През НОЕМВРИ то се знае- къщата ще засияе!!!

  • 12 855
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 034
Честит син, diana_vr !

Да ти е жив и здрав малкия юнак, да натрупа нужните му килограми и да стане един силен и чаровeн мъж !

 Сигурна съм, че всичко ще е наред, мисловната сила на хората е голяма работа, а тук всички ще му пращаме своята положителна енергия и любов. Ти как си?

Последна редакция: сб, 09 сеп 2006, 19:30 от iviche

# 76
  • София
  • Мнения: 1 067
Честито, Диана!

Да е живо и здраво малкото момченце, дано по-скоро натрупа нужните килограми и си го приберете при вас!
На теб бързо възстановяване и разкажи повечко когато имаш време!!!

# 77
  • Мнения: 1 986
 Ейй,започнаха да оредяват редиците Laughing-ЧЕСТИТА РОЖБА,ДИАНА!!!!!!!!!!!!!  bouquetДа ти е жива и здрава,много,много щастливи мигове HugТази новина просто ме накара да се замисля колко бързо лети времето...... Grinning

При мен бебка все още е седалищно разположена,не ми го е потвърдил доктора,но аз усещам ритничетта ниско долу,под пъпа,понякога в областта на яйчниците Wink

Аз днес пекох чушки с майка ми/готвим зимнина/-уж само 3 часа ни отне,но се чувствам като пребита Tired;иначе,аз още си ходя на работа-на 10.10. излизам по майчинство-преди имах нагласата да ходя по последно кажи-речи,но напоследък все повече ме блазни идеята да си стоя вкъщи и да мързелувам/че малко ми остава за тази приятна дейност Laughing/.
  Поздрави,и целувки на всички Heart Eyes

# 78
  • София
  • Мнения: 2 437
ЧЕСТИТО ДИАНА! ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО МАЛКОТО МОМЧЕНЦЕ И МНОГО СКОРО ДА СИ ГО ПРИБЕРЕШ ВКЪЩИ smile3501 smile3525

Леле направо се сбърках от новината. До скоро си коментирахме, че при септемврийките вече има бебоци, а то и при нас се появиха.
Моят бебок вече не знам как е разположен. Усещам движения и ниско долу, а след 2-3 минути веча са около пъпа. Момичетата вие ритничета ли усещате, защото аз по-скоро чувствам изпружванията му.   

# 79
  • Мнения: 1 064
 newsm81Да ти е живо и здраво синчето, Диана! Много радости и поводи за гордост да ви носи! smile3525

...и мен новината ме накара да се замисля Thinking...вчера "влизах" при септемврийките и смятах долу-горе с каква точност са се родили техните бебоци...ама май сметки не могат да се правят no...трябва да взема аз да си стегна багажчето за АГ-то...да е готово...

sdsm, аз усещам и двете newsm32...особено ве4ер като полегна на дивана пред ТВ, такива ритници усещам...а като се надупи, корема ми изведнъж се издува много странно...

# 80
  • Мнения: 256
 Hug Здравейте момичета!

За първи път влизам във вашата страничка. Но съм една от вас. Казвам се Елена и съм от Ямбол. Ще се радвам Цвети да ме впише в списъка ви. На 11.11. ми е терминът и очаквам девойка  Simple Smile.
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ на Дианчето   bouquet и нас вече това ни чака  Peace.
Иначе аз съм си в болнични още от самото начало на бременността, т.к. работя в опасна среда. Почивам си, та чак ми е скучно понякога.
Поздрави на всички   bouquet!

# 81
  • Мнения: 3 034
Добре дошла, Elimira, приятно очакване в компанията на ноемврийките !  bouquet

Момичета, помощ, киселини.... Sick много гадно нещо са, бях забравила какво е....

# 82
  • София
  • Мнения: 1 067

Момичета, помощ, киселини.... Sick много гадно нещо са, бях забравила какво е....

Пробвай с талцид, някъде нашите мами го препоръчаха и си го взех, много добре ми действа...

Елимира, добре дошла.

Аз да ви кажа сега като се размислих, хич не съм психически и физически подготвена бебка ако тръгне да излиза по-рано...
Освен това имам едни изследвания (за алегиите) и консултации (за гръбначно изкривяване) да правя, а ги бях оставила за началото на Ноември... Сега мако ще се взема в ръце, че явно бебчовците не излизат съвем по план... е не че не го знаех...

# 83
  • Мнения: 126
Здравейте,мамчета,
Реших да прочета как са по-напредналите от нас Мартенските мамчета....Страхотни сте,разглеждам ви снимките и открих една,на която много се израдвах:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=37313&photo=44
На това чудо,което е в близката далечина работих миналата година и ходихме до Кушадасъ и изобщо много Средиземноморски страни.
TALI1,предполагам,че е било незабравимо в Турция.Аз съм с много хубави спомени.
На всички ви - лек ден!
И честито и от мен на мама Диана за нетърпеливото бебче! baloni baloni baloni

# 84
  • Мнения: 87
Здравейте,момичета! Grinning
Изписали сте толкова много ,докато ние с бебо бяхме в болница,но после ще прочета всичко.Това високо кръвно направо ме разби.Но сега вече е добре и сме си в къщи.Бяхме в София в Майчин дом,защото там ще раждам.
Дано при вас всичко да е добре.Сега вече сме на линия и ще следим какво става във форума.Наистина много ни липсвахте!  bouquet
Лека вечер и много целувки по тумбачетата! Joy

# 85
  • Мнения: 815
ЧЕСТИТО, ДИАНА!!! Дано момчето ти бързо наддава и скоро да сте си у дома!

# 86
  • София
  • Мнения: 549
ДИАНА, ЧЕСТИТ ТИ МАЛЪК МЪЖ!!!
ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И СКОРО ДА СИ ГО ВЗЕМЕШ ПРИ ТЕБ
smile3501 newsm44  ylinfant

Иначе и моето бебче май все още е седалищно, но ще стане ясно в понеделник на ЖК-то. Мен също ме е хванал мързела, но и болките в корема (а и отдолу, което знам, че не е много добре) си казваат своето, придружени с гадене, главоболие и т. н. Иначе трябва да си пиша докторантурата, но бързо се уморявам, а се усещам и че не съм много концентрирана - мисълта ми лети само към бебето и разни покупки, свързани с него.

# 87
Честито Diana_vr! Да ти е живо и здраво момченцето.Много да е щастливо и бързо да пораства, за да си го приберете в къщи!!! Hug

Мен онзи ден една приятелка ме попита дали съм си приготвила багажа за болницата вече. Изобщо не бях се замислила за това, но сега май.........
Мишенце, благодаря за информацията.

# 88
  • Мнения: 1 328
 ylinfant Честито бебче на първата ноемврийска мама Simple Smile
Да ти е живо и здраво малкото човече, diana_vr !!

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 69
Честито,Диана!!!Да ти е живо и здраво малкото пиленце.Бьрзо ще наддаде и при мама и тати ще се прибере newsm10

Общи условия

Активация на акаунт