Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора

Прага/Чехия

Zdraveite bade6ti i nastoia6ti mami:) Az sam v 6-tia mesec i liceto mi e v papki,neznam za6to tova e taka pri polojenie,4e po4ti pri vsi4ki bade6ti mami liceto se iz4istva nacialo.Ima li i drugi kato men?
Цитирай

Мисля, че няма място за притеснения. Просто почиствай добре лицето си сутрин и особено вечер. Аз съм в началото на четвъртия месец и имам повече акне, отколкото в пубертета  #Crazy
Цитирай

за щастие моето лице се изчисти..изглежда много свежо  Mr. Green
Цитирай

Стара Загора

Аз също имах много докато бях бременна, повечето отколкото в пубертета.
Цитирай

София

Аз нямам акне, но ми се появиха много спукани капиляри, което е по-зле, защото няма да се махнат сами. Всичко е от хормоните, така че не се притеснявай. Лека бременност  Smile
Цитирай

няма значение

пявяват ми се от време на време но не са много,даже сега една ми е излязла на носа и все едно имам някой рог Very Happy

Цитирай

London, Sofia

Не, имах много чиста кожа - както и в момента Peace
Цитирай

France

Аз имах не само пъпки по лицето, те бяха направо като рани! Ве4е 6 месеца минаха от раждането, а аз още не мога да се отърва от тях. При мен не само, 4е не ми се из4исти лицето, ами се върнах в тийнеджърските ми години...В момента се боря не само с килограмите, ами и с мазна, пъп4ива кожа  Sick
Цитирай

По света и у нас

При мен няма. Но веднъж седмично или най - много на 2 седмици ходя на козметик.А сутрин и вечер - задължително е почистването и хидратирането.
Цитирай

Пловдив

Момичета, и аз се очертава да съм пъпчива Crying or Very sad
До сега от време на време се поизчиствах за кратко време, но после пак.
Точно си мислех да ви питам дали някой взима мерки с нещо за мазане.
Аз по принцип си имам едно сигурно средство - Зинерит, но не знам дале сега мога да го ползвам, защото активните съставки са еритромицин и цинк. Ако някой го е ползвал, то ще знае, че дори да се стараеш да не ти попада в устата, все по някое време се усеща отвратителния му горчив вкус.
Цитирай

Сливен

Не, дори ми беше по-гладка кожата отколкото е сега.
Цитирай

Sofia - Младост

С първото имах страхотна кожа - чиста, свежа с равен тен! Сега имам ужасни пъпки / дори и по шията  Sick/, спукани капиляри и петна по лицето  Tired! Дано се изчисти като родя, че иначе  smile3511! Аз дори като пубер не съм изглеждала така  Confused!
Цитирай

В полите на Пирин планина

Напротив. Лицето ми беше много чисто и по-свежо от преди това.
Цитирай

Моето лице по принцип е чисто, но по време на бременността, по-скоро в началните месеци беше станало доста пъпчиво, след ходене на козметик и впоследствие от самосебе си се оправи Peace
Цитирай

София

По принцип съм с проблемна кожа, но по време на бременността лицето ми се беше изчистило.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора