Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 222 отговора

Северна България

От няколко дни се каня да пусна тази тема и ето ,4е го направих. Та въпроса ми към вас е дали ви е посегнал или ударил съпруга ви в момент на яд . Моя уж не е от тези , но напоследък на няколко пъти се слу4ва нещо като се здрънкаме или като спорим и се разгорещим той на майтап уж ама взе да си отпуска ръката и това хи4 не ми харесва. На няколко пъти му казвам, а той казва 4е е на майтап ,и 4е го дразнело това ,4е винаги се опитвам да му отвръщам ,т.е. длъжна не му оставам. Притесняваме тпва 4е майтап -майтап ,ама вси4ко си има граници.
Цитирай

Не ми е посягал,но ако го направи ще има да си спомняте за мен в този форум....(сексуалното посягане брои ли се ? Mr. Green )
Цитирай

Sofia

Заосега не, но ако се случи.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Цитирай

София

Той никога не ми е посягал, когато се караме, но аз съм му удряла шамари. Не се гордея с това. На работа съм много спокойна и си сдържам перфектно нервите при всякакви ситуации, но вкъщи, не е така.
Цитирай

Varna

Съмнявам се някои да си признае за такова нещо. Ама ще е супер ако между нас няма такива на които да са им посягали съпрузите. Нещо доста често маи се среща това явление напоследък - за съжаление  #Cussing out
Цитирай

днес тук, утре там...

Никога не ми е посягал, а и той знае че това е едно от нещата , които не бих простила!
Цитирай

не, аз му посягам)))
винаги на Шега
съпругът ми е лиШен от всякаква агресивност.
не мога да си представя, да ми посегне.
Цитирай

Някъде там...........

НИКОГА!  thumbsup Но ако го направи  box
Цитирай

На погрешната планета

Преди да се омъжа за съпруга си живеех с мъж, който ме малтретираше редовно. Когато се стигна до полиция и бърза помощ, нещата излязоха на яве и се реших да го напусна (с безценната помощ на майка МУ  bouquet). След това ми трябваше повече от година да се оттърся от шока, дори не смеех да изляза сама на улицата.... Съпругът ми е подробно запознат с тази част от моя живот и е наясно, че втори път няма да търпя такова отношение. За щастие, той е изключително спокоен човек и просто не го виждам в ролята на комплексар-побойник на жени.
Цитирай

Gabrovo

Бившият ми мъж ми е посягал.
Сегашният ми съпруг поне засега не е и се надявам да не се и случва.
Цитирай

Естествено, че не е! Иначе нямаше да ми е съпруг!
Цитирай

От няколко дни се каня да пусна тази тема и ето ,4е го направих. Та въпроса ми към вас е дали ви е посегнал или ударил съпруга ви в момент на яд . Моя уж не е от тези , но напоследък на няколко пъти се слу4ва нещо като се здрънкаме или като спорим и се разгорещим той на майтап уж ама взе да си отпуска ръката и това хи4 не ми харесва. На няколко пъти му казвам, а той казва 4е е на майтап ,и 4е го дразнело това ,4е винаги се опитвам да му отвръщам ,т.е. длъжна не му оставам. Притесняваме тпва 4е майтап -майтап ,ама вси4ко си има граници.

Случвало се е аз да го поступвам. Mr. Green
Цитирай

Canada

Никога! Това е едно от нещата, за които е предупреден още от преди да се оженим - удари ли ме, дори и веднъж, ще ми види гърба и до там с брака ни. Години наред живях под семейство, където мъжът раздаваше правосъдие всяка нощ и съм се зарекла никога да не допусна подобно нещо при мен (та за туй мъжът ми е предупреден от преди да се оженим).
Цитирай

там където ми харесва

Никога не ми е посягъл, веднъж се скарахме жестоко и само на думи му беше боя, но знам че няма да го направи. Ако случайно го направи, веднага ще го изпратя при майка му. Все пак аз съм си в къщата  Mr. Green
Цитирай

The Promised Land

Никога
Нито на мен, нито на децата. Дори не ми повишава тон.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 222 отговора