.php?search=verano+azul&keywor … %3A%29&id=623

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
blagodarq,
и на нашия сървър са ги пуснали 8 епизода сега видях, досега бяха всичките, но не бяха на бг.

# 69
  • Мнения: 1 364
Страхотна новина!  Много ми харесваше този филм и с удоволствие ще го гледам пак!

# 70
  • Мнения: 2 784
Обожавах го това филмче, всяко лято го даваха и всяко лято го гледах. Толкова големи ми изглеждаха тогава, какички и батковци, а те били съвсем деца...
А Беа е все така хубава... Flutter

# 71
  • Мнения: 222
Ехххх, спомени..............Мечтаех си да живея в морски град

# 72
  • Мнения: 1 114
Снимката на Беа май е стара. нали е имала някакви проблеми заради аферата си с оператора... Наистина много жалко  Sad, защото ми беше много симпатична.
Любопитно ми е дали съвременните тийнейджъри ще харесат филма. Thinking

# 73
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Цитат на Despina:

А  любовното стихотворение помните ли?
Аз си го бях записала, но после се изгуби.
Не трябва вятърът да я докосва, защото тя е моята любима
или нещо подобно, но уви не мога да си го спомня как беше цялото.

Не трябва вятърът да я докосва,
нея, моят пристан, моята любов...
Не трябва вятърът да я докосва,
защото болка той й причинява!


Прекрасен филм!Ще го гледаме вкъщи всички...боже,толкова големи ми се виждаха тогава героите, а сега - направо са деца...ееееееееех, как лети времето...

# 74
  • Мнения: 3 611
А Хави беше първата ми любоФ!  Crazy Joy
     hahaha А на мене Панчо  Mr. Green! От малка подсъзнателно съм си падала по дългокоси, ама по-късно го осъзнах  Joy!

А бе, benighted, тоzи на аватара мъжът ти ли е бре?
Да си го паzиш, ей, че съм му хвърлила око  Laughing

# 75
  • Мнения: 2 274
А бе, benighted, тоzи на аватара мъжът ти ли е бре?
Да си го паzиш, ей, че съм му хвърлила око  Laughing
   Sorry, че разводняваме темата, ама.. долу ръцете от моя мъж  Mr. Green! Май ще трябва да го "сваля от ефир", че не си единствената  Crazy!

# 76
  • Мнения: 465
Ехххх, спомени..............Мечтаех си да живея в морски град
Peace

# 77
  • Мнения: 3 611
А бе, benighted, тоzи на аватара мъжът ти ли е бре?
Да си го паzиш, ей, че съм му хвърлила око  Laughing
   Sorry, че разводняваме темата, ама.. долу ръцете от моя мъж  Mr. Green! Май ще трябва да го "сваля от ефир", че не си единствената  Crazy!

хахаха, доста бърzо го "свали"  Mr. Green. Обаче аz го zапомниииих и тежкО му дет го срещна  Laughing

# 78
  • Мнения: 249
От 16.09 по Евроком ще дават "Синьо лято". Всяка събота и неделя от 15.00 ч.  Много се радвам, защото това е любимият ми детски филм и едно мило ми стана Crazy. Дано и на децата им хареса  newsm44 newsm44



Лео, благодарности за инфото!!! Скоро си мислех за този филм, и разказвах на дъщеря ми за него , и ето че скоро ще можем да го гледаме с удоволствие и двете. Толкова други филми от нашето детство има, които биха се гледали с интерес и от нашите деца. Дано някой се сети за това и скоро да им се наслаждаваме ....

# 79
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Много готино филмче,с удоволствие бих го гледала пак,само не разбрах по кой канал-Евроком София или Евроком-България?

# 80
  • Мнения: 2 274
хахаха, доста бърzо го "свали"  Mr. Green. Обаче аz го zапомниииих и тежкО му дет го срещна  Laughing
   Пак малко Офф, сори, ама притИсних сЪ  Crazy, 'щот' той е на половина павликенец  Mr. Green?

# 81
  • Мнения: 3 611
хахаха, доста бърzо го "свали"  Mr. Green. Обаче аz го zапомниииих и тежкО му дет го срещна  Laughing
   Пак малко Офф, сори, ама притИсних сЪ  Crazy, 'щот' той е на половина павликенец  Mr. Green?

