Операция на сливици на 5 годишно дете-къде?

  • 700
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 485
Здравейте, пак опрях до вашата помощ. Моят син е непрекъснато с гнойни ангини и вече става опасно да приема антибиотици.Педиатърката каза , че е необходимо да махнем сливиците, но не може да ми препоръча къде. Помагайте! Който е преживял подобен ужас да ми пише- в коя болница, кой специалист, телефони, всичко, много ми е притеснено и не знам какво да правя. Лично аз предпочитам да е лекар който има частен кабинет, но работи и в болница където махат сливици....но ми се ще да отидем при най-добрия, защото ми се натегли Слънчицето, все по болници ходим, дано това му е за последно.Чакам съветите ви!

# 1
Здравейте. Имам две деца на 12г. и на 5 1/2г. И на двете са им махнати сливиците. Оперира ги Доц. Тодоров от ИСУЛ. Много съм доволна. Има и частен кабинет.

# 2
  • Мнения: 2 197
Аз още нямам личен опит с УНГ, обаче една позната майка с детенце на 4-5 години ми разказа следната истинска история - отиват те с детето при доктора да му вадят сливиците. То  пищи, плаче и всичко както си му е реда. Сестрата го хваща за ръката и му казва "Айде, моето момче чичо д-р да ти разкаже една историйка", след 5 минути го връща на майка му без сливици. Та въпросния лекар се казва Олевинов, работи в Детската клиника (точно до Майчин дом) и има свободен прием след обяд. Ако искаш ще ти пратя координатите му. А детето, герой на историйката се казва Алекс, на мама Цвети.

# 3
  • Мнения: 40
Моето дете го оперираха във Военна болница и съм много доволна.Д-р Златанов я оперира с направление от личния .Не знам да има частен кабинет но операцията мина повече от добре без ужасите които съм чувала.На следващия ден детето не помнеше нищо.А се чудя защо чакате толкова дълго толкова увреждания има от болни сливици.На 14 етаж лицево черепна хирургия.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
www.lolov.com

ТОЙ е специалистът, Човекът, корифеят.

късмет  Peace

# 5
  • Мнения: 2 673
   ВМА!!! Лично давам гаранции за там!!! Д-р Златанов

Общи условия

Активация на акаунт