Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Случва ли ви се нощем докато спите да се събудите от това, че сте целите подгизнали в кърма?  ConfusedЗащото на мен това редовно ми се случва Mad.Нощем спя със сутиен,и спя само по гръб, защото като се обърна настрани  ми изтича кърма.Много е неприятно.Гърдите ми някак спонтанно се напълват, и започват да текат Rolling EyesЕле пък ако си помисля, че е време за кърмене отново протичат. Споделете при вас как стоят нещата, случва ли ви се такова нещо, и какво правите в случая? Thinking
Цитирай

London, Sofia

Слагай от специалните подплънки на Авент Peace
Цитирай

София

Аз препоръчвам подплънките на Чико пред тези на Авент, защото имат от едната страна материя, която не позволява пропускане - на принципа на дамските превръзки. Много съм доволна и ги използвам   веднага след раждането и след 1 пакет на Авент. Ще останеш доволна, удобни са и за потник и за сутиен.
Цитирай

Слагай от специалните подплънки на Авент Peace
Но след време нещата се нормализират. Случвало ми се е да подгизне завивката от кърма.
Цитирай

София

Не пишеш на каква възраст е бебето ти, но рано или късно кърмата ти ще се регулира спрямо потребностите на бебчо (ако кърмиш на поискване  и не пречиш на естествения процес с цедене например). Цеденето е нужно, само ако гърдите ти са болезнени, твърди и препълнени - и то цедене само до облекчение.. И все пак, защо да се цедиш, като може да вземеш съненото бебе и да го сложиш на гърда? Бебето не се ли събужда да суче нощем?
Цитирай

Haskovo

И аз имах този проблем в началото-ползвах подплънки,а и детето си цокаше през нощта, понякога доста често,и така постепенно нещата се нормализираха,спокойно не си първата ,нито пък последната  Wink
Цитирай

София

и аз бях винаги с мокра нощница в болницата! доста ми беше неудобно. една (не я зная каква беше-сестра някаква) ми каза да спра да ям, за да нямам толкова много кърма.казах й че съм само на салата(знаете как е след раждане.или поне аз нямах апетит).тогава тя ми каза да спра да пия вода и сокове Shocked Shocked Shocked
нещата обаче се нормализираха.сега пак си използвам подплънки, но мисля че мога да мина и без тях.
Цитирай

Ami az oshte sum taka - budq se s mokra noshtnica, bebeto otdavna ne se budi noshtem da suche, veche e na 7,5 meseca, vecher zaspiva kum 10-11 i sutrin stava kum 6-7. No az oshte v nachaloto imah prekaleno mnogo kurma, trqbvashe da ne qm 1 sedmica, da se cedq i kakvo li ne, zashtoto i temperatura vdigah, nakraq razredih kurmeniqta, ta neshtata se opraviha, no vecher si podgizvam.
Цитирай

София

На всички се случва,най-вече в началото Very Happy
На Чико са много добри подплънките,а има и колектори са кърма,но не съм ползвала и незнам дали са удобни. Peace
Цитирай

Карлово

И аз бях така, но нещата се нормализираха някъде след втория месец. Ползвам подплънките на Чико.
Цитирай

София

Аз използвам подплънките на Чико-много съм доволна и не съм имала инциденти с подгизване PeaceТака съм свикнала с тях,че са станали неизменна част от облеклото ми Laughing
Цитирай

Las Vegas

На мен вече ми се регулира кърмата и няма течове Laughing Иначе и аз подгизвах в началото и за целта ползвах подплънките.
Цитирай

Варна

На мен вече ми се регулира кърмата и няма течове Laughing Иначе и аз подгизвах в началото и за целта ползвах подплънките.
И аз така Laughing
Цитирай

София

Случи ми се на няколко пъти през първия месец. След това нещата си дойдоха на мястото.
Слагай подплънки или колектори нощем.
Цитирай
от както роодих за втори пат всеки ден
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.