Някой ползвал ли е тези продукти

  • 2 945
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 816
http://www.mldtrading-bg.com/floragyn.htm ,ако някоя мама  е ползвала тези продукти,моля да сподели дали е доволна.Също така ме интересува ориентировачна цена.

# 1
  • в баира
  • Мнения: 861
Аз не съм ги ползвала, но ще си го Bookmark-на този сайт за справка. Определено ще си купя някой продукт.
Благодаря за инфото!

# 2
  • Мнения: 466
Аз съм ползвала глобулите, бяха ми ги дали безплатно от един АГ кабинет и бях ужасно доволна. Изпитваш някакъв особен комфорт. После ги търсих по аптеките да си купя, но това беше преди 4-5 месеца и още не бяха ги внесли.
И вчера видях рекламна статия и още вечерта си ги купих - 9 лева и нещо са, не са скъпи.
Ще ми е любопитно да видя дали някой друг също ги е ползвал и по каква схема.

# 3
Здравейте,

Казвам се Марина Игнатова. Използвала съм Floragyn - интмен сапун и овули и останах много приятно изненадана от въздействието им върху мен. Интимният сапун на тази фирма има много хубав и траен аромат. Ползвала съм и от други фирми интмен сапун, но искрено мога да кажа, че от Floragyn съм най-доволна.
А за овулите - те са супер. Ползвам ги след като ми свърши цикъла и се се чувствам много конфортно. Понякога ми се появява течение, но след употребата на  овлите на Floragyn, то изчезна. Затова мога да Ви ги препоръчам спокойно, тъй като самата аз съм ги позлвала, a  са на много сносна цена.

Поздрави!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 914
Мерси за информацията Simple Smile
Дано се намират вече по аптеките да ги пробваме.

# 5
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
имам интимния гел и вагиналния душ - имат много приятен аромат! Flutter

# 6
  • Мнения: X
Аз ще следя с интерес темата, защото често имам бяло течение, гъбични инфекции разни и т.н. след раждането. Акомогат да се използват и за профилактика ще си купя определено. Интересно ще ми е да чуя и другия мнения. За какво точно сте ги изполвали и колко време - например овулите.

# 7
Ами аз мисля да си купя пяната, но не я видях на сайта, а в Ремедиум.
Би трябвало да действа като превантивна мярка - аз от утре тръгвам на плуване и много се страхувам от всички евентуални зарази, които можеш да прихванеш в басейна...ще пиша отзиви после Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт