Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Видин
Ве4е не са длъжни за изследванията при постъпване на ясла Peace
Преди малко се връщам от ХЕИ и от там жената ми каза,4е съм се престарала с изследванията.Каза,4е от януари е прието,но няма гласност #Cussing out
Не давайте излишни пари за изследвания #Cussing out

# 1
Съжалявам,но на мен ми ги поискаха от яслата задължително. NaughtyНяма как иначе да я запиша на ясла без тях! Tired

# 2
  • Видин
И на мен ми ги поискаха и аз в понеделник направих васермана и аналния,а днес отидох на 4ревен и жената ми го каза.Поради това,4е не е дадена гласност,затова вероятно все още ги изискват #Cussing out

# 3
  • София
Интересно обаче дали от яслата ще се съгласят с това при положение че задължително в градината им взимат секрет и го дават за изсладване поне 1 път в годината.

# 4
Аналният секрет е задължителен. ВЕЧЕ НЕ ИСКАТ ВАСЕРМАН!!!

# 5
  • някъде ... тук ...
Защо не попита къде е записано това, защото както и да го търся, чичко Гугъл не дава ни наредба, ни указания, ни нещо друго Thinking

Иначе в лабораториите, работещи със здравната каса по тези направления Васерман-а струва 2лв (т.е. само за консумативите), аналните изследвания - също толкова.

Интересно обаче дали от яслата ще се съгласят с това при положение че задължително в градината им взимат секрет и го дават за изследване поне 1 път в годината.

И в градината на Ради е така Peace

# 6
  • Видин
Няма да коментирам пове4е Peace,след мен дойде още едно семейство и каза същото което на мен ми казаха Peace

# 7
  • някъде ... тук ...
Споко де Peace
Просто разсъждавах на глас и се разрових. Като отиде човек в яслата/градината и им каже това, трябва да се обоснове нали Simple Smile
Ако имаш път пак натам, не ти пречи да питаш Wink

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт