Как разбра майка ви че не сте девствена

  • 31 283
  • 124
  •   1
Отговори
  • Мнения: 281
Провокирана от подобен разговор в друга тема, пускам този въпрос тук...На колко години бяхте когато загубихте девствеността си, кога разбра майка ви и как реагира?
Аз бях на 14год  Embarassed- първи път - пълна отврат!!! Laughing
Майка ми разбра 6 месеца по-късно при профилактичен преглед при гинеколожката. Само да я бяхте видели  #Crazy шок! После рева 3 дни и каза, че като стана майка ще разбера защо... newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Бях почти на 18, когато се случи да бъда за пръв път с мъж. Ееех, ние едно време...А пък, днешната младеж...
Сега като се замисля, не помня да съм водила конкретен разговор с родителското тяло на тази тема...Май не е ставало въпрос на колко точно съм била, като се е случила случката... Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 3 164
на 19 бях като загубих девствеността си,  родителското тяло  разбра за това, след като се омъжих...няколко месеца по-късно....

# 3
  • Мнения: 46 488
Бях на 16 г., не мисля, че майка ми е разбрала, предполагм, че е била сигурна, чак когато заживях със сегашния ми партьор (вече съпруг), значи 3-4 години след случката и няколко връзки през това време. Не съм споделяла, не ме е питала, не обсъждаме тези неща.

# 4
  • Мнения: 5 877
Бях на 18 и студентка, имах гадже на 21, не беше трудно да се досети човек.
Майка ми ме попита дали имам някакви неясноти за противозачатъчните... и толкова. А, каза ми ако случайно стане гаф, да не правя аборт. И във всеки случай да й кажа.

# 5
  • Мнения: 3 611
Ми не е разбрала, даже може още да не знае   Wink



П.С. Ми на 17 си имах "сериозен приятел". Не ме е питала, но със сигурност й е било ясно, че не си четем приказки за лека нощ с него  Laughing

# 6
  • Мнения: 4 473
На 15 ми беше първият път. Броени дни след него сама казах на мама Heart Eyes

# 7
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Бях на 16............казах че съм спала с един непознат..........беше ме срам да си призная с кого точно........тя после разбра..........Как  се е почувствала тогава чак сега разбирам

# 8
  • Popovo
  • Мнения: 571
Бях на 17 г. и два дни след като се простих с девствеността си, майка ми ме попита дали съм била с мъж и аз потвърдих. Така  и не разбрах защо ме попита, дали случайно или е подозирала нещо.

# 9
# 10
  • Мнения: 1 418
Беше много смешно.Имах един приятел,който беше разведен.И естествено майка ми се досети.Един ден просто ме попита дали съм спала с мъж.Не исках да и отговарям,но тя настояваше и когато и казах,че съм най-смешното беше реакцията и "ами ето,ти затова няма да се омъжиш".След което ме накара да пия противозачатъчни.Та така...

# 11
  • Мнения: 1 446
Само не се смейте. Бях на около 20г. когато загубих девствеността си.  Embarassed Това беше много обмисляна постъпка от моя страна. Майка ми и сестра ми се базикаха,  поради факта , постоянно с мен , че ще ставам монахиня. Не и казах тя просто разбра и беше щастлива.

# 12
  • Мнения: 2 161
Лично я уведомих.

# 13
  • Мнения: 260
Бях на 18г и с мъжа ми-тогава гадже решихме да отидем на хижа.
Майка ми се досети за какво по-точно отиваме на хижа и само ми каза да си купим презерватив. Blush

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Бях на 16 г., не мисля, че майка ми е разбрала, предполагм, че е била сигурна, чак когато заживях със сегашния ми партьор (вече съпруг), значи 3-4 години след случката и няколко връзки през това време. Не съм споделяла, не ме е питала, не обсъждаме тези неща.
Същото.

Общи условия

Активация на акаунт