Изневерявали ли сте на човека до себе си( физически)?

  • 9 430
  • 217
  •   1
Отговори

Анкета

Изневерявали ли сте на човека до себе си(физически)?

Опции:

# 210
  • София
  • Мнения: 4 966
Изневерявала съм му,но преди да се оженим.

# 211
  • Мнения: 5 103
На съпруга ми не съм изневерявала, но на бивши гаджета съм изневерявала доста Embarassed

# 212
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Не ми се е отдавало случай, пък и не съм имала необходимост. Знам ли обаче с напредването на годините какво ще се случи?!  Thinking
Всъщност не обичам да се кълна във вярност на никого и за нищо... Животът би бил толкова скучен и предсказуем, ако бяхме сигурни и в това нещо.  Mr. Green

# 213
  • Мнения: 1 418
Към ДЖАНИНА[/b]
и какво стана?промени ли се?
а след изневярата ти промени ли се?
Да,промени се.Аз го напуснах,а той започна да спи с която хване.Аз от своя страна се пренесох при любовника си (вече приятел) и така.Той си намери една девойка,имат детенце.Животът си тече.Не свършва с мен.Може пък да съм му направила услуга.А докато си изяснявахме отношенията той ми призна,че ми е изневерявал,но аз не съм разбрала,за което съм му много благодарна.А аз му изневерих 1 път за 15 години и си признах и го напуснах.
Малииии,ква сапунка мога да напиша... Mr. Green

# 214
  • София
  • Мнения: 3 421
Леле ,леле тук колко жени свестни и верни има newsm78Браво HugАз пък знам за една моя позната която благодарение на извънбра4ната си връзка си запази семейството.Какво толкова пък лошо има 4е 4ак такива възклицания от сорта"как аз никога"  bouquet
и аз това се помъчих да попитам някъде някога,ама много булки останаха втрещени.

Е, как ще има лошо?!
 

# 215
  • Мнения: 2 587
Аз да!И определено си беше само това в скобките-Физически.

# 216
  • София
  • Мнения: 3 390
Аз гласувах, ама няма да кажа как съм гласувала-за всеки случай Mr. Green

# 217
О, разбира се, че съм изневерявала- и физически, и платонически, и двете заедно  Crazy Само това ми е в ума- как да му изневеря час по- скоро  newsm47
сериозна ли си?

Да бе, що  newsm78 Несериозно ли ти звуча...
newsm44ехааааааа,това ми харесва.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт