ДИАС ТУРС - IATA/UFTAA

  • 8 975
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 280
Здравейте!Искам да попитам всички,които са карали курса за продавачи на самолетни билети на Диас Турс,ако може да разяснят нещо повече свързано с него.Като например на какво да се наблегне на изпита и може ли да се справи човек с не толкова добро ниво английски език.Ако е възможно,кажете всичко,което трябва да се знае.Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 1 258
Имам близка,която не знаеше грам английски,когато изкара изпита.
Когато аз се явявах,изпитът беше съвсем скоро по време след курса и това е голямо предимство,защото голяма част от нещата си остават просто теория,която никога не се налага да ползваш и бързо забравяш.
Мисля,че географията се изкарва винаги с малко по-богата обща култура дори и диагонално четене на материала.А ако тарифирането ти го е водила Ваня,няма да имаш проблеми.Залягаш няколко дни по-сериозно,решаваш,повтаряш и това е.Нищо сложно.

# 2
  • Мнения: 2 550
Trislon, твоята позната да не го е взела на испански или някакъв друг език?
Малко ми се струва невъзможно да не знаеш грам английски и да вземеш изпита  newsm78

# 3
  • Мнения: 2 071
Изкарах курса преди 5 години, аз съм с английска гимназия и не срещнах никакви трудности, но имаше няколко колеги, които изгърмяха заради езика. Аз карах курса януари и февруари, а изпита беше март, което отчитам като плюс. Минах учебниците само по веднъж и ходих на един рефреш по тарифиране уикенда преди изпита.
Малко ми се струва невъзможно да не знаеш грам английски и да вземеш изпита  newsm78

И аз мисля, че е невъзможно, колкото и да зазубряш. 

# 4
  • Мнения: 67
Ами за Диана Турс незнам, но аз го карах в Съншайн и сам доволна. В сряда ми е изпита стискайте ми палци.

# 5
  • Мнения: 1 258
Trislon, твоята позната да не го е взела на испански или някакъв друг език?
Малко ми се струва невъзможно да не знаеш грам английски и да вземеш изпита  newsm78

Честна дума.Зазубряше яко.Даже и онзи плажен английски,дето всеки поназнайва и се опираше.И накрая се оправи от раз.
За задачите някакъв особен английски не трябва,а при географията имаш все пак три възможни отговора,географски наименования.

# 6
  • Мнения: 280
Чакам да ми пишат още хора,които са карали този курс.Важно е,така че Ви моля да ми пишете!

# 7
  • Мнения: 3 506
Не знам какво включва географията, но тарифирането е абсолютно възможно да се изкара без грам английски - аз лично преди някоя и друга годинка подготвих двама души - едната без грам английски, другият знаеше няколко думи. Справиха се, макар и не от първия път.

Trislon, как е фамилията на тази Ваня, за която пишеш?

# 8
  • Мнения: 1 258

Trislon, как е фамилията на тази Ваня, за която пишеш?

Неделчева.

Имам предвид,че докато тече курсът,става ясно кои думи по тарифирането се използват и какво значат те.Така че не трябва някакво изключително владеене на езика,за да се вземе изпитът.

# 9
  • Мнения: 2 013
А колко струва този курс?

# 10
  • Мнения: 3 506

Наистина е много готина. Радвам се, че е добре и още се занимава с преподаване. Бях и загубила дирите...

# 11
  • Мнения: 280
Divana,курса струва 1400 лв. и включва комплект учебни помагала,както и такса за явяването на 2 изпита.Според мен си струва.Освен че е много полезен,курса е и страшно интересен.Поне за мен,защотот много харесвам география.

# 12
  • Мнения: 3 506
Ако си решила да работиш точно това (да издаваш билети) - без курса не може, ако ти го плаща работодател - няма да съжаляваш. Не съм сигурна обаче дали на този етап бих отделила 1400 лева, просто защото курсът е интересен  newsm78

# 13
  • Варна
  • Мнения: 308
Мами,решила съм евентуално ако намеря връзки за такава работа да изкарам курса.Преди около 3  години брат ми ме караше да отида в София да го изкарам.Явно е имал нещо впредвид за работа.От няколко месеца ми се върти из главата ,но все забравям да го питам.Та интересувам се какви са заплатите,иначе е ясно че работата е хубава и интересна

# 14
  • Мнения: 280
За заплатите не мога да ти кажа със сигурност,защото не ми е удобно да задавам такива въпроси,но мисля че когато вече навлезеш в нещата си връзват поне 1000лв.Може и да греша,ако е така-поправете ме.Иначе имо много голяма перспектива за реализация и прогрес. Wink

Общи условия

Активация на акаунт