Пускай джокери, пускай... пали ми още фитилите  Crossing Arms

Бтв ти тъй по нашия край не го ли пускаш сегиз - тогиз да си идва?  Wink

# 82
# 83
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Дъщеря ми е още много малка за този филм, който ми беше от любимите на   времето.
  Сега ми е любопитно дали докато го гледам пак ще се забавлявам като едно време.
  През лятото с голям кеф гледах "Рицарят на бялата дама" и "Васко Да Гама".

# 84
  • Мнения: 215
Това е любимия ми детски филм. Спомням си, че направо бях хипнотизирана от него, чаках го с огромно нетърпение.
Сега отново ще го гледам, но дали влиянието му ще бъде същото?

# 85
  • Мнения: 215
Ако не ги помните, не сте били родени по онова време. Те са Тито, Хави, Беа, Панчо, Пираня, Хулия, Хавиер, Кармен. Те са моето детство. А вашето?“Синьо лято” беше, остава и ще е най-същественият детски сериал за всички времена. Обаче, сега за нас порасналите, това е прозорец в детството ни, т.е. това е сериал за нас, възрастните, както и за децата ни. И ако някога сте се чудели какво би било да се върнем назад и да си спомним що за пакостници сме били...просто включете телевизора на Евроком всяка събота и неделя от 15.00 часа. Така от 16 септември, с машината на времето по ЕК ще се върнете там, където сте били това, което никога вече няма да бъдете – деца...Приятно гледане ...по НКТВ Евроком!

# 86
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Верно ли?! Crazy Пираня май имаше едно дебеличко момченце Laughing Искам "Арабела"  Praynig
Ако пиша до телевизията с молба дали ще я пуснат newsm78
Лошо, няма да мога да го гледам "Синьо лято" - нямам кабелна...  Sad
И ...Извинете за оффа,
ама аз пък искам "Летящият Чесмир" да пуснат......и "Арабела"  и "Чоки" и  "Бенджи, Закс и ...  "     Hug

# 87
  • София
  • Мнения: 1 043
Ако не ги помните, не сте били родени по онова време. Те са Тито, Хави, Беа, Панчо, Пираня, Хулия, Хавиер, Кармен. Те са моето детство. А вашето?“Синьо лято” беше, остава и ще е най-същественият детски сериал за всички времена. Обаче, сега за нас порасналите, това е прозорец в детството ни, т.е. това е сериал за нас, възрастните, както и за децата ни. И ако някога сте се чудели какво би било да се върнем назад и да си спомним що за пакостници сме били...просто включете телевизора на Евроком всяка събота и неделя от 15.00 часа. Така от 16 септември, с машината на времето по ЕК ще се върнете там, където сте били това, което никога вече няма да бъдете – деца...Приятно гледане ...по НКТВ Евроком!

Наистина е така. Освен, че филмето страшно ми харесваше искам пак да го гледам и заради прекрасните спомени, с които го свързвам.

# 88
  • София
  • Мнения: 630
Любим филм Laughing. Спомням си, че в началото бяха пуснали само част от сериите (не всички подред, а само избрани). Голяма радост беше като разбрахме,че има още серии. Много и различни емоции пораждаше в нас. Бих го гледала за пореден път с удоволствие и мнооого носталгия.

# 89
  • София
  • Мнения: 4 867
преди няколко седмици у дома изгледахме 6 серии на филма буквално на един дъх. децата са запленени от него!
габриела си е наумила, че е като пираня и не спира да дъвче Joy

# 90
  • Мнения: 7 474
Да не забравите - ДНЕС ЗАПОЧВА!!!

# 91
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Прекрасно филмче! Ех, спомени, ех, безгрижно детство.... Ако малкия позволи и аз ще се изтипосам пред тв-то в 15 часа.  Wink
Лео, пак си в точното време, на точното място!  Hug

# 92
  • Мнения: 801
ех,чак сега разбрах ....тъкмо свърши.......дано утре вече да съм пред Тв-то.....

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
И аз го изпуснах за съжалениее Sad

# 94
  • Мнения: 7 474
ВЪВ ВТОРНИК И ЧЕТВЪРТЪК В 11.00 Ч. ЩЕ ДАВАТ ПОВТОРЕНИЕ

# 95
  • Мнения: 4 212
Поздрави от Нерха  Hug
много красиво и уютно курортно селце.На мен ми навява страхотни спомени от детсвото.

