Разшири ли ви се ханша след като родихте?

  • 5 444
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 729
Родих преди 2 месеца и половина и съм с 5 кг. отгоре, но не ми става нито един панталон или пола от преди да родя. Точно в областта на ханша. Не ми се вярва да е само заради 5-те кг., имам чувството, че съм се разширила.  ooooh!
А и един корем ми виси... Никога преди не съм имала корем, напротив, винаги е бил стегнат, дори без да го поддържам. А талията ми беше една тънка, тънка...
Как е при вас, момичета? Да имам ли надежда, че като сваля излишните кг. ще си вляза в дрешките или трябва да подновявам целия гардероб?

# 1
  • София
  • Мнения: 5 079
Само в ханша се разширих, колкото да не мога да вляза в нито един от предишните си чифта дънки... #Cussing out Надявам се да се поприберат костите, както ме успокояват, след година някъде...  Praynig

# 2
  • Мнения: 8 505
Съвсем минимално.Много бързо обаче се върна в изходно положение.

# 3
  • Мнения: 2 019
да и все о6те съм така Cry

# 4
  • Мнения: 1 986
 Явно е до структура Thinking-аз още не съм родила,но съдя по мои познати и приятелки,които са раждали-някои са си същите/дори по-слаби и прибрани/,други-точно обратното Thinking

# 5
  • Мнения: 4 621
Не. В същата форма съм както преди да забременея Laughing

# 6
  • Мнения: 3 334
при мен да,но явно както са писали е до структура.Макар и минимално ханша ми определено си остана широк.

# 7
  • Мнения: 698
Нищо не ми се разшири. По едно време имах чувството, че талията ми е с 10 см отгоре и никога няма да се възстанови, но сега съм си с нормалните размери от преди раждането. Може би структурата също си има значение, ако си била с много малък ханш, възможно е да се увеличи, предполагам.

# 8
  • Мнения: 1 915
Моя не същия си е.  И по време на бременността не се разшири, а е доста малък така че няма връзка с това.

Последна редакция: пт, 08 сеп 2006, 12:11 от galia_mi

# 9
  • Мнения: 8 917
Да се е разширил самият таз? Не  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Бързо си върнах старата форма, даже сега съм с някое и друго кило минус. А за ханша - не, не ми е по-различен от преди да родя. Единствено за талията ми трябваше малко повечко време...

# 11
  • Мнения: 1 104
Всичко е до структура. Има жени при които ханша се разширява и по-трудно се прибира.Но има и такива, които много бързо се възстановяват и дори изглеждат по-добре от преди.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 162
Ох пък на мен да- особено след второто раждане. И още няма изгледи за подобрение. Cry

# 13
  • Мнения: 1 101
Да, определено се разшири SadКато че ли се е прибрал малко (в сравнение с периода веднага след раждането), но определено съм далеч от размерите отпреди да забременея. Свалих килограмите до тези отпреди забременяването, но ханша си остана като на скоро родила жена Cry

# 14
  • Мнения: 962
Да разширих се,досатъчно  Wink

Общи условия

Активация на акаунт