Какво можете да кажете, когато ви кажат...

  • 14 266
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 601
    Около мен пък всички масово,мои и на мъжа ми близки,ме подкрепят и повтарят колко е хубаво и полезно за детето,че го кърмя Hug
   Та затова като Ви чета и направо не мога да повярвам как може да има толкова невежи,
       на един щели да му виснат гърдите,на друг"Защо ма леля я кърмиш??? на трети кърмата му нямала витамини и минерали:ooooh:

       Не е за вярване Crazy

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
       Не е за вярване Crazy

Ако покърмиш още година - две ще повярваш Wink

# 47
  • Мнения: 2 467
       Не е за вярване Crazy

Ако покърмиш още година - две ще повярваш Wink

Та дори и след 6-7 месец се започва офанзивата  Crossing Arms Иначе в началото подкрепата е голяма, обаааче недай си да пролази/проходи...

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
...обаааче недай си да пролази/проходи...

Или проговори... Срамота!!!  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 2 467
СмЕх, смЕх, ама свекървата съзаклятнически оня ден ме пита няма ли вече да я отбивам че срамно било вече. Няма да си коментирам отговора, че ще съжалите жената Blush

# 50
  • Мнения: 532
СмЕх, смЕх, ама свекървата съзаклятнически оня ден ме пита няма ли вече да я отбивам че срамно било вече. Няма да си коментирам отговора, че ще съжалите жената Blush
Няма жал, няма туй онуй - казвай бързо, че ще Омра от любопитство  Angry

# 51
  • Мнения: 601
       Не е за вярване Crazy

Ако покърмиш още година - две ще повярваш Wink
  Да,и това го има.Смятам и аз да кърмя дългоооо,
      поне сега ще имам подготвени отговори
Mr. Green
     

# 52
  • Мнения: 48
Благодаря,ще ползвам доста от отговорите с удоволствие!

# 53
  • София, св. Троица
  • Мнения: 309
Хайде да раздвижа и аз малко темата:

На въпрос на майка ми и разни други от родата "Ама стига де, и в първи клас ли ще кърмиш?",

С много серизен тон имного отговрно заявявах "Разбира се Naughty имам приятелки, които ходят в голямото междучасие или на обед и си кърмят децата?" Naughty или "Ама вие не знаете ли, че СЗО препоръчва децата да се кърмят поне до 6г? Naughty" (което естествено не е съвсем така, важното е, че върши работа.  Peace

Въпрос: "До кога ще кърмиш, той вече е голям мъж?"
Отговор: "Е, тооо и татко му е голям мъж, но това не му пречи да пие мляко от извора" hahaha


  bouquet

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 169
На мен пък ми се обажда една позната, с която не се бяхме чували няколко месеца и като и казах, че кърмя (а малкия беше само на 8м) Направо ми се развика "Как, чакай сега ще ти кажа едно хапче за два дни ще ти спре кърмата, запиши си го!" Аз й отговорих, че нямам никакво намерение да си я спирам в близката година и тя просто онемя, после имаше само едно "това за мен е ненормално".
Момичето е младо, има дете на 4 г, което е кърмила до 5 м и какво толкова ненормално видя, не разбрах!

# 55
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 866
Е как! Къде са 5 месеца, къде са 8? Пък и нали точно в деня, когато бебето става на 6 месеца, кърмата внезапно губи всички хранителни свойства?Joy Joy Joy

# 56
  • София
  • Мнения: 925
Даже става вредна...

# 57
  • Мнения: 42
хаха Simple Smile става токсична !!! автоматично се случва на 180тия ден след раждането  hahaha hahaha hahaha природа, братче Simple Smile

# 58
  • Мнения: 506
За жалост в природата ни е да съдим отстрани.
На мен пък като кажа да замествам хранене, мъжът ми вика "ама как така, давай му на бебо да си цока!"  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 169
За жалост в природата ни е да съдим отстрани.
На мен пък като кажа да замествам хранене, мъжът ми вика "ама как така, давай му на бебо да си цока!"  Mr. Green
И моя е такъв, много му се радвам за това отношение към кърменето.

Общи условия

Активация на акаунт