По тази алея тайфата караха велосипедите.

Моята дъщеря за първи път тази година гледа филма, на един дъх го изкара Mr. Green










# 96
  • Мнения: 4 187
И аз не успях да го гледам, но ще следя за повторението. Всеки ден ли ще го дават ?

# 97
  • Мнения: 2 567
Teya, страхотно е, че си могла да посетиш това красиво местенце, което е свързано с толкова детски спомени.
Точно днеска като изгледахме серията на Синьо лято, моята щерка ме агитира да сме отидели до там другото лято. Аз разбира се нямам нищо против да мина по стъпките на тайфата  Simple Smile и ако татето се навие другото лято отиваме.
Ще те имаме предвид да ни упътиш как да стигнем до това райско кътче Hug

# 98
  • Мнения: 2 567
И аз не успях да го гледам, но ще следя за повторението. Всеки ден ли ще го дават ?

Само събота и неделя от 15 часа.

# 99
  • Мнения: 1 269
Благодаря за инфото! Аз днес случайно го хванах и го гледахме с синът ми. ВСе едно пак бях на 14години- истинска магия! Толкова много бях разказвала на моя Жорко за този филм, че днес той самият ми каза "мамо, аз съм на 14г , а не ти" . Много се смяхме и определено си беше голям кеф и за двамата!
Иска ми се да повторят Господин Тау, Арабела, Ум-белият делфин и т.н. емблематични вълшебни моменти за децата Hug

# 100
  • Мнения: 2 784
Гледах го днес с голямо удоволствие. Оказа се, че и през погледа ми на възрастен е също толкова интересен.

# 101
  • Мнения: 22 865
Поздрави от Нерха  Hug
много красиво и уютно курортно селце.На мен ми навява страхотни спомени от детсвото.

По тази алея тайфата караха велосипедите.
Ей как ме развълнува.От Нерха имам страхотни спомени,бяхме там преди 4г,когато бях бременна.Спахме в хотела на плажа,от първата снимка.Страхотно местенце.Там се запознах със собствениците на лодката от филма-Дорада.Имат капанче на плажа в долната част на града.Подали са я преди няколко години,доколкото разбрах.

# 102
  • София
  • Мнения: 1 043
Teya мерси за снимките.
Филмчето си го гледах със същия интерес и удоволствие. Може би сега малко по-раллични неща ми правят впечатление.

# 103
  • Мнения: 7 474
Втора серия започна!!!

# 104
  • Мнения: 9 697
Гледах го днес с голямо удоволствие. Оказа се, че и през погледа ми на възрастен е също толкова интересен.

Страхотни детски спомени ми навява този филм.

# 105
  • София
  • Мнения: 1 043
Оф, само не мога да разбера как е възможно да се рекламира секс-телефон непосредствено преди и по време да детски филм. Много ме издразни това  #Cussing out

# 106
  • Мнения: 9
Страхотна новина! Аз също нямам кабелна, но ще направя всичко възможно да гледам поне повторенията във вторник и четвъртък!
Leo, много, много благодаря!  Grinning

# 107
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Често съм си мислела защо  не го повтарят този филм, а дават такива глупости.
Супер, дано да имам възможност да го гледам следващия път

# 108
  • Мнения: 1 416
Леле, само аз ли не съм го гледала и не знам за какво става въпрос...  Embarassed

# 109
  • Мнения: 1 269
Оф, само не мога да разбера как е възможно да се рекламира секс-телефон непосредствено преди и по време да детски филм. Много ме издразни това  #Cussing out
Ей точно това ме вбеси и мен! Нашите бай Ганйовци за едната пара от рекламата какво ли не правят! Нищо чудно точно техните деца да са пред телевизора в този момент! #2gunfire

# 110
  • Мнения: 603
 Отново бих го гледала с удоволствие и ще го гледам когато мога.Добре е децата ни да гледат такива смислени филми като него,а не разни глупости

# 111
  • Мнения: 616
За мой късмет нашия кабелен оператор е пуснал евроком и гледах филма със същия интерес като едно време.Много по  ме радва че шест  годишния ми син също много го хареса.И двамата гушнати си го гледахме и през двата почивни дни.  bouquet

