Моля,за помощ!

  • 2 711
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 951
Дървото е високо и наистина трябва дълга стълба,Тези на интернет -доставчиците са по къси.

# 16
  • Мнения: 2 257
Кажи какво стана с котето, моля. Confused

# 17
  • София
  • Мнения: 1 951
НиЩО!ТАМ Е.Опиатах пак в пожарната >Този път бяха по любезни, БЕЗ ПАРИ ИЗВЪРШВАТ Услугата,но след 3 дни е деня на пожарникаря,и всичката им техника е ангажирана с празникаНАИСТНА МИ ТРЯБВАТ ВРЪЗКИ В ПОЖАРНАТА!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 951
ИМа ли само една ,две дежурни коли за гасене на пожар.ПОМОГНЕТЕ!

# 19
  • Мнения: 3 880
след 3 дни е деня на пожарникаря,и всичката им техника е ангажирана с празника

Егати глупавото оправдание, чак се ядосах.... техниката на първо място трябва да се използва по предназначение, а не да мислим за празници, а нуждаещите се да му мислят как да се оправят.
А ако трябва да се спасява човек пак ли няма да имат техника, защото е ангажирана за празника? Браво, весел им празник...
Ама и котката къде е тръгнала да се катери като не може да слиза. Wink
Дано днес да се реши проблема  bouquet

# 20
  • Мнения: 8 917
Дано да сте намерили вече решение Praynig Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 1 951
Нямаме решение,за съжаление.Мисля,отново да помоля в Пожарната,но не знам на кого ще попадна та,да не , като вчера.До 15  септември  няма да издържи

# 22
  • София
  • Мнения: 3 397
Май във чата имаше един, срещала съм го там. Фире му беше ника. Защо тоя зор по нощите?

# 23
  • Мнения: 3 880
Нямаме решение,за съжаление.Мисля,отново да помоля в Пожарната,но не знам на кого ще попадна та,да не , като вчера.До 15  септември  няма да издържи

Да натискай ги докато се съгласят. Най-добре даже да им отидеш на живо, вземи и плачещите деца и дружно се помолете за милото коте, може пък да улучите някой с добро сърце, който не може да ви откаже.
А тези от електрото, които се катерят по високите стълбове и ги поравят, те какви се водят? Дали някакъв такъв катерач няма да може да свърши работа. newsm78

# 24
  • Мнения: 431
Опитайте да го примамите с течен валериан, продава се на капки във всяка аптека и струва към левче. Котетата са готови на всичко за тази миризма. Не знам колко е високо, аз бих пробвала да изсипя едно шишенце валериан върху четка за под и бих се опитала да го примамя с нея надолу.

Във всеки случай най-добре е свалянето да се прави вечер или нощем, през деня ги е страх от многото шум и хора.

И още една идея - питай тук: http://clubs.dir.bg/postlist.php?Cat=162&Board=cats , много са отзивчиви и са решавали всякакви котешки проблеми.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 951
Ние пробваме вечер.От сутринта,  дори не съм ходила,за да не я дразня излишно.Опитахме с храна , с любим човек с нищо,

# 26
  • София
  • Мнения: 478
Ох, така ми е жал и нищо не мога да направя. има една организация, която може пък да помогне www.iwns.org дано да може де...  Sad

# 27
  • Мнения: 8 917
А т.нар. "вишки" - онези камиони със стълбите? Защо не погледнете дали има такива под наем - както са например  транспортните услуги, така трябва да има и за тези Rolling Eyes newsm78

# 28
  • Мнения: 8 917
22 Март 2006г. 
 София 
 УСЛУГИ с автовишка 
 02/9276153 
Това обаче е от март newsm78

Виж и тук:

http://72.14.221.104/search?q=cache:XLJslAkRZoUJ:www.avto-vishka … ;ct=clnk&cd=1

# 29
  • Мнения: 8 917
22 Март 2006г. 
 София 
 УСЛУГИ с автовишка 
 02/9276153 
Това обаче е от март newsm78

Виж и тук:

http://72.14.221.104/search?q=cache:XLJslAkRZoUJ:www.avto-vishka … ;ct=clnk&cd=1


услуги с автовишка
Публикувана: 22:45 / 27.06.2006 г.

Допълнителна информация:
Давам антовишка под наем - височина 13 метра.Цена по договаряне.

Валидна до: 25.09.2006 г.
Обява № 23551

Тази е май най-нова...но за цени - не знам Confused

Общи условия

Активация на акаунт