Как се справяте с различни дребни поправки вкъщи?

  • 3 642
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 309
Брей какви сте оправни мадами JoyАз също съм много вързана в ръцете, нито буркан мога да отворя, нито крушка да сменя /всъщност не съм пробвала, тъй че може и да мога/, ако нещо се счупи - мъж ми е насреща. Цар е на побългарените работи, основните инструменти са му закачалки за еднократна употреба и кламери - всичко с тях оправя - коледната украса, улука, последният път кабелите на dvd-то в стойките прокара пак със закачалка . Не че се лигавя, просто винаги се контузвам, ако се захвана с някаква необичайна за ръчичките ми дейност.

# 16
  • Мнения: 2 000
Добре, че е мъжо да поправя, щото мен хич ме няма по тази част.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
С всичко се оправям - ако ми се наложи. Обикновено големите бели стават, когато го няма мъж ми - я бойлера ще се развали, я някой контак ще гръмне (и то с пламък).
В студентските години и електромер поправях, от 6 мъже в квартирата - аз трябваше да запретна ръкави.
В офиса - същата работа. Ако изгори бушон и ме няма - умрели са от студ, че и работата няма да си свършат, щото кат нема ток - нема компютри  Mr. Green

# 18
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Общо взето мога много неща да поправям сама и да боядисвам сама, и да шия и ...какво ли не още, но предпочитам мъжете да не знаят, защото толкова е сладко някой мъж да ти оправи нещо, а ти само да му ръкопляскаш ида му викаш :"браво!!!!" smile3508

# 19
  • Мнения: 3 323
Всичко поправям. Включително и автоматични перални, е с условие да се вижда повредата като я разглобиш. Нашата на вилата я бях прежалила първия път като я отворих ама...като тръгна много се зарадвах. Купих си миялна и си я инсталирах сама. Контактите и крушките не ги броя въобще. Удължавам кабели, поправям играчки, приспособявам какво ли не. Само като сменях тоалетната след един инцидент се наложи да викам мъжът ми че трябваше мъжка сила. И да ви кажа честно взе да ми харесва даже , интересно ми е, за разлика от гладенето например. За сметка на това мъжът ми е поел част от моите задължения в къщи които ме изнервят и дразнят. Бе въобще добре се съчетахме само че с малко разменени функции, важно е всеки да е доволен.

# 20
  • Мнения: 4 187
Аз пък искам да имам такъв комшия, щото мъж ми хич го няма в техническата страна на живота...


 Peace И аз! Направо се изнервям от нуждата да ги върша аз тези работи  Crossing Arms. Последно сменях крушката на стълбището, след като 6 месеца си бодох очите, когато се прибирах в по- късен час !!! Предстои ми смяна на крушката на аспиратора, но там май е по - сериозна повредата , ще търся помощ   Confused.

# 21
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
Цитат
Общо взето мога много неща да поправям сама и да боядисвам сама, и да шия и ...какво ли не още, но предпочитам мъжете да не знаят, защото толкова е сладко някой мъж да ти оправи нещо, а ти само да му ръкопляскаш ида му викаш :"браво!!!!" smile3508

 smile3501 newsm44  love001

# 22
  • Мнения: 165
Mnogo ne6ta moga sama  no  ne iskam-v majki raboti ne se barkam smile3502

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Мога да правя само елементарните работи, но имам желание да се науча.На една приятелка майка й си е абсолютен майстор, във всичко- и плочки лепи, кухнята си сглобисама, инсталирва какви ли не неща, дупки пробива, има си инструменти жената , а и много желание естествено/мъжът й не е мързелив, просто тя е майстора в къщата/.Постоянно прави нещо- я ремонт, я шие разни неща.Много дейна жена- евала Peace

# 24
  • Мнения: 6 992
Ех, какви сте ми оправни Grinning Аз съм си зле с ръчичките по принцип, то не са само поправките, какви манджи съм творила, ама тва за един друг форум Embarassed

# 25
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Ако ми се наложи - мога с доста поправки да се справя bowuu....но, за това служи мъжът ми - да поправя изгорели и счупени ел. уреди....добре се справя Heart Eyes....

# 26
  • Мнения: 446
Добре се справям с контактите, ключовете, бушоните. Сменяла съм звънец, ремонтирала съм казанчета, шевни машини. Лепила съм плочки и коркови плоскости, за тапетите и боядисването да не говорим /последните обаче в съучастничество с мъжа ми/. Не се притеснявам, че ще го разглезя, свикнала съм да се справям сама, ако го няма. Пък и, честно, казанчето на тоалетната се разваля много по-рядко, отколкото се налага да се глади и да се мият чинии, пък това в къщи го прави почти само той Laughing

# 27
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
С по-елементарните неща се оправям, като крушка, контакт, че и компютъра. Но чак бойлера да разглобявам, еее, че тогава мъж за какво ми е  Laughing Mr. Green. Добре, че момчето ми е оправно и каквото не е захванал, това не е поправил.  Heart Eyes Hug. Та нали и заради това съм го взела  Joy   Joy   Joy

# 28
  • Мнения: 769
Сърбят ме ръцете да се разпиша по темата... Оправяла съм сама брави, контакти, ключове, крушки, боядисване, тапети, когато се повреди нещо аз се занимавам с майстори и т.н... абе с всичко.. колата тоже... на мъжо хич не му е в кръвта..
Една от случките ми е следната:
Имаме две мокри помещения в апартамента и решихме да направим едното в килер, в който трябваше да се сложат 3 големи рафта. Организирам аз намирането на дрелка, показват ми как се работи. Решавам, че не е кой знае какво и в пълна бойна готовност започвам да пробивам 4 дупки. Факта, че пробих 2 допълнителни не е най-засрамващия.. щото случва се да кръвнеш малко от размера.. обаче в един момент както си пробивам стената, пробивам и една тръба от долу (помещението е предвидено за WC) и от стената шурва плутна струя вода - право отгоре ми.. Shocked Shocked докато се усетя цялото помещение плувна... айде викай водопроводчик и обяснявай каква работа имаш да дупчиш точно по пътя на тръбите.. Казах му на човека "от жена какво да очакваш".... ей такива работи...  Joy

.. обаче да знаете да ви се развали бойлера, телефона и тока да спре една седмица преди сватбата ви хич не е хубаво... Close

# 29
  • Мнения: 1 462
Бродирал съм гоблен, плетял съм шал, готвя, чистя, секс правя, мия чинии, къпя деца. Joy

Общи условия

Активация на акаунт