# 112
  • София
  • Мнения: 3 271
Еееех, страхотен филм, само дето в нашата махала няма Евроком  newsm45

# 113
  • Мнения: 2 784
Леле, само аз ли не съм го гледала и не знам за какво става въпрос...  Embarassed
Стига, бе!!!  Shocked Даваха го всяко лято в продължение на 4-5 години, едни и същи епизоди. Децата се нареждаха пред телевизора като бабите по време на Изаура.  Mr. Green

# 114
  • Мнения: 22 865
Леле, само аз ли не съм го гледала и не знам за какво става въпрос...  Embarassed
Стига, бе!!!  Shocked Даваха го всяко лято в продължение на 4-5 години, едни и същи епизоди. Децата се нареждаха пред телевизора като бабите по време на Изаура.  Mr. Green
Laughing Гледам го,голям кеф.Толкова ми стана мъчно обаче...за детството ми,за лятото,за Испания.... Cry

# 115
Ето ви малко инфо какво става с актьорите тук! За който знае испански разбира се  Wink! За другите има снимки  Joy!

Който знае английски, руски, немски или френски, може да си го преведе тук
http://www.translate.ru/srvurl.asp?lang=ru

# 116
  • Мнения: 7 474
Напомням, днес от 15ч.  3 епизод

# 117
Някой да запише сериите на "Синьо лято" и да ги пусне в нет-а

# 118
  • Мнения: 532
Поздрави от Нерха  Hug
много красиво и уютно курортно селце.На мен ми навява страхотни спомени от детсвото.

По тази алея тайфата караха велосипедите.
Ей как ме развълнува.От Нерха имам страхотни спомени,бяхме там преди 4г,когато бях бременна.Спахме в хотела на плажа,от първата снимка.Страхотно местенце.Там се запознах със собствениците на лодката от филма-Дорада.Имат капанче на плажа в долната част на града.Подали са я преди няколко години,доколкото разбрах.
Олее и ние с мъжа ми много се развълнувахме.
Миналата година посетихме Нерха и още при пристигането си помислихме,че там е сниман филма.Аз обаче го отдадох на първото ни посещение в Испания.
В Нерха заченахме и бебо  Hug
Поздрави на балкона на Европа   bouquet

# 119
  • Мнения: 1 364
Гледах 2 серии. В много неудобно време е...все забравям.

# 120
  • Мнения: 1 426
през лятото в Сф, испанци снимаха реклама на "Синьо лято" с български дечица. Детото на  приятели играеше Тито. Бяха им обещали прилична сума за снимките, но в крайна сметка платили по 100лв на дете, тогава бащата на бг Пираня се намесил и вдигнал джангър, та им дали по 200 евро на дете (далеч под обещаната сума).

# 121
  • Мнения: 2 241
Е, аз пак нещо съм пробляла, не съм видяла, че го дават, а и във форума не бях влизала Close То в събота и неделя не се и задържам много вкъщи.

Иначе откога си мисля, че ще се радвам пак да го гледам, много ми беше любимо навремето.
Трябва да наваксам сега.

А и в работата само Ретро радио слушам, а там често пускат музичката, та ме обхваща носталгия по детството.

Сега прочетох обаче какво е станало с актьорите и ми стана мъчно - сякаш на никого не е провървяло кой знае колко след филма (с изключение на Хави). Иначе съперничеството за Беа по-симпатичен ми беше Панчо. Grinning

Те толкова години го въртяха по БНТ, а все така се случваше, че някои серии съм ги гледала по 100 пъти и почти наизуст ги знам, а други - само по 1-2 пъти. Последните две, например, неизменно съм гледала - тъжни са и двете - за смъртта на Чанкете (Un amigo que se va се казваше май) и когато си тръгват вече в края на сезона (тази май беше El final del verano).

А някои неща си останаха ненадминати - "Посредникът е ла.но" си е вече класически лаф, употребявам го често. А и от друга серия, когато отговаряха на всички въпроси с A lo mejor - може би, това е също ползван от мен подход в трудни ситуации Laughing Помните ли го това?

