Да махна ли етикетите?

  • 1 758
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 128
Махам само тези на блузките, иначе на панталонки и гащеризончетата си стоят.

# 16
Точно това правих днес ,ирязах етикетите на всички дрешки.А утре ще ги пера.На своите дрехи също махам етикетите.

# 17
  • Мнения: 834
Моят съвет към теб е да не ги режеш. Просто обличай дрешките на обратно. Щом дразнят етикетите- ръбовете на дрехите също са неудобни. Аз ги изрязах и после малко съжелявах, защото с времето детето порастна и започна едно чудене и обличане - това малко това не? А то на етикета си пише размера и така по лесно ще се ориентираш какво вече ви е малко Wink

# 18
  • Мнения: 4 358
Обикновено ги махам, но не ми е фикс-идея.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 846
Цитат на: T o n i
Махнахме само по-грубите. Тези дето не бяха толкова ръбести си стоят Simple Smile
и аз така направих

# 20
  • Мнения: X
Аз не съм махала, но си зависи от етикета - ако някой ти се стори твърд го махни.

# 21
  • Мнения: 1 014
В началото обличах долните дрешки наобратно, сега махам етикетите им и си ги обличам нормално. Мен много ме дразнят тези етикетчета и си представям какво му е на малкия.

# 22
  • Мнения: 421
Ми то май си е до човек, аз направо мога да полудея от тия етикети...то се почват едни сърбежи едно дръгнене.....ако и бебка е с кожа, като на мама и тати, ще ги режа... Grinning  Close-mas:

# 23
  • Мнения: 3 042
Долните дрешки ги обличах наобратно, после режех етикетите. На тези, които не влизат в досег с кожата не се престаравай! Все пак етикетите ми дават информация за размера и не се чудя след време кой размер беше тая дреха  33uu И мен ме дразни някое упорито на врата да затова не искам да го тормозя и бебо.

# 24
  • Мнения: 507
Не, не съм махала етикети!

# 25
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Аз ги махам, защото си ги махам и на моите блузи  Simple Smile . На мен винаги ми дразнят и ми се зачервява кожата, бебчо не е с моята кожа, честно казано един, два етикета, които съм пропуснала не му дразнеха, но аз продължавам да си ги режа - навик  Wink .

# 26
  • Мнения: 928
Не е лошо да ги махнеш ,но поне запомни какви са размерите на дрешките,за да не чудиш като пазариш по-късно за бебока. Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 3 200
Всички етикети махам и от моите дрехи, и от тези на бебо, много ме дразнят

Общи условия

Активация на акаунт