Хайде на среща в Бургас

  • 4 210
  • 109
  •   1
Отговори
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Давайте идея за ден и час за срещичка в Бургас...
 

# 1
  • Мнения: 547
Здравейте!Аз много обичам да седна някъде край морето преди обяд и предлагам събота 09.09,час 10-10.30,а мястото - ами някое от кафенцата на алеята край плажната ивица.Вие сте наред с предложенията.

# 2
  • Мнения: 50
Здравейте и от мен момичета, аз също бих дошла на срещата ако наистина се състои такава.....само че оставам на вас да решите къде и кога   Grinning   това предложение за събота не е лошо..... smile3521

# 3
  • UK
  • Мнения: 1 351
 На мен също ми харесва идеята ама гледам, че има много момичета от Бургас но не се включват в предложението...
 Имаме още 2 дена да решим точно...

# 4
  • Мнения: 257
Привет на всички!Аз много бих искала да дойда,но в събота от 10.00 съм на работа.Джи-джо как си?Всичко ли е наред при теб?

# 5
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Аз давам 18 часа за да не е в работно време

# 6
  • Мнения: 1 701
Стига да не повръщам и аз ще дойда Simple Smile
Хем съм и с нова прическа, не че сте ме виждали със старата! Simple Smile
Косата ми беше дълга и руса, сега е къса и тъмно кафява! Simple Smile

# 7
  • Мнения: 257
Дори и да е в 18.00 аз пак не влизам в сметките тъй като съм на работа до 20.00ч

# 8
  • UK
  • Мнения: 1 351
Дори и да е в 18.00 аз пак не влизам в сметките тъй като съм на работа до 20.00ч

 Ок де кажи на теб кога ти е удобно пък може да измислим нещо...
Не е казано, че ще стане в събота
 Има два дена до тогава така че давайте предлужения  Wink  Hug

# 9
  • Мнения: 257
Аз почивам в понеделник и четвъртък.През останалите дни съм на работа от10.00ч до 20.00ч освен през неделя-тогавам съм от 10.00ч до 19.00ч.Така че ако мога ще се нагодя към срещата която ще определите.

# 10
 wavey Здравейте сладурани от доста време ви чета и много искам да се видим затова най после се престрашавам да пиша Embarassed ами истината е че така и ни се разрових да видя как става  Embarassed  Нали може и аз да се включа в срещичката ? Ще ми е удобно ( в  отпуск съм). Налегнало ме е страшно безсъние затова пиша в този час

# 11
  • Мнения: 257
Определете срещата и не се съобразявайте с мен,защото моето работно време е смотано.Аз ще дойда ако мога! lovekiss

# 12
  • UK
  • Мнения: 1 351
Момичета, в събота в 17:00 часа на пейките до флората

# 13
  • Мнения: 50
Их значииииии   Sad  сутринта в събота щях да мога, но следобяд не  Sad     не става ли в понеделник? Тогава и babylove  почива и ще може и тя да дойде? Пишете има още време.  Ако не.....не се съобразявайте с нас.....ще има и друг път сигурно  Wink

# 14
  • Мнения: 547
В събота следобед и аз не мога.Но когато се организира подобна среща винаги ще има хора с ангажименти в този ден и час,така че ще се срещнат тези които са свободни.А другия път и ние ще се включим.

Общи условия

Активация на акаунт