# 122
  • Мнения: 7 474
Повтарят го във вторник и четвъртък от 11ч. Peace

# 123
  • Мнения: 2 241
Повтарят го във вторник и четвъртък от 11ч. Peace

То това хубаво, ама аз съм на работа. Close

Е, вече като изляза живот и здраве след 2 седмици в болничен, ще го гледам. Simple Smile

# 124
  • Мнения: 78
СУПЕР LaughingТЪКМО И ДЕЧИЦАТА НИ ЩЕ ГО ГЛЕДАТ.НИЕ СМЕ ИЗПУСНАЛИ НАЧАЛОТО, НО ОТ ТАЗИ СЕДМИЦА ЩЕ ГО СЛЕДИМ

# 125
  • Мнения: 532
Е, аз пак нещо съм пробляла, не съм видяла, че го дават, а и във форума не бях влизала Close То в събота и неделя не се и задържам много вкъщи.

Иначе откога си мисля, че ще се радвам пак да го гледам, много ми беше любимо навремето.
Трябва да наваксам сега.

А и в работата само Ретро радио слушам, а там често пускат музичката, та ме обхваща носталгия по детството.

Сега прочетох обаче какво е станало с актьорите и ми стана мъчно - сякаш на никого не е провървяло кой знае колко след филма (с изключение на Хави). Иначе съперничеството за Беа по-симпатичен ми беше Панчо. Grinning

Те толкова години го въртяха по БНТ, а все така се случваше, че някои серии съм ги гледала по 100 пъти и почти наизуст ги знам, а други - само по 1-2 пъти. Последните две, например, неизменно съм гледала - тъжни са и двете - за смъртта на Чанкете (Un amigo que se va се казваше май) и когато си тръгват вече в края на сезона (тази май беше El final del verano).

А някои неща си останаха ненадминати - "Посредникът е ла.но" си е вече класически лаф, употребявам го често. А и от друга серия, когато отговаряха на всички въпроси с A lo mejor - може би, това е също ползван от мен подход в трудни ситуации Laughing Помните ли го това?

Моите спомени са доста поизбледнели,но помня,че много ми харесваше едно време.А сега нямам Евроком да го гледам... Sad
А за лафовете си абсолютно права  Grinning

# 126
  • Мнения: 966
С удоволствие ще гледам някоя друга серия да си припомня...е няма да го следя редовно....

# 127
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Уф, днешната серия трябваше да я пропусна...така се разстроих... Confusedи веднага след нея - трагични вести тук във форума... Cry
Дано дъгата от края на филма изгрее и тук Praynig!

# 128
  • Мнения: 7 474
Започна  Laughing

# 129
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Гледахме я... Mr. Green
И умряхме от смях! rotfImbo Joy hahaha

# 130
  • Мнения: 616
Ох аз я изпуснах ,че съм заспала пред телевизора ::
Ама тази седмица съм отпуска и ще гледам повторението ама то кой ден беше.

# 131
  • Мнения: 1 269
Днешната серия ми беше най-любима! Този номер с жабите го направихме на една приятелка на вилата. Не точно по същият начин, но в точния момент имаше жаби Mr. Green а и след два дни в киното, докато гледахме "Сандокан" и пречихме по подобен начин на флирта и с един надут софиянец. Тя много ни се сърди първоначално, но след седмица разбра какъв Дон Жуан е "изпуснала".

# 132
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Някои знае ли коя година е създаден филма? newsm78

# 133
  • София
  • Мнения: 1 043
Как се казваше днешния епизод, че изпуснах началото?
Май не съм го гледала преди.

# 134
Суперрр!Жалко,че не хващаме тази програма от нашия оператор,но ще ходим на гости при лелята ни!

# 135
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Помните ли колко серии беше този филм?
Свалих си първите пет серии. Дайте някой линк за останалите!

# 136
  • Мнения: 2 897
Помните ли колко серии беше този филм?
Свалих си първите пет серии. Дайте някой линк за останалите!

От къде ги сваляш?Искам и аз Praynig

# 137
  • Мнения: 3 880
Помните ли колко серии беше този филм?
Свалих си първите пет серии. Дайте някой линк за останалите!
18 серии
Eto tuk do 8-a

# 138
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
http://rack8.free.evro.net/NikiBG3/Verano.Azul.BG/

Тук са до 5-та.

Общи условия

Активация на акаунт