Странно зацапване

  • 905
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 166
Случи ми се нещо странно! Тази вечер отивам до тоалетната и... на бельото ми слабо зацапване. Наистина слабо - просто няколко капки. Но това определено не е цикълът ми. Има доста време до него - повече от 2 седмици. Наясно съм, че подобно зацапване може да се появи по време на овулация. Но досега никога не се е появявало, та надали е това. Не знам на какво друго да го отдам! На някой случвало ли му се е нещо подобно? newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Да не е прокървяване след секс?

# 2
  • Мнения: 3 166
Ами надали, тъй като тази вечер пропуснахме! Embarassed Аз си мисля, че ако е от полов акт, трябва да е скоро след това или се лъжа? newsm78

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Какво пречи да е от овулация- нищо, че друг път не ти се е случвало. И при мен веднъж се получи такова нещо.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Какво пречи да е от овулация- нищо, че друг път не ти се е случвало. И при мен веднъж се получи такова нещо.

И аз това щях да те попитам, на мен също ми се е случвало абсолютно инцидентно да прокървя по време на овулация. Ако е случайно, не е повод за притеснение.

# 5
  • Мнения: 408
При мен преди време така ми зацапваше поне седмица преди цикъла. ходих на лекар, по-точно няколко. Първия път беше преди 10г. Каза, че е на хормонална основа ими даде да пия Оргаметрил. Следващите казаха, че това се урегулира с противозачатъчни, ама аз така и не пих. Оправи се от само себе си Peace

# 6
  • Мнения: 3 166
Благодаря ви, момичета!  bouquet  Успокоих се! За всеки случай, ако пак се повтори, мисля да отида на лекар! Дори само така - профилактично! Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз съм получавала такова зацапване, но след секс. Пуснах си цитонамазка и всичко беше наред. Отогава не ми се е случвало. Дано и при теб да е инцидентно, а ако не - беж на гинеколог.

Общи условия

Активация на